Дайхман търговия с обувки ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Дайхман търговия с обувки ЕООД

Отвратително отношение към служителите! Държанието към тях е като към роби! Против волята им трябва да работят допълнително, ако не били си заредили стоката за определено време и са обслужвали клиенти. Не може да има по 2-ма слеужители на смяна за магазин от този ранг! Служителите се карат постоянно с хорта, ако ги занимават с нещо, поради факта, че ще остават след това допълнително. Явно някой от мениджърите пести от заплати и спеставя в собствения си джоб с малкото на брой служители!

Изключително некомпетентни и лицемерни “колеги”, които с удоволствие говорят зад гърба на служителите си, а често и в тяхно присъствие. Няма НИКАКВИ варианти за развитие! Заплати НЕ се вдигат на служители, които работят във фирмата от много време, а само на новоназначени такива, защото някой иска да направи поредната интрига. Уважение и принципи също няма никакви. Съжалявам, че съм техен служител и с нетърпение чакам деня, в който ще се махна! Не вярвайте на първоначално миловидните им физиономии!

Позиция,продавач–консултант има само по договор.
Работата е редач,чистач,охрана,касиер и складовв работник като работиш за 2 ма 4 час. нон стоп идваш 20 мин по рано и вечар си тръгваш 20 мин по късно НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ В ДАЙХМАН.

Здравейте в Дайхман се опитват да промиват мозъците на хората не се работи по 4 часа защото все няма персонал заплатата е мизерна и с тези допълнителни часове все тая. Отношение от управители и регионални все едно им е бащиния. Напускам и трябва да им работя 30 дни ако те ме изгонят обаче веднага (фирмена политика)

Здравейте! В Дайхман съм от близо 2 години... Нямам от какво да се оплача. Това, което си изработя, като извънредни часове, ми се плащат. Правила съм много фатални грешки, но НИКОГА НЕ СА МИ ОТРЯЗВАЛИ от заплатата... Да, трудно е да свикнеш с това да бъдеш навсякъде, но не е тежко и непоносимо. Лигльовците, които очакват много, но не дават нищо, е така се оплакват само! Фирмата е коректна. Работим не на 4 часа, работим сами, но моята заплата под 500 пада само зимата, лятото съм стигала до 800 лева, като вярно смените не са 4, а 5,6,9, но не всеки ден.Ревете си вие, че работата е много, но много касиерки за 12 часова работа взимат 500 лева с един почивен ден! :)

до този който влиза всеки ден да си харесва публикацията
Факт е , че магазина отвори и текучество няма .
г-жа Лакова като ви е уволнила е била права, кой маха работни.Кой знае какъв търтей сте били и тогава и сега , щом ходите постоянно на интервюта, май и другите не ви харесват.
Тук пишат само мишки , които не могат да работят , а искат и на работа да ги държат , питам аз за какво си търсите работа , като искате да ходите там да се спотайвате , мързели прости.. а нагли и мнение дават......че да ги и познават ,,,, познават ви ,,,,то за това и постоянно работа ще си търсите,,,,,,,,

Работата е много натоварена, зашото искат да си касиер, склададжия, декоратор, чистач, да продаваш допълнителни артикули като таргет и какво ли още не.. Заплащането е добро и коректно, но осигуровките ти са на 4 часа въпреки че работиш по 6 и 8.

Един човек изпълнява задължения на 3ма.Затова ще търсят винаги работници,а управителите си тръгват когато искат и почиват когато искат.

Разбра се че ще се отваря нов магазин на Дайхман това е добре.Разбра се също че г-жа Лакова ще е управител ето това не е добре.Който я назначи да беше питал малко за нея що за чудо е-някой стар служител на Кауфланд 1.Засега ще е кротка ама след 6 месеца чудо .Доста народ ще изгони.На интервюто се прави че не ни познава.Дано се е поправила ама нали знаете поговорката за вълка и козината - едва ли .Халал да им е новата шефка.

Предизвестието се определя в интерес на работодателя. Нали уж ще се работи, за какво ти е предизвестие!? (освен ако работодателят ти не издевателства или не се изживява като феодал). Работодателите винаги си правят договорите, така че да са защитени техните интереси.