ФРЕШ МАРКЕТ 2008 00Д /img/frontend/nomap.png"

ФРЕШ МАРКЕТ 2008 00Д

Искам да искажа мнение за Фреш маркет Драгоман.Докато Ани и Миро въртяха магазина всичко беше супер и на ниво винаги усмихнати и дружелюбни приятни млади хора отзивчиви работещи наравно с персонала тяхната работа вървеше с лекота.Но вече ги няма.Или поне единият не го виждам.Тяхното място е заето от супер некомпетентни лица.Ралица и Киро за нищо не струват.Докато Ралуца мисли как да му похапне и то си й личи Киро пет пари си не дава за нищо.Отношението им към персонала и клиентите е под всякаква критика -вулгарни надъхани че са управители нищо не става от тях.Но така е в България дай власт на глупака и му гледай сайра.Та господа собственици обърнете внимание на управителите си неможе да отидеш на работа само да отчетеш дейност трябва да се потрудиш поне малко.Отивам вчера за хляб събота 9:30 няма свършил а отсреща Ралица ми казва ми хляб се купува сутрин рано а не като се наспиш.Коя си ти бе да ми казвааш в коло да ставам и да си купувам хляб?Като си толкова на ти с работата си защо не си поръчала а може би си го изяла да подържаш форма!А персонала милия на иьдихания няма ги онези усмивки които бяха преди магазина потънал в мръсотия и мизерия.Жалка гледка много жалка.Незнам къде са Ани и Миро но със сигурност знам че където и да са се справят чудесно и ще успеят затова им желая много много успехи там където са а на тези двамата ще кажа че с всеки изминал ден допринасяте за успешното закриване на магазина.

Като става въпрос за морала на управителките и аз да добавя нещо.Преди време бях изгонена от фреш маркет Божурище 1. Управителката Евелина няма никаква организационни умения. Тази лоена топка не прави нищо друго освен да черпи снабдителите 3в1 и сладкиши с изтичащ срок на годност , с цел да бъде обградена поне за малко от мъжко внимание.
Не знам под какъв критерии ги избират,но положението е тревожно и жалко.Фрешовете са пълни с неграмотни , мързеливи и разгонени кучки, с мааалки изключения .....

Безкрайно съм разочарована от отношението на управителката на фреш маркет - Гео Милев. Освен,че не е запозната какво се случва в магазина има нисък морал,не обърна внимание на това,че беше изчезнал плика ми с покупки от мястото за личен багаж. В магазина беше неподредено и хранителните стоки имат дъх на перилни препарати. Моля вдигнете летвата при избор на управителки !

Чета коментари, но истината е,че нещата са зле, благодарение на властимащите. Приказката "Бог дали, Бог взел" е в пълна сила. Изчислявайки комисиона, който взема т в т.ч.% търговска отстъпка, ще конкретизирам : "Разликата между селянин и селяндур е огромна". Жалко за добрите работници и тези които постоянно напускат. Но работа има и то в много по перспективни магазини, където и заплащането е по добро и има отношение към работещите. Желая търпение към новопостъпилите, старите служители отдавна ближещи задници и късмет на всички напуснали.

Почиствайте паяжинките редовно, "колеги", за да не се чуваме по нощите! хаха :D

Само да ви кажа че тия в Фреш Маркет са пустиняци дори и да се оплачете няма кой да ви чуе защото страдат от недостик на работен персонал и вече има случай първо уволняват работник и като видят че няма кой да им работи пак го назначават . И искам да кажа на умника Саво колко и да ти плащат да пишеш че са точни и коректни хората рано или късно разбират какви боклуци са в офиса на Орландовци .

Здравейте,искам да изкажа крайното си разочерование от касиерката в Негован. Дамата е пълна възрастна с къса коса,описвам така,защото не носят баджове с имена.
Въпросната служителка се държи грубо избирателно с клиентите на магазина,при наличие на опашка тя си подрежда цигари,говори си с други клиенти и се държи грубо.Връща по-малко ресто,(но това съм го забелязвала след като изляза от магазина)..Изключително ми е убидно от отношението на тази жена и ще помоля,ако някои тук може да даде допълнителни контакти с мениджър или човешки ресурси, към които мога да се обърна ще бъда благодарна!

Искам да попитам докога всичките продукти продавани в магазина в Гео Милев като сирене, кашкавал, маслини, салами, филета, олио, брашно и тн, ще смърдят на препарати? Толкова ли не ви идва на простия акъл, че хранителни продукти не се държат в склада на едно място заедно с перилните и миещи препарати? Нарочно ли се прави тази гадория?

Чета коментарите на някой драскачи и се чудя няма начин тия да не ги е изпускал щъркела като ги е носил към родилното . А сега по същество : Уважаеми бивши колеги защо се възползвате от това че сте анонимки и можете да си драскате каквото ви скимне , а не напишете ЗАЩО всеки от вас и поради каква причина не сте в фирмата . Докога ще се опитвате да правите кални номера ,а същевременно не виждате че вие сте в калта и ако не си промените мисленето и отношението към работния процес то бъдете сигурни че ви грози опасността да си останете в калта която вие самите си бъркате за да правите вашите кални номера . Колкото до г-н Костадинов и сестра му г-жа Елза мога да ви кажа че когато кучетата не познават някого те все ги лаят . И накрая искам да пожелая на всички настоящи и бъдещи работници на фирма Фреш Маркет : ЧЕСТИТА НОВА 2017 ГОДИНА с пожелание за здраве , щастие и късмет за всички вас !!!

Здравейте разбрах от колегите готвачи че тази фирма дари не подлежи на коментар че няма редовно плащтане че при кражби одържат от заплатата колегите който са работили в в фрешмаркет са били уволнени без предупреждение понеже са искали да знаят защо им намалиха парите и още куп причини НО ЧЕТА И ДРУГИ КОМЕНТАРИ И ТА СА ЧЕ ТАЗИ ФИРМА Е НЕ КОРЕКТНА СПРЯМО СЛУЖИТЕЛИТЕ СИ 99% ОТ ХОРАТА СА НЕ ДОВОЛНИ ОТ ТОНИ И ЕЛЗА КОЙТО НЕ МОГАТ ДА КОНТРОЛИРАТ ОТНОШЕНИЯТА КЪМ РАБОТНИЦИТЕ СИ