Сосиете Женерал Експресбанк АД /img/frontend/nomap.png"

Сосиете Женерал Експресбанк АД

Здравейте, бях на интервю в централата. Работното време на Hr е от 8.30, но в момента работя и си направихме уговорка да отида в 8.00 сутринта. Пуснах си половин ден отпуска и отивам, но естествено служителя, който трябва да ме интервюира не беше дошъл на работа. Сложила съм си още 3 интервюта преди обед, времето ми е разчертано до секундата. Страшно много съм разочарована.

Не мисля, че може да ти дадат повече от 1000-1200лв и то бруто, няма значение сертификата, важното е да бачкаш много за малко пари.

Здравейте, живея в София, но гледам че има позиция за системен администратор във Варна. Понеже ми писна от селянията тук гледам вече в другите градове. Та, знаете ли горе долу колко върви заплащането и мога ли да поискам 2к нето при условие, че имам 7 години опит в ентърпрайз компании и сертификация в няколко технологии.

В офиса на бул.Стамболийски има три каси ,от които работи само една.Имаше опашка от 10 човека ,а отвън 7-8 човека от персонала пият кафета ,пушат цигари и си играят с телефоните

Може ли някой да сподели, какви са заплатите за фронт офисите и за останалите позиции? Има ли възможности за развитие, какво е отношението към служителите, има ли голямо натоварване и т.н?

Е добре, каква заплата ти предложиха и за каква позиция?

Хора,пиша за втори път,след като бях възмутена от теста. След 2 седмици ми се обади г-жа човешки ресурси, защото видиш ли изтичали двете седмици и трябвало да ми дадат отговор, не за друго. Та съм била одобрена, но аз няма им одобрих офертата. Уж много силна социална политика, но всичко което ти дават, всъщност ти е резнато от заплатата и преслуженото време включително. Отказах се защото почувствах, че им е все едно кой ще клъвне. За някой може да е супер, желая му успех.

Моля да споделите конкретни възнаграждения за клон и за ЦУ. Пазарни или не хората да преценим. За някои конкурентно е възнаграждение от 600лв., други очакват не по - малко от 3к и то нето.Моля бъдете по - конкретни, за да си помагаме и да знаем какви заплати да искаме на интервюта.Защото кажеш ли по-малко от предлаганото-дават ти него, кажеш ли драстично повече, не ти се обаждат повече!

Хора, които сте кандидатствали от началото на 2018, правите ли този безумен тест за престъпници. Както казва някой тук, всичко става безумно бавно +този тест. Решавала съм много математически и логически тестове, но това беше като тест детектор за престъпник. Ако с такова отношение гледат на кандидатите, не искам да си мисля за след това.

Единственото хубаво нещо в банката е основният софтуерен продукт, който е много по-добър от този в повечето банки. От там нататък нищо добро. Неадекватно заплащане, което дори и да се скъсваш от работа и да преизпълняваш всяка година поставените таргети не се актуализира - има пари само за мениджмънта. Работата, която се изисква да бъде свършена не може да се изпълни дори и офисът да е в пълен състав (нещо което не може да се случи, поради непрекъснато напускащия персонал). В Пловдив за 2 години напусна 80 % от персонала. Клиентите чакат по опашки и си изкарват яда върху служителите, поради това че няма достатъчно служители, които да ги обслужат.