Луфтханза Техник София /img/frontend/nomap.png"

Луфтханза Техник София

Избери да станеш „САМОЛЕТЕН ТЕХНИК“ сега!

Това наистина е най-тъпата фирма в която съм работил...

Сайт за бързо изкарване на пари с гледане на реклами:

Дори не си помисляйте да кандидатствате в тази фирма, освен ако не сте мазохисти и обичате да ви мачкат и да ви е гадно! На почит са некадърните гъзолизци, симулиращи работна дейност. Ако се смятате за такъв, със сигурност ще просперирате! Интриги, клюки и драми са на дневен ред защото чуждата ливада винаги е по-зелена. Все по-зле и по-зле става от година на година...

Където и да погледнем, на което и да е ниво, проблемът е един и същ. Повечето властови позиции, с малки изключения - от най-съществените до най-елементарните - са завзети от амбициозни глупаци, научени да ламтят за престиж и придобивки и да мачкат наред, при липса на други качества. В началото не беше толкова очевидно, но с времето се стигна до критична маса от глупави началници, които не просто не искат друг тип подчинени, но и не знаят какво да ги правят, ако все пак ги имат. Накрая се стига и до критична маса на служители, които нямат потребност от интелигентен началник, защото така би се развалил вече наложеният обществен договор на взаимно възнаградената некадърност и сервилност.

Големият страх на умерено глупавия е, че с всяка дума се разкрива като глупак пред всеки, който е по-малко глупав от него. Това води до постоянна агресия, защото ефективното сплашване на околните е единственият начин да се слуша неговата дума и да се маскира неговата неспособност. Той е възпитан да бъде такъв и ще възпита децата си да са по-глупави и по-пробивни от него, за да може чуждата преценка, съизмерването с някакъв обективен стандарт, да не ги притеснява дори насън.

Крайно глупавият вече е свободен, защото е морално необремен и не разбира, че е нищожество. И като му кажеш, че е нищожество, абсолютно нищо не постигаш, защото неговите инстикти са съвършено здрави и подчинени на желязна, макар и елементарна логика. Той искрено смята, че ти завиждаш на величието и успехите му. И старателно култивира и се заобикаля със себеподони, с които един ден да те прегази като бърз влак.

Чисто еволюционно, глупавите хора винаги побеждават. Повече са, несравнимо по-лесни са за производство, бързо се ентусиазират и не се карат за почти нищо. Консенсусът на знаещите нещо е кратък и крехък. Консенсусът на невежите е бетонен. Те не агонизират какво да правят с властта, когато я докопат. Пируват, докато я имат.

Arbeit macht frei

Изключително голямо текучество на кадри, заплата като на метач, нулево уважение от висшестоящите служители, интригант колкото искаш, заробващи договори и дела до дупка, денонощна работа за петима и вечно мрънкащи мениджъри, РАЗВИТИЕ НУЛЕВО! За този стрес трябва работещите в производството трябва да да вземате ЗАПЛАТА минимум 10 000 лева на месец.
Компанията е на принципа мачкай колкото можеш повече нещастните работници те за нас са роби !
Точната дума описваща компанията е КОНЦЛАГЕР!

ХОРА , ПАЗЕТЕ СЕ И СИ ЗНАЙТЕ ЦЕНАТА!

Прочетете внимателно всички коментари точна представа ще добиете.
Това е типична комунистическа компания в която връзките и некадърниците прогресират , а способните мачкани и унижавани.

За заплата под 5000 лева чисто изобщо не почвайте!
Имайте в предвид , че КАДРИ С АВИАЦИОННО ОБРАЗОВАНИЕ НЯМА И ЧЕ ВСЯКА СТОТИНКА ЗАСЛУЖАВАМЕ!

И аз да споделя. Бях на 4 интервюта. Разпитваха ме само за личностни качества, как искам да развивам и тн. Отхвърлиха ме, не ми дадоха причина. Преди една седмица пак ми се обадиха за друга длъжност и пак същото. Само се разкарвам и честно казано според мен и те не знаят какво искат.

Бягайте далеч! Ниски заплати и заробващи договори. Първите няколко години няма мърдане иначе дължите страшни неустойки!

И аз съм бил в офисът на Луфтханза на Шипченски проход. Ужасна дупка и невменяема интервюираща. Карат те да четеш някакъв текст на английски, а самите те незнаят английски... Разбира се, въобще и не отидох на втората среща и вас ви съветвам да не си губиге времето.