ВИП секюрити / VIP Security https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Сребърна №14&markers=София,ул. Сребърна №14

ВИП секюрити / VIP Security

Гола вода

Госпожо "Анонимен"-професор, точно! Точно с тези нелепи изказвания и арогантно поведение изгонихте служителите. Тези които наричате "палячовци", Ви изкарват заплатата. ;) Дори нямате доблестта да застанете с името си, поради тази причина, няма как да хвърлите съмнение в/у професионализмът и компетентността ми. Но съдейки по изказа и начинът Ви на разсъждение, тези думи са Ви чуждици. Затова "такива като вас", разорят за такива като Вас, каквото предлагате - това получавате.
ЗАБЕЛЕЖКА: И Вашето време ще дойде. ;)

Съгласен съм с всичко което бившата колежка Десислава Паунова каза, освен за 2 неща:
1. Отпуската аз си я взех 2 пъти на 2 различни обекта и ми платиха невзетата при напускането... Може би на някои обекти наистина се е*ават и с отпуските (не бих се изненадал).
2. "Свестни мениджъри" - такива животни не съм видял да има! Видях 3ма мениджъри и 4има коменданти или началник-смени или отговорници... е*ал съм ги кви са там! Ни един не ставаше за нищо - всички ти се правят на господари и са пълни капути и гъзолизци! По цял ден пръста не си мърдат да свършат поне малко от това, за което им се плащат! Ако, както тя каза, е имало свестни ама са станали такива или онакива, значи винаги са си били боклуци и те!
За човешките ресурси и изобщо за целия им офис наистина е пълен с тъпанари и всички си правят каквото си щат!
За инкасото не знам, но вярвам че е кофти и там.
Накратко: фирмата си има потенциал, ама като се ръководи от боклуци, се превръща в купчина боклук!

До госпожата по-долу:
1 Госпожо,пише се Ваучери,а не Валчери!
2 Буквите "и" и "й" не са идентични и придават съвсем друг смисъл и значение на думите,където се използват!
3 НОИ и Ной не са синоними!
4 Разбирате ли истинския смисъл и значение на понятието"охранител" и какви личностни качества се изискват,за да се доближите дори до минималните изисквания за тази професия?
5 Не си ли давате сметка,че преди да започнете да критикувате някого,трябва да направите трезва преценка за собствените си възможности ?
6 Възоснова на казаното по-горе,вземете и си дайте сметка,че заплатите в бранша са такива,заради такива като Вас,които сте около 90% от охранителния състав на вс.охранителни фирми!Каквото и да правят мениджърите,колкото и да ви хвалят пред възложителите на услуги и поръчки,когато последните видят пред себе си палячовци,няма как и възнагражденията да бъдат,като за палячовци!
ЗАБЕЛЕЖКА: Нямам нищо общо с фирма ВИП СЕКЮРИТИ!

Трябва Детелин Димитров да мине полиграф в София под надзора на ръководството. Във Варна резултатите са манипулирани.Всички ще разберат така ,че е МОШЕНИК и крадеца на Силистра.

Детелин Димитров надписва фактури от всички ремонти на служебните коли .От години е така казаха всички колеги които са разочаровани от него .Фирмата е хубава ,но всички които напуснаха си отидоха заради него.Много надменен интригант и се кара с колегите си.Всички знаят ,че краде и ощетява фирмата, но си мълчат да не си загубят работата.Така или иначе всички си напускат сами .Причината е в Детелин не в ръководството от Варна или София.

