Евромастер Импорт Експорт ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Връбница, бул. Ломско шосе, 246&markers=София, Връбница, бул. Ломско шосе, 246

Евромастер Импорт Експорт ООД

При старт на работа във фирмата, първо се натъквате на едно голямо недоразумение, което има претенции за HR мениджър, а е некомпетентна и неспособна да подбира кадри, но в същото време интригантства и нарича и квалифицира колегите си с обидни епитети, а управителите характеризира като