Архидея ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Красна поляна, Квартал РАСАДНИКА, бл. 25, вх. Г, ет. 5&markers=София,Район р-н Красна поляна, Квартал РАСАДНИКА, бл. 25, вх. Г, ет. 5

Архидея ООД

Определено това е състоянието на тази фирма...... никакво адекватно поведение от страна на управителя, безхаберие и непрофесионализъм... -Към колегите от бранша бих се обърнал със този словоред, - ПОЛЗВАИТЕ ДРУГИ ФИРМИ, ТУК ПРОСТО ОСТАВАТЕ ИЗУМЕНИ ОТ ГЛУПОСТА НА ТАЗИ ФИРМА, БЕЗХАБЕРИЕ ОТ СТРАНА НА ПРОЕКТАНТИ, БЕЗХАБЕРИЕ ОТ МОНТАЖА НА ПРОДУКТИТЕ, ДОБРОТО ПРОФЕСИОНАЛНО ОТНОШЕНИЕ ЛИПСВА. - четеики простотиите описани в постовете тук стигам до извода че много, ама много са недоволните тук. Благодаря ви за вниманието.

Преди известно време написах коментар тук, и определено обстоятелствата са такива каквито се описват и от други бивши служители и работници. Всеки четеики тези редове сам може да си направи извода коя е фирма Архидея. И към Гигови..... не ми позволихте да си прибера личните вещи, не ми изплатихте заплатите които ми дължахте........ Е за това са тези постове тук...... Разберете че служителите ви не са ви собственост, и си имат и личен живот, недопустимо е да се отнасяш със хората като с вещи....... Всъщност менижърските умения не ви се отдават нещо.......

Г-н Вучков! Вие сте добър човек и много добър специалист, за което и моето уважение.
Но да прикривате реалноста... незнам защо го правите??? Вие сте единствения доволен работник  в тази "фирма"
Аз бях 7дни Началник производство и това което видях в цеха и чух от Гигова е !!! ГЕНОЦИД !!!
Аз си позволих да разпитам повечето работници и установих че умразата кум сабствениците е ОГРОМНА!  или нямя доволен работник.
СЪЖАЛЯВАМ И МИ Е МЪЧНО ЗА РАБОТНИЦИТЕ ЧЕ НЕМОГАТ ДА СИ НАМЕРЯТ РАБОТА НА ДРУГО МЯСТО И СА ВСЕ ОЩЕ В "архидея"
Извънреден труд не се заплаща!!!
(Гигова) За да се налага да остават извънредно, не са работили през работното време.
Всеки ден се краде по един час от работното време на работниците
Две от съботите се работи без една стотинка...
Госпожо Гигова в кой свят живеем???
Вие за каква се имате??? ДА НЕ СТЕ ГОСПОД??? а може би диктатор?
(Гигова) Организирай хората да дойдат събота и неделя...
И тогава помолих един от работниците:"Можеш ли да дойдеш събота?"
Той ми каза:" Стига де, миналата събота и неделя работих"
-Зная и аз бях, но нали ти се плаща извънреден труд?
-Ти луд ли си? Един лев допълнително не съм взел...
-Вярно ли? :((( Казах СЪЖАЛЯВАМ, поговорих с останалите и те потвърдиха
ТОГАВА РЕШИХ ДА НАПУСНА

ЗА БОГА ХОРА!
Помислете преди да направите тази грешка...
Нека се самосезират всички институции. Тук се нарошават човешки права...
До кога ще търпим да се подиграват с нас "работодатели"???
Та те без Нас са нищо :)))  Просто го осмислете
В Германия се обсъжда четиридневна работна седмица, за да може Човек да си Почине и да прекара повече време със СЕМЕЙСТВОТО СИ
                        ЕЙЙЙЙ,  ТИЯ СЕ НЕ НАЯДОХА

Нека се спазват принципите на субординацията,т.е да се знае кой е по приоритетен ръководител.И когато се издават нареждания за работа,дано ръководителите се стиковат така,че да няма двусмислия!

Безумна фирма е това,Архидея.Не вярвах на нито едно мнение в този форум,но 99% от мненията са истина.Каторжен труд,за да се подиграят накрая с личността.Вече е ясно защо текучеството няма да спре никога.Дори Господ не би се смилил над такъв работодател.А що се касае до личността Вучков,хаха,равностоен бивш соцзаместник.Г-н Вучков,не е нужно човек да Ви познава с месеци или години,за да Ви направи характеристика.Такива образи като Вашия бяха в изобилие в заводите по времето на социализма.Да гледат изпод веждите си и да се правят на много Важни при "изпълнение" на работните си задължения.И защото се грижите за машинния парк,затова ръчния труд е повече от машинния.Продължавайте да живеете в този собствен свят и ДАЙ Боже да доведете делата си до края,който си представяте!

