ФРЕШ МАРКЕТ 2008 00Д /img/frontend/nomap.png"

ФРЕШ МАРКЕТ 2008 00Д

И моето мнение е като останалите,изобщо не съм доволна,от така наречената им фирма.Това за хляба е напълно вярно случвало се е и на 2 дена да го предлагаме.Кренвиршите и другите колбаси ги преглеждахме всяка вечер дори и да им беше минал срока за годност се оставяха ако изглежда добре.Казаха ми 1 в началото а направиха друго,бяха закъсали доста за персонал в Захарна Фабрика пуснаха ме още на първия ден сама от 08:00 до 22:00,но първите 5 дена стояхме до 23:00 часа почти,всички знаят колко е приятно човек да се прибира по това време и колко време трябва да чака транспорта си.Работих при тях 2 седмици без почивка пуснали са ме сама за да се обучавам по бързо,после решиха на 8 ден да ме пратят в Надежда там имали нужда от персонал без моето съгласие уведомение и тн без нищо,управителката вече не и помня и името не знам дали беше Галина или се бъркам беше много надута,заяждаше се за щяло и нещяло,никаква подредба не на артикулите ами на задълженията за всичките 15 часа ли са колко са там в Надежда изобщо не са ми дали почивка,само в Захарната за 15 мин на фона на 15 часа работа ти е достатъчно по 1 минута на час общо взето,пробното щяло да се заплати,нищо такова не се случи.Шефът пък без коментар за него,такъв непукист и егоист не бях виждала дотогава и толкова арогантен,имаше още 2 момичета с мен едната беше от 5-6 месеца там другата на 3 дена ден преди мен беше отишла там и ''шефът'' беше решил да се поинтересува не само от парите си ами и от персонала,подхвана новото момиче и започна да и крещи(ДААА,МНОГО ДОБРО ПЪРВО ВПЕЧАТЛЕНИЕ) защо не знаела как се пускат отчети макар че нея са я пускали все в 8 да си ходи а магазина е до 22:00 и очевидно не му беше достатъчно че тя се разстрои и разплака,защото продължи''МНОГО СИ ТЪПА,КАК МОЖЕ ДА СИ ТОЛКОВА СМОТАНА,ВИЖ СЕ КАКВА СИ?!!!'' и още подобни другото момиче ''старшата''само стоеше и нищо не казваше и когато аз се намесих и му казах да намали тона може и нормално отговора му беше ''Тя по друг начин,няма да се научи''.Повече аз там не стъпих след като научих същия ден че 15 дене без почивка не се заплащат и за него това е нормален разговор със служителите си,още по лошото беше че след време се видях с разплаканото момиче и тя все още беше там и търпеше това.Нищо хубаво не мога да кажа за тях,отвратителни,злобни и бездушни хорица!

здравейте, аз работих в магазина преди две години сигурно. Винаги хляба, който доставяха на деня го нареждахме най-отдолу и затова хората изкупуваха първо вчерашния хляб. Много е кофти,аз затова вече си гледам деня на производство в магазините от където пазарувам. Много внимавайте с месото, с киселото мляко и хляба. Но това се отнася за всички магазини. Просто четете :) Заплащането е ужасно даже и за хранителен магазин, почивките - когато няма клиенти, няма длъжност-всеки прави всичко.

Здравейте и от мен!Първо искам да кажа за Елза и Тони те наистина са прекрасни хора адски много разбрани никога не съм имал проблеми с тях да не говорим за повишаване на тон или скандали!Истината обаче е съвсем друга те не знаят много неща прекалено се доверяват на подчинените си...т.е. управителите в магазините им!Работа си е работа ходих в няколко техни магазини работих останах много разочарован от техния магазин на Розова долина нивото на управителката е под всякаква критика позволява си дори и да обижда пресонала си...работих с една жена която ми сподели че това което са й обещали на интервюто не отговаря с изискванията на управителката как първата им почивка била в 09 00 после в 16 00 как нямало колектив работела с 2 от ромски произход и само правели интриги как постоянно се сменяавал персонала а най интересното е че самите клиенти постоянно питаха пак ли имате нов кадър!Шефовете могат да се позаинтересуват дори могат да попитат доставчиците за отнш на управителката (имаше един който постоянно и викаше пак ли си пила фреш от лимони) и това е само част от разказа ми!Смея да твърдя че не във всичките им магазини е така...просто вземете мерки и разберете истината !