Детелин Димитров краде гориво от"ОМВ" в гр.Силистра

Аз съм човек на честта и заставам зад думите си, с името си. Както във всеки друг СОТ, осигуровките са под минималната заплата, единстрената разлика е, че не бавят заплатите, като в другите подобни фирми. Това е единият плюс, другият е колегите, срещнах страхотни хора, бяхме изградили чудесен екип и работата вървеше перфектно, до като на гаража не стъпи "ръководството".
Патрул, шофьор в инкасото и инкасатор, може да изкарат над 1100-1200лв, но ако работят 36 дни в месеца, по 25 часа дневно. Но без значение, "директорът" решава, кой-колко взима, може и да ти липсват час-два-десетина. Доносниците са неприкосновени. Ако си ги потъстиш, лошо за теб. Инкасатор-охранител, взима 840лв и 60лв ВАЛЧЕРИ. Валчерите са част от нетното възнаграждение. Шофьор съответно 790 и 60 валчери. Смените са 5/2 по 12+ часа, или 2/2 по 16+ часа, като извънредният труд, започва след 9тият работен час и съответно, след 13ят при 2/2. Ако сте възпитан, любезен и спокоен човек, забравете.. Просто ще бъдете принудени да крещите, да се карате и да ругаете, защото това е отношението което ще получите. Отпуска не може през зимата, защото "празници", не може и лятото защото "няма кой", и най-добре е да не взимате изобщо отпуска, защото без извънреден труд, взимате..И проблеми.. Интересува ги работата да им е свършена на всяка цена, готови са да пожертват всеки един служител, само и само да постигнат личните си интереси. Дамата която "върти" човешки ресурси, се е заела с мисията да затрие фирмата, най-нагло и демонстративно. Няма как да се обясни на човек с ограничени виждания, че най-важният ресурс при война е човешкият, ако обезглавяваш войниците си, това не е управление а диктатура и си загубил войната преди битката.Но трябва да си чел за да знаеш.. Желая `и да е жива и здрава, много успехи и още дърги години да Господства!! Хората следват лидери, не шефове. Някой/и, за няма и година, съсипа работеща система, кой/и и защо, само времето ще покаже, но не са служителите, както се оправдават "дириктор/ките", за да отърват кожата. А директори много!! Кой от кой, по-незапознат, и дори нямат желание и интерес да се запознаят за какво взимат заплата. В офиса, може и да взимат "хубави" пари, там е и мнаго "далавера" да се уредиш. 10 човека работят за един, пушиш си, разхождаш се, има и качествени, отговорни и стойностни жени, как се справят с тия интриги и подмолни К58венски номера, моля се за душите им на тия момичета. Масово напускат хора и постоянно назначават нови, като ги лъжат, че ще взимат по 1400-1600 лева, идеята им е, че се плаща с месец на зад, и двата месеца в които новият чака с надежда първата си заплата, от 1400лв, им е "покрил" липсите, а като вземе 700лв става и си тръгва и следващият. Ако хората се задържат на работа, човешки ресурси няма какво да работят, ако няма кого да назначават и уволняват постоянно, ще се наложи да ги съкратят от 20 на 2ма. Развитието в тази фирма, само със съвестен труд и постигане на резултати е мираж... Другите начини са, фантазия.. Има и свестни момчета, мениджъри, просто от страх за залакът си, са принувени да участват в схемата. Въпрос на принципи. Дано си заслужават прите и славата. Ако сте пенсионер, който е все още физически и здравословно добре, жив и здрав, и имате нужда да падат още някакви пари,това е вашата фирма. Успех, на всички кандидати и настоящи сружители!

Здравейте!Удобно ли е да споделите мнение относно позицията "ОПЕРАТОР В НАЦИОНАЛЕН МОНИТОРИНГ ЦЕНТЪР" в гр.София?!Интересувам се от заплащането и обстановката на работа!Благодаря!

Абе Буратино,какви са тия обяви в JOBS-а ???
Това нетно възнаграждение за колко месеца е?
Ха-Ха-Ха!

ОХРАНИТЕЛ В ИНКАСО ЕКИП
ВИП Секюрити е компания с 20-годишна история. За времето, в което е на пазара, ВИП Секюрити е доказала своя професионализъм и високото качество на пълния спектър услуги в сферата на сигурността, които предоставя. Не спираме да работим върху разширяването и развитието на компанията и нейните служители, съзнавайки, че именно те са хората, които помагат името на фирмата да се наложи на пазара.
Ако сте динамичен, отговорен и енергичен човек, ако отговорността е ваша същност, ако обичате да сте в движение и да контактувате с различни хора, станете част от нашите инкасо екипи.

Нетно възнаграждение 1400 лв.

КАКВО ПРЕДЛАГАМЕ:

- Трудов договор.
- Ваучери за храна.
- Стимулиращо възнаграждение.
- Коректност в трудовите отношения.
- Обучение по зададени високи стандарти.
- Работа в стабилна компания с доказан имидж.
- Професионално развитие за служителите, показали сериозно отношение към работата.

НИЕ ОЧАКВАМЕ:

- Да притежавате диплома за завършено средно образование
- Да имате чисто съдебно минало
- Да притежавате шофьорска книжка (категория B, C - предимство)
- Да сте минали курс за боравене с огнестрелно оръжие (предимство)

ЛИЧНОСТНИ КАЧЕСТВА, КОИТО ТРЯБВА ДА ПРИТЕЖАВАТЕ:

- Лоялност
- Отговорност и дисциплина
- Мотивация и желание за работа

Можете да кандидатствате, като изпратите актуална автобиография със снимка или се свържете с нас на тел. 0894 42 99 77. Очакваме ви и на адрес бул. „Цариградско шосе“ № 141 всеки работен ден.
Само предварително одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Конфиденциалността на всички кандидатури е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.