Днес прочетох и за мен в този форум. Мислех, че злобата, омразата и духовното падение имат граници, но явно съм се лъгал. Не ви се сърдя, че сте изляли емоциите си по този начин, защото знам, че горецитираните емоционални състояния са присъщи на духовно бедни, посредствени, необразовани и елементарни хора. По скоро ми е мъчно за вас, защото не можете да осъзнаете простата истина на съвременната действителност. А тя е, че не можете да получавате повече пари, от тези които реално сте заработили. Но реално заработените пари не са онези, които ще получите за това че сте отишли на работа, или сте извършили определена дейност в рамките на работното време. Реално заработените пари са онези, които е готов да заплати клиентът за резултата от вашата работа. И ако клиентът не иска да заплати нищо за вашия труд, защото той не осигурява желаното от него качество, трудът ви не струва нищо, въпреки, че работодателят е задължен от закона да го заплати, както трябва да заплати е унищожените от този труд материали. Няма работодател, който желае да заплаща труд, който не струва нищо. Затова вместо да пишете глупости по форумите, опитайте се да изградите в себе си необходимите качества, умения и способности, които биха ви дали възможност да увеличите реалната стойност на вашия труд.
Колкото за мен, щи ви кажа, че в едно от твърденията си сте ме надценили. Длъжността ми в Архидея не включва работа с финансови средства и нямам никакви служебни и лични контакти с финансови институции. Освен това авторитетът на г-жа Гигова и г-н Гигов пред финансовите институции е толкова голям, че е смешно да се мисли, че са им необходими нечии протекции.
В другото си твърдение, че съм некадърен и нищо не работя в Архидея, много сте ме подценили. Не знам дали знаете, но освен административната дейност, която извършвам и която за вас не е работа, аз от седем години поддържам изправността на механиката и електрониката на всички стационарни и подвижни машини и съоръжения на Архидея - 45 на брой, като една трета от тях са с цифрово програмно управление. Може би не знаете, че четири от основните програмни продукти, с които от пет години работи Архидея, са създадени от мен. А за тези, които не знаят ще кажа, че базите данни и някои от модулите на тези продукти трябва да бъдат постоянно актуализирани.
В заключение ще ви кажа, че винаги когато правите преценка за нещо, за което не сте компетентни и нямате дори плахи познания, ще сбъркате. Мисля, че и нямате основание да сте недоволни от заплащането на труда в Архидея, защото между моята и вашите заплати нямаше съществена разлика. И ако искате да бъдете атрактивни на пазара на труда, не си губете времето в неграмотно писане на лъжи за институцията, която ви е финансово осигурявала, а работете върху себе си, за да изградите липсващите ви качества.

"Ако 8 души са копали земята 12 дни и не са намерили нищо, то колко дни трябва да копаят 22-ма души, за да получат двойно по-голям резултат?"
Марк Твен, "Пародии на аритметични задачи"
Надявам се ниската ви писмена култура няма да бъде пречка да разберете какво искам да ви кажа. А ако ли не го разберете, то не се сърдете, че прекарвате времето си в писане по форумите, а не в ползотворна дейност по прехрана на семейството си.

Още ли го търпят този некадърник Вучков? Невероятно , някой хора работят против себеси.
Дидо го познавам от друго работно място и не приемам , че не е професионалист . Просто даработиш за Гигови си е мазохизъм.
Според тях хората са създадени за да им служат и да ги правят по-богати. Такива "бизнесмени"трябва да бъдат съдени.

Нещо се разминавате с истинските обстоятелства. 1. няма защо да упреквате някого че е завлякал машини по заложните къщи.... не им дадохте заплати за месец Януари и резултата беше този. някои колеги си тръгнаха, други са заложили машините. 2 как се озоваха личните данни на всички работници от архидея в компутрите на заложните къщи. 3 по отношение на Дидо, има ли друг които да се справя като него, та това бе наи мобилния човек във фирмата. 4 като всичко е наред защо си тръгна Добри, Мая. и Марин..... това са обучени хора. 5. Защо другаря Вучков седи без да върши нищо....... защото е марионетка, подписва кредити. осигурява средства за Гигови.6 Къде е Ведомоста на фирмата. Някои от нас знае ли каква заплата ше получи на 30. не просто чакаш каквато ти дадат. Това ли са сигурни доходи.7 А лигавщините на Гигова. Обещава ти пари като бонуси, и после не се сеща за това. 8. Форумите са за това да коментираш, а това определено не се харесва само на Гигови. 9. А коментари за организатор производство. още една марионетка, само се чудя дали ще изкара 4 или 5 месеца. маи 4. върна ни в 15 век човека. и мога само да добавя че в момента ползвам този профил от съображения. Когато мога ще си напиша имената.

Само знаете да се оплаквате! Тези, които хвалите Дидо, че и самият той, защо никъде не прочитам как откраднахте машини от фирмата и колегите ви ги търсиха по заложните къщи? Как имате смелостта да търсите справедливост, като вие самите сте устроени да бъдете подли?
От опит знам, че всички пишещи в този форум са изхвърлени като мръсни кучета от фирмите, в които са работили, заради безхаберие и никакво желание за свършване на работата си пълноценно.
И последен въпрос: какво си мислите, че постигате с постовете си тук?
Хора, които работят се ценят навсякъде, а вие вероятно висите по трудовите борси и чакате да получите някой лев наготово!