Здравейте аз съм майката на Еми. Работя вече 3 години в тази фирма. Никога несам виждала Тони и Елза да крещят по някой в нашият магазин. Сега ще ви разкажа моето мнение за тях.  Ноември 2014 откриха мозъчен тумор на моето малко момиче. Повече неможех да работя а оттам и започна моят страх за работата ми защото много си я харесвах. Нямах причина и моите страхове останаха неоснователни. Получих пълна подкрепа и човешко разбиране от тези прекрасни хора. Дадоха на моето слънце една много голяма сума с което и подсигури ха цялото лечение и всичко от което имахме нужда. За мен Тони и Елза са нашите ангели те помогнаха на едно 5 годишно детенце да живее. Нямам думи с който да им се от Благодаря един цял живот няма да ми стигне. На моето детенце и на мен ни престои една дълга и изтощителна борба. Но ние имаме подкрепата на нашите ангели и всички приятели които ни обичат.
Майката на Еми.

ВНИМАНИЕ!!!Хора не се подлъгвайте с паричните възнаграждения на верига-ФРЕШ МАРКЕТ 2009!!!! Тя е една месомелачка. Всички, които са започнали работа в нея от начало(а те са малко) са се впили като КЪРЛЕЖИ в шефовете си. Всеки който почне там - КАДЪРЕН и схваща бързо бива ОТСТРАНЕН по най-бързия начин, защото ги е страх от него. Пише Ви един изпатил работник от ФРЕШ-..... Условията за работа там са УЖАСНИ. Място за хранене-НЯМА, гардеробче или място за лични вещи-НЯМА и да не говорим за други неща...... Лъжите и обещанията са много.

В този магазин работят само ограничени и със селски манталитет работнички.Може ли да чакаш на опашка за печено пиле 1 час и продавачката да си прибере 2 за нея немогла да си вземела 3 дни.Интересно ми е тя на работа ли е или на пазар.Аи шикаше на клиентите като истеричка.

Здрте искам да ви благодаря че слагате такива красиви шефки в фреш маркет негован

здравейте аз съм клиентка на фреш маркет 2011 оод в С.Казичене и също не съм доволна от обслужването когато и да отида да пазарувам при тях винаги все някакъв проблем имат с касите стойш и чакаш да дойдат младите госпожички да отворят другата каса зада може да си платиш.. Когато и да съм попитала някой служител за нещо никога не могат да ми отговорят на зададеният им въпрос от мен. Цените са им мн високи а качеството много ниско!!

Редовно продават вчерашен хляб!Не знам законно ли е или не и от къде им е този лош навик,но редовно сутрин изкарват хляб от предишния ден и така явно не им остава стар хляб,а тъпите им клиенти редовно си купуват хляб от предишния ден,за който плащат като за пресен!Запомнете...ако на хляба пише,че е със срок на годност до 5-ти,например,а днес е 2-ри,отново например,то той е днешен!Срока на годност на хляба е 3 денонощия от деня на опаковането!Ако на хляба пише,че годността му е до 4-ти,а днес е 2-ри,то той е произведен вчера,на 1-ви!Гледайте редовно годността,когато пазарувате специално във "Фреш маркет",защото там редовно ви продават вчерашен хляб!Всяка сутрин!!!Иначе като цяло магазина е горе-долу добър,малко е мудно обслужването на касата и винаги има опашки и чат-пат продават стока с изтекъл срок,но като цяло не толкова често като в други магазини!И е евтино...,а като е евтино,не трябва да изискваме чак толкова много от магазина!!!

Ужасно място за работа,некоректни работодатели.Условията за работа там са УЖАСНИ. Място за хранене-НЯМА, гардеробче или място за лични вещи-НЯМА и да не говорим за други неща...... Лъжите и обещанията са много.Има 2 шефки в магазина, които само викат по персонала, който работи над 15 часа.Вземаш аванс и заплата чак на следващия месец.Каква ми е гаранцията,че ще взема нещо? До края на другия месец как се изкарва? Единственото, което ще спечелите от цялата работа са болки в кръста, ръцете, краката и кръвоизливи от разтоварените стотици килограми стока. И ще ви напомнят, че не се справяте добре с работата, че не сте достатъчно силни да влачите като животно...Просто съветвам хората да не почват работа там никога!