Архидея ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Красна поляна, Квартал РАСАДНИКА, бл. 25, вх. Г, ет. 5&markers=София,Район р-н Красна поляна, Квартал РАСАДНИКА, бл. 25, вх. Г, ет. 5

Архидея ООД

Да се построи спално помещение на територията на фирмата!Така няма да си ходиме в дома,а ще спим на място и няма да има нужда да се прибираме в кьщи!Тогава няма да има значение семейство,деца,майки и други "подробности"Ще бъдем винаги на разположение!

Много е грозно от страна на човека, който се е представил от мое име тук.Хора ако имате какво да кажете за фирмата и за управителите го направете лично,но не крадете имена.Аз каквото сам мислила съм казала на г-жа Гигова и не е редно да си съчинявате истории,дори не бих казала такива думи.Да работих там и не управителите.не заплащането,а съвсем друг повод ме накара да си тръгна.Хора бадете открити,не това е начина да крадете имена и да се изказвате неподготвени.Намерете си друго занимание.Аз сам доволна от Архидея вършех си работата и ме възнаграждаваха за което,а за другите не ме интересува.И за какви проектанти и конструктори,за сина им ?та аз дори не го познавам, за да казвам кой да управлява.ГОСПОДИ ВКАРАЙ ЛУДИЯ ТАМ КЪДЕТО МУ Е МЯСТОТО!

Каквото и да кажа ще е малко..... а личното ми мнение е че фирми като тази трябва да ги забранят.... собствениците Гигови са в някъкъв техен свят, лицемери по душа, и със самочувствието че владеят човешки съдби. във тази фирма работят около 60 човека, всички те са водени от едно единствено чувство..... наречено СТРАХ.... фирмата постояно се проверява от инспекцията по труда. охрана на труда и т.н.   за да продължават все така сем. Гигови се оправят със тия служби.... как ? можем само да предполагаме... ако постъпите на работа там, 1 месец ще ви дотират заплатата с около 200 лева... това е добре...... но ...? на 2 месец ще получите по малко и ще ви се обясни че нещо не са доволни шефовете..... на 3 месец ще ви уведомят че ви връщат с една заплата назад..... както пише в договорът ви.... между всичко това ще трвбва да работите събота и неделя...... спокоино никои няма да ви ги плати.... но сте длъжни, защото не сте си свършили работата през седмицата...... Всъщност фабриката от години стои на масата за продан..... някои едва ли ще я купи..... но може и да се случи.........определено отиваики там да работите от вас се иска да се ожените за архидея...... семеиството ви е на 2 план според Гигови........Хора колкото и да сте притиснати до стената..... потърсете друга фирма, ааааааа и щях да забравя, тази заплата която ви спират и ви връщат с един месец назад..... просто никои не я я получил......... успех и господ да ви е напомощ. И към Гигова, наистина е тъпо да се представяш за клиент,за монтажник, за настоящ служител, и да си пишеш колко е велика вашата фирма. Глупости, и моите постове ще продължат тук докато не ми изплатите трудовите ми възнаграждения за Януари и Февруари 2014г.

Не съм съгласен с това, което се пище относно работодателите ми, с мен винаги сем. Гигови са се държали доброжелателно и има уважение към работата и службата, която извършвам там. Аз съм доволен от това, че имам работа и знам че тази служба, която изпълнявам изиска да съм отговорен и амбициозен, за което се старая. За рамките близо 4 месеца аз научих много и се радвам на това, което научавам. Знам, че ако попитам нещо г-н или г-жа Гигова винаги ще ми съдействат и помогнат в сферата, която съм. Да винаги ще има доволни и недоволни от някой неща. За мен е важно да имам работа, приятели и учене в сферата, която съм, така че не мисля, че е правилно човек да се озлобява толкова срещу този, който го е приел на работа и му е дал хляб. Ако не ти допада при тях просто си намери нещо друго. Злословенето не е добро и трябва да имаме уважение един към друг и да изпълняваме свойте задачи, отговорността е нещо важно и не бива да се поддаваме на гняв. Може да имаме такива моменти и това да пречи на нашите задължения и аз се опитвам да се владея и да не се гнева на неща, които понякога може да те раздразнат и да отвръщам с добър тон и да съм добър служител за да е доволен моя работодател независимо дали ще е в Архидея или не. Нека видим първо себе си преди да осъдим когото и да било и дали сме прави в едно или друго обвинение. Аз съм на мнение, че сем. Гигови имат високо ниво и уважение навсякъде и те са добри работодатели и спрямо тях аз мога да кажа, че в сферата, където съм в момента те винаги са ми помагали, когато има нещо, което не разбирам или не знам

Здравейте и понеже чета и немога да повярвам на глупостите писани тук реших и аз да си дам мнението!В момента работя в тази фирма...идвам от другия край на София и нямам абсолютно никакво оплакване към шефове и шефки...Хората са супер разбрани,ако си вършите работата съвестно и всичко е ок просто няма забележка,НО ако сте решили да си клатите краката по цял ден колкото да мине деня то е ясно,че нямате място във фирмата,което е супер нормално...работа има много и затова им трябват отговорни кадри,а не разни смотаняци дошли да хванат надницата!Така,че да знаете каквото повикало такова се обадило.....!(Това важи с пълна сила)

Госпожо Гигова, - изумена съм от наглоста ви тук да се представяте за клиент, за монтажник и да си хвалите фирмата, положението наистина е такова каквото го описват колегите, нетърпимо е да ни наричате неграмотни и мързеливи, дадохме част от живота си за вас и вашата фирма, лъгахте ни  за заплащането. Не може да наричате хора които са творили във вашата фирма неграмотници и мързели, това са утвърдени проектанти, конструктори, и квалифициран персонал от професионалисти, учили са и са придобили техническа грамотност. в момента всички напуснали Архидея продължават да работят по квалификациите си , но вие трябва да се позамислите и да дадете възможност на синът ви наистина да управлява. -Успех.

Как е възможно някой да вярва на писанията на неграмотни и мързеливи хора?Хора, които искат да печелят пари стоейки и подпирайки се. Разумния и работлив човек, би потърсил вината в себе си а не в работодателя си. Истината е една и тя е, че за хора, които не могат и не искат да си вършат работата, място в АРХИДЕЯ няма. Кой би уволнил работлив работник, който си върши съвестно работата?
Относно Управителите: Спрете да черните имената на хората, които ви дават хляб да гледате децата и семействата си!

-Таня какво става, случаино попадам тук и ..... А ми говориш че управляваш инвестициони проекти за милиони евро, доколкото разбирам от този форум тук изглежда служителите ви не си получават заплатите. Танче съжелявам те .

Пази Боже сляпо да прогледа-Алеко Константинов!Имало е чорбаджии по турско време.Сега те вече станаха чокои!Жътва е сега,пийте робска кръв,но богатите също плачат!Memento mori!Рано или късно ние ще се пребориме за достойно съществуване като създатели на благата!Трупайте пари,деребействайте,надуйте се!Но помнете,че има един висш съд,съда БОЖИ! И когато се изправите така както майка ви е родила пред Божия син как ще се оправдаеде на въпроса му -"Ти какво направи за да помогнеш на близниящ си?И вие ще му отговорите-ограбихме ги!Изгубихте душата си,жалко,съжалявам ви!Поддадохте се на Сатаната!Господ е светлина,пътя и живота ни!Горко ви сребролюбци!Изгубихте душата си!