Сънмакс - М https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Тетевен,ул. БЕЛИ ВИТ 70&markers=Тетевен,ул. БЕЛИ ВИТ 70

Сънмакс - М

Няма такова място като Спаго/Сънмакс. Интриги, скандали, разправии, само гледат да измамят хората и да не платят договореното. Ако някой си потърси правата се изгонва безцеремонно.
Изключително прости и нагли собственици! Искат да им се работи като роби по 16 часа на ден за жълти стотинки.
Огромно текучество, всеки, който разбере в какво блато е попаднал бързо започва да си търси нова работа и дим да го няма.

Напълно споделям негативното мнение на всички колеги!
Семейство Aтанасови са некоректни към служителите си, г-н Aтанасов се опита да ме изкара алкохолик при последната ни среща когато трябваше да получа изработеното от мен с известно закъснение :) , Трудно мога да го нарека заплата :)
МНОГО МНОГО ВАЖНО: когато кандидатствате в Спаго,никога не вярвайте на обещаното от Aтанасов!

Служителите не се осигуряват на реалните заплати! Шефът дава останалите пари на ръка. Уговаряте едно заплащане, после се оказва, че бил решил друго и удържа част от парите. Редовно когато стане време за "раздаване" на парите, шефът супер спешно е някъде в командировка - стойте и чакайте. Супер не професионално и не коректно отношение. Но собствениците се бият в гърдите каква навероятна фирма са!

Имах ''щастието'' да се запозная лично с Атанас и Рени Атанасови. За съжаление, всичко написано по-долу е вярно. Двамата са арогантни, нагли, безочливи и си мислят, че всичко са им длъжни. Държат се пренебрежително и грубо, гледат отвосоко и смятат, че другите хора са им под нивото. Истински комплексари със самочувствие без покритие.
Ако искаке да се чувствате като истинско нищожество можете да започнете работа при тях. ''Удоволствието'' е гарантирано.

Работих една година там.Че е ад,ад е но рибата се вмирисва от към главата всичката помия която се изсипва на главите на работниците идва Собственика(Атанас Атанасов)ако сте закъсали ще ви вземат и ще ви скъсат задника от бачкане и ще ви платят малко по-малко от колкото са ви обещали(Атанасов само си търси поводи за глобички) но пък доста фирми в София предлагат такова заплащане.Като цяло ще попаднете в негативна обстановка която ще ви натоварва много ИЗБЯГВАЙТЕ ПРЕКИТЕ КОНТАКТИ С Атанасов той е като енергиен вампир ще ви изпие сока докато сте се усетили.Няма смисъл да се занимавате с тая фирма.Успех на кандидатите за работа:)

Първо искам да подчертая, че става дума за Спаго Бистрица, а не за обекта в мол Сердика.
Накратко: Сънмакс беше най-кофти фирмата в която съм работил.
Като се започне от отношението,храната и привилегиите всичко беше под средното ниво.
Колегите са готини като хора, но повечето са супер джуниър.
Заплащането - колкото се "спазарите". Основният проблем е, че пазаренето е като на битак. Ще ви обещаят всичко "за след изпитателния срок", но след това няма да си спазят обещанието.

Не се подлъгвайте започвате работа в сънмакс. Собственика е под всякяква критика, заплатите са повече от жални. Никакво уважение няма. Шансове за развитие никакви. Жалка фирма

Фирмата е пълна трагедия както преди така и сега! Лицемерие, завист, мръсотии, топене зад гърба, началниците са най-големите боклуци и лицемери, мизерно заплащане, лоши условия. Ако някой мисли да робува за никаква заплата да го скъсат от работа и да го унижават постоянно това е мястото !!!!

Имах "честта" преди няколко години да работя във фирмата. Влизам в БГработодател и начело на най-критикуваните фирми, коя да видя?
Няма да описвам личния си опит, казано е достатъчно.
На мен ми е по-интересно, как пък за 4-5 години нещата си стоят все едни и същи? Хайде, когато започнах и попрегледах мненията, казах си "Ами, недобросъвестни служители, мързеливи, очакващи да им плащат, за да се подпират, пък недоволни после". Е, да де, навсякъде има такива, ама как пък тооочно тук започват работа всички мързеливци? Как пък вече няколко години хората се оплакват от все едно и също, пък, видиш ли - шефовете едни такива мили и коректни, и въобще - целите в бяло? А пък в писанията на уж доволните служители, така ясно личи почеркът на г-н Атанасов... Хайде, де, всички сме получавали мейли от Вас, знаем ви и начинът на писане, и изразните средства, които използвате. Поне се постарайте да смените стилистиката малко.
Аз знам едно - при толкова критики, при толкова негативни мнения, при такова голямо текучество на персонала, един работодател трябва да се замисли, дали пък той не бърка някъде.

Абе Атанасов скрий се някъде бе ! Всички разбрахме, че си една дебела и нахална мишка, а жена ти е мъжа във фирмата! Така като се дуеш вдигаш си самочувстивето ли ? За много велик ли се имаш като мамиш хората и не им плащаш нищо и те напускат масово ? Защо в Бистрица нямаш хора а ? Нали нае много народ къде са сега? Напуснаха до един? И другите трябва да ходят на село да ти спасяват задника уикенда като имаш работа? Ама те са се хванали да работят в София на село ти си ходи там си ти е мястото. Имаш няколко човека на които се крепи Сънмакс ако им дойде акъла и напуснат, ти ли ще готвиш и сервираш бе? Колеги бягайте ! Откакто се махнах си живея много по-спокойно и без нерви работа има много защо се мъчите в тая идиотска фирма ? Към тези които се чудят дали да почват там - пуснете в търсачка няма друго заведение което толкова да го псуват само Сънмакс. После да не ревете!