СИБАНК /img/frontend/nomap.png"

Днес ходих до банкомат и се оказа че картата е с изтекъл срок
когато влязох в клона който ме обслужва се оказа че новата ми карта е при тях и аз трябваше наново да се занимавам с куп бумащина.Аз когато закъснея с2-3 дни с кредита   заради превода от работодателя  веднага ме претисняват а сега нямаше кой да ме информира при положение че новата карта беше при тях и си стои в шкафа.

Заплатите на ОХРАНАТА в СИБАНК са в много лошо състояние!!!! УЖЪСССС

Ако не си човек на шефа,просто не си заслужава да работиш в тази банка

Внасям лична здравна усигуровка,чрез  СИБАНК,към ДЗИ,имам проблем с внесени такива вноски в клон,който е закрит,исках да направя справка и се обърнах към централата на банката.В салона имаше три служителки,обърнах се към едната да ме насочи къде да чакам,тя беш изключително нелюбезна и бихказала невъзпитана,без да ме изслуша,каза да се наредя на опошка при колежсата и,аз го сторих,докато чаках я гледах какво прави,разтвори пакетче дъвки,оправи си грима и след като вида,че я гледам и и чета името и каза"отидете отсреща при колежката,да не чакате",докато всичко товасе случваше,клиентът  преди мен се" бореше"с другата служителка,молеше я да му обясни,не знам какъв е случаят,а тя отвърна"Аз не съм информационно бюро".Като се отзовах при третата колежка,тя беше също "толкова любезна"и ми обясни,как трябва да попълня молба,да внеса сума,да чакам 1месец и да посоча дати на които съм внесла вноските и ако е възможно да прирожа документ,прикоетоаз и казах,че ако имам всичко това,нямаше да се налага да търся нейното съдействие и я попитах няма ли единна система,а тя отговори,че не е моя работа да питам това.Възмутена съм!!!Не желая да имам никакъм контакт с тази банка.Също ще съветвам и клиентите си,които искат моето мнение,към коя банка да се обърнат.
С уважение Д.Георгиева

Единственият клон в който се отнасят с клиентите както трябва и служителите те уважават е клона в Кърджали. Управителят е единственият човек който отговаря на това как трябва дасе държи с клиентите един управител в банка. Имах удоволствието да работя с него и като Управител на друга банка и мога да кажа с чиста съвест че ако всички управители са като Иван Дафинов собственици на банки щяха да са щастливи. Това е човек който винаги посреща хората и обслужва така както трябва да бъде - клиента е цар. За съжаление за другите офиси на банката и централата това не може да се каже,а за управляващите не би си го помислил човек.

