СИБАНК /img/frontend/nomap.png"

Здравейте!Искам да попитам, някой има ли инфо за конкурса за асистент на регионалния мениджър в Пловдив?Поканен  ли е някой за интервю?Как съобщават резултатите?Предварително благодаря!

Работих в Си банк клон   русе и  не  ми платиха   командировачните!   Си банк  са   най не коректните работодатели!

Има свободни работни места публикувани в сайта на банката.Интересува ме заплащането към момента на нива от 2008-2009г. ли е (мнения по въпроса с конкредтни цифри има оттогава)? Получават ли се бонуси за изпълнени цели и заслужават ли си? Има ли 13 заплата и допълнителни пакети за служители като доп.здравно осигуряване? Работя в Пощенска от 4години и ми е ясно какво е да работиш в банка.........

Наложи ми се да плащам акт в офиса обслужващ КАТ. Оказа се, че в тези модерни времена този клон работи само в пари в брой и нямаш никакъв друг начин да си платиш "дължимото". Освен това няма и банкомат. Пълна смешка, защото вечи има доста високи глоби, а човек не може да знае размера на глобата преди да провери. И какво става на практика - отиваш да си вземеш талона, оказва че , че глобата е 300 лева, нямаш толкова в кеш и искаш да платиш с карта обаче "великата" банка работи само в брой. Няма и банкомат. А всеки знае колко хора минават от там и колко е натоварен клона. За какво уважение към клиентите да говорим или за стремеж да си подобряват обслужването. Не им пука. Обслужват КАТ, прибират си нескромните такси за превода и се надяват това да продължи вечно.........

Някой да е бил поканен на интервю по обявата публикувана на сайта на банката за кредитен експерт във В.Търново?!

Подадох документи за кандидатстване за работа в СИБАНК и много силно се надявам да ме потърсят за интервю!!! Някой би ли споделил как минава подбора /с връзки ли/, нещо за интервюто, има ли тестове? Благодаря предварително!

Може ли някой да сподели впечатления от "Управление на Риска"?
Интересуват ме атмосферата, приблизително заплащане, бонуси, възможности за развитие и учене (от мненията до тук оставам с впечатление, че за заплатите и бонусите няма обща политика, а е различно за всеки отдел/управление/клон).

Напълно съм съгласна с мнението на "Ралица".
Нека всеки прецени сам за себе си какво означава работата за него? Дали си върши добре служебните задължения? А може ли и по-добре? Как би се чувствал ако остане без работа? Навярно КРИЗАТА е притъпила голяма част от добродетелите ни.
Вярвам, че когато отиваме на работа с желание и добро настроение, ще се справяме с трудните моменти по-лесно.

Обичам работат си в СИБАНК. Призовавам всички да уважават работата и работодателя си, защото това е въпрос на достойнство. А най-хубавото е да ходиш с желание на работа, с ясното съзнание, че те чака много работа и напрежение. На всякъде ги има, но ако обичаме работата си, ще се справяме успешно с проблемите.

Много сгрешиха висшите мениджъри, като освободиха бившия директор на клона във Велико Търново, г-н Робов. Жалко за клона Ви, господа. Жалко за клиентите Ви, защото оставате без тях. Бъдете сигурни, че добрите клиенти си отиват от Вас. Аз съм един от тях. Жалко за служителите Ви, защото не искате и да знаете в каква ужасна обстановка работят, сега. Назначихте двама некадърници (директор и гл.счетоводител), които ги газят и мачкат. Там не съществува човешко отношение. Местното ръководство смачква всички. Освободиха се от добрите си служители, писаха доноси срещу неудобните. Жалко за хубавия офис, може би най-хубавия в града ни, защото с такова ръководство не само, че няма да постигнете успехи, но и няма да си задържите позициите във Велико Търново. Отворете си очите най-сетне. Жалко!