ВИП секюрити / VIP Security https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Сребърна №14&markers=София,ул. Сребърна №14

ВИП секюрити / VIP Security

Във фирмата охраната е много,много зле.Абсолютни некадърници и безделници,абсолютни чекиджий и капути.За никакъв уйййй не стават.По цял ден се мандахерцат напред и назад и се скатават и лъскат бастуня и блъскат чекий.После за заплати говорят.Абсолютни селендури и отрепки.Пълни измекяри и бастуни.Направо да се омитат всичките от фирмата.Измет!Пародия на охрата!

Ей анонимната пеперудка плана ти да не би да правиш кавали на шефа та да взимаш 3500 на дори и така не можеш ги изкара.

А бе направо вземете и се разкарайте всичките и изчезнете от фирмата.Мрънкащи лигльовци не ми трябват.

Който не му изнася да се маха и изчезва от фирмата.Аз съм доволна 3500лв. си е една прилична заплата.Който иска да вдига гълъбите и да напуща.Страхотна работа и супер добро заплащане!

Г-на/Г-жата, които са писали че взимат по 2000 лева и няма по ниска заплата от това да отидат физическа охрана, патрул или в паричния център и тогава ще ги питам каква ще им бъде заплатата. Не само да стоят в централата уж че правят нещо, а всъщност цял ден не знаят какво да правят. Толкова е объркана тази фирма.

Парите са що-годе добре, редовни и не липсват (поне на мен). Някои колеги са си готини, но други не стават за нищо - лицемери и гъзолизци! А най-лошото е , че и началниците им се връзват, и така пострадват другите! При мен стана така и по едно време ми писна и неотдавна се махнах. Всъщност, от моя гледна точка нещата толкова се влошиха в това отношение, което написах малко по-горе, че нямах търпение да напусна... Еми напуснах най-после и не бих се върнал!

Работата и фирмата са супер.Сериозни хора.Аз съм доволен от заплащането вземам 3000лв. заплата.Перфектни условия за труд.Осигоровките са супер!

Най-сериозната и стабилна фирмя!Заплатите са от 2000лв. нагоре.Престижна работа!Удоволствието е пълно да си част от Вип секюрити.Всичко е Вип във фирмата.

Напоследък се пишат най различни простотии за фирмата !!! Аз съм доволен от реагиращите патрули по СОТ в гр. София !!!

Охраната е от Чекиджий,Капути,Кавали и Бастуни!Пълни Отрепки и Измекяри!Вървят в стойка НАСРАХ СЕ!Това е позор за охрана.И за пазачи на полето не стават,пълни кукумицини и малоумници.Абе направо са си ТИКВИ.ДНЕС им е празника.За никакъв уй не стават.Посерковци и насрани Кретени!.Отрепки!Пълна Измет!