ЗАПЛАЩАНЕТО ОТ 2007 Г НЕПРОМЕНЕНО-500ЛВ ЧИСТО.БОНУСИ-ЩЕ ГИ СЪНУВАТЕ ОСВЕН АКО НЕ СИ ШЕФ.
УВАЖЕНИЕТО НИКАКВО-НА ВСЕКИ ВЪПРОС ЗА ПОВИШЕНИЕ НА ЗАПЛАТАТА ОТГОВОРА Е \" АКО НЕ ТИ ИЗНАСЯ ЗНАЕШ..\", СТАВА ВЪПРОС ЗА КВАЛИФИЦИРАНИ КАДРИ С ПО 5-6Г ТРУДОВ СТАЖ В БАНКАТА. ПРИВИЛИГИИ -НИКАКВИ , ДА НЕ ГОВОРИМ ЧЕ НОВОИЗЛЮПЕНИ \"ПАРАШУТИСТИ\" СЕ ДЪРЖЪТ ВСЕ ЕДНО СИ НИЩО. ДА НЕ ГОВОРИМ ПОСЛЕДЪК ,КАКВИ ГЛУПОСТИ СА НАМЪТИЛИ. ФИРМЕНА СИГУРНОСТ-НИКАКВА , АКО СИ НАМЕРИШ ПЛАТЕНА РАБОТА \"МОЛЯ...\"
ПОТЕНЦИАЛ ЗА РАЗВИТИЕ -НИКАКЪВ, КАСИЕРА СИ ОСТАВА КАСИЕР, ДА НЕ ГОВОРИМ ЧЕ СЛЕД ДЪЛАГ СТАЖ КАТО СЧЕТОВОДИТЕЛИ СТАНАХМЕ И КАСИЕРИ И ПЧЕЛИЧКИ ЗА ВСИЧКО,САМО ДЕТО НИ ПРИКАЧИХА ТИТЛА СПЕЦИАЛИСТ ОБСЛУЖВАНЕ. ОБУЧЕНИЯТА СЕ ПРОВЕЖДАТ ПО ТЕЛЕФОНА, АКО ЛИ НЕ ОПРАВЯЙ СЕ САМ. ХАОСА Е ПЪЛЕН , НЕ СЕ ЗНАЕ ,КОЙ ПИЕ И КОЙ ПЛАЩА. ДА НЕ ГОВОРИМ КАКВИ ПИСАНИЯ И УКАЗАНИЯ СЕ СИПЯТ... МАЛЕЙЙЙ.
ЗА ПЛАНОВЕТЕ ДА ВИ КАЖА-2,5МИН НА ОПЕРАЦИЯ И 84 ДЕПОЗИТА НА МЕСЕЦ. ОБАЧЕ ЗА КОНСУЛТАЦИЯ ЗА ДЕПОЗИТ ТРЯБВА ДА ОТДЕЛИШ ПОНЕ 20 МИН. СМЯТАЙТЕ САМИ. ДА НЕ ГОВОРИМ ЗА ИЗИСКВАНИЯТА ЗА КРЪСТОСАНИ ПРОДАЖБИ И ПОДОБНИ ГЛУПИНИ....КОЕ ДА ПРАВИШ ПО НАПРЕД. НА КОЛЕГИ МОЖЕШ ДА ПОПОДНЕШ ТУК ТАМЕ НА СВЕСТНИ НО БОЛШИНСТВОТО СА \" ПАРАШУТИСТИ\" И \"БЛИЗАЧИ НА ЗАДНИЦИ\"
РАБОТНАТА СРЕДА Е ПЪЛНА ЛУДНИЦА. ДА НЕ ГОВОРИМ ЗА БУМАЖТИНАТА И СПРАВКИТЕ КОЯ ОТ КОЯ ПО БЕЗМИСЛЕНИ.
НОВИТЕ ДИРЕКЦИИ НАГОРЕ СЕ РОАТ ЛИ РОЯТ И БЪЛВАТ ГЛУПОСТИ, СЪКРАЩАВА СЕ ПЕРСОНАЛ ОТ САЛОНИТЕ , КОЙТО ИЗКАРВА ПАРИТЕ И ПРИВЛИЧА КЛИЕНТИТЕ.
С ДВЕ ДУМИ ТЪРКАЛЯЛА СИ МРАВКАТА ЩАСТЛИВА ЗРЪНЦЕ И СИ МИСЛЕЛА ЧЕ СЛЕД ТОЛКОВА ТРУД ЩЕ ПРЕКАРА ДОБРЕ ЗИМАТА, НО НЯКОЙ РЕШИЛ И И НАЗНАЧИЛ НАЧАЛНИК,СЛЕД ВРЕМЕ РЕШИЛИ НА НАЧАЛНИКА, НАЧАЛНИК ДА НАЗНАЧАТ И Т.Н. И Т.Н.-РАБОТИЛА МРАВКАТА ,РАБОТИЛА НАКРАЯ ГЛАДНА ОСТАНАЛА И ... НАКРАЯ НАПУСНАЛА.
ПОЗДРАВИ НА НАШИТЕ УПРАВЛЯВАЩИ ОТ МРАВКИТЕ. ЧЕСТИТО!!!!!!!!

нение от служител
отношение настоящ служител
За фронт офис-400 - 500лв бруто.

Муа-ха-ха-ха-ха

Абе кой взема 400-500 лв в банка. Това може да е вярно за някой гард с 30 000 население. Не вярвам в областните градове заплатите да са такива. Да не говорим за София.
Иначе 400-500 лв в Троян или Дупница си е като 1000-1500 в София.

За фронт офис-400 - 500лв бруто.

Никой ли не може да каже за какво е заплащането в тази банка!? Интересува ме и атмосферата в офиса на Тунджа...

Може ли някой да каже в цифри заплащане на фронт офис и кредитен.