Сънмакс - М https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Тетевен,ул. БЕЛИ ВИТ 70&markers=Тетевен,ул. БЕЛИ ВИТ 70

Сънмакс - М

Кандидатствах за позицията "Хостеса". Извикаха ме на интервю, чийто час и място бяха променени в последния момент. За това и им се обадих да попитам за къде е позицията, защото в случея ме викаха в Лозенец, а на мен ми е доста далеч. Милата дама по телефона каза "за Сердика център" ... И ето на съгласих се, отидох до Лозенец, там ме посреща шефчето и момиче на мойте години. Всичко точно искат утре да отида за пробен ден. Отивам на другия ден и г-н шефчето ме посреща с " това вчера беше любовницата ми, а след малко ще дойде жена ми, да знаеш" след което пълен шок от моя страна, но идва г-жата и аз се усмихвам, представям се и какво тя ми казва " за решения взети от любовницата на мъжа ми не отговарям" а и след това се оказва,че не им трябва мовек за Сердика а за Бистрица и ми казват как е еййй туккк колко му е.... та общо взето ме държаха цял ден и спореха какво да правят да ме извикат ли отново или не.... Смешници!

Колектива като цяло не е лош,,но ръководството е под всякаква критика,само ходят след сервитьорите и крещят,само претенции,интриги ...изискват безбожни неща,а и накрая да бъдат учтиви и мили с клиетите...

Изхождайки от личният ми опит мога единствено да посъветвам хората, които се замислят да започнат работа на това място -да НЕ го правят. Разбира се, няма да пропусна да се аргументирам...Още в началото преди постъпването Ви на работа ще бъдете увещавани на какво добро място имате възможност да започнете работа. Управителят - собственик ще Ви демонстрира завидни актьорски умения и трикове за въздействие. За съжаление нищо от представеното от него не е такова, каквото е в действителност:
1)заплащане - ще Ви бъде казана сума, която Вие няма да получите. След като установите това ще бъде вече късно, тъй като ще сте подписали договор.
2)работна атмосфера - предимно с напрежение, тъй като бъдещият Ви работодател обича интригите и ще направи всичко възможно, за да имате постоянни конфликти и неразбирателства с колегите си. Вероятно е привърженик на принципа "разделяй и владей".
3)отношение - Вие винаги ще сте виновната страна, независимо от всичко. Длъжни сте да знаете и разбирате всичко, без значение дали това фигурира в длъжностната характеристика, която сте подписали. Ако има нещо против Вас - няма да ви бъде казано в лицето, а зад гърба Ви пред останалият персонал.За съжаление това не са единствените негативи, но няма смисъл да изпадам в излишни подробности.Съветвам Ви, ако искате да си спестите много главоболия и проблеми да не започвате работа на това място.

Некоректни,лъжат,гадни хора!
Добре,че се отървах от Атанасови.
А доколкото предното коментиращо лице Игнатова навсякъде си има "промити"мозъци,щом толкова й харесва да си стои там :)
Ако сте супер закъсали моят съвет е да пробвате,от малко опит глава не боли пък и следващото ви работно място ще ви се стори страхотно.Все пак може да има къде да се нахраниш и дори къде да се преоблечеш!

Айде на агнешкото! Ако си млада и лъскава и искаш по теб да точи лиги дебел чичко, идвай за хостеса в Спаго. Ако си момче и искаш да свалиш някой килограм, идвай в Спаго. От много работа и никакво ядене това те чака.
Ако си ударил дъното и си бил и в най-долните дупки, идвай в Спаго. Тук ще се убедиш, че няма ад, а има Спаго.

Биг бос е мноого нахален,смени по 15 часа, а няма къде да седнеш да починеш за пет минути. Ядеш прав, или седнал на счупена каса зад бара огризки от обедното меню. И това в голям ресторант, служителите се третират като слуги. Грозна работа и то за мизерно заплащане.

Уважаеми анонимен,
Много отдавна не бях писала тук, но никога не бих подминала лични нападки. Учудва ме, че не знаеш как точно се казвам, явно си минал проби и не си нает или си уволнен по бързата процедура. Че не съм красива, не споря, направо съм си грозна, признавам си. Но, че не съм умна, виж не позна. Умна съм повечно от достатъчно, договорих се, получавам си договереното, и съм си ок. Това, че гонят доста мижитурки, е проблем на самите мижитурки, не е мой. Както писах преди няколко месец, аз избирам къде да работя. За разлика от въпросните мижитурки. Изборът да съм в Сънмакс е мой, жълтите стотинки, които вие получавате са си ваш проблем, за некадърници и това ви е много. Честно казано Атанасов е прекалено мек, трябва си твърда ръка, за да държи крадци и некадърници където им е мястото. Аз оценявам какво е постигнал, ако вие не можете, сори, поумнейте и пак ще си говорим.

Игнатиева излагаш се.
Толкова ли си заблудена , че чак си писала тук.
Момиче ти преди това сигурно си работила в Happy Bar&Grill и на морета в някой долнопробен ресторант с мизерни условия . Толкова са ти се подигравали , че сама си стигнала до там да се подиграваш сама със себе си . Слез на Земята .
В живота си няма да видиш повече пари от тези , които ти дават в Spaggo .
Пиши някъде където няма да ти се подиграват толкова .
Нито си най-красивата, нито си най-умната.
Нито си най-успялата.

Работиш в България за някакви смешни пари и нямаш личен живот. Ако си мислиш ,че си велик кадър съжалявам , но ти си просто една заблудена овца в една обикновена фирма.
В която са ти дигнала самочувствието,
защото без нея ти си едно нищо.

Изключително жалка работа. Не започвайте работа там , липсва персонал , няма организация и цирка е препълнен.

Не си заслужава да си губите времето.
Там е за хора , които нямат никъде другаде бъдеще.
Изключително просто шефове .
Клиентите не са доволни от обслужването и забелязват отношението на служителите , което постоянно е негативно.
Част от персонала си върши страхотно работата.
Хостесите са изключително елементарни и клиентите не се чувстват добре покрай тях.
Ресторантите им са страхотни , но организацията им не отговаря на нивото им.
Търсете си бъдещето.
Бъдете над нещата.

Не разбирам защо всички нападате само дебелака Наско. А сивия кардинал? Кой командва в Сънмакс? Атанасов се пери като пуяк, но кой вади парите? Кой го кастри да не знае много? Дебелата госпожа. Кой плаща мизерни пари? Дебелата госпожа. Нагли и алчни до безобразие, това са собствениците на Сънмакс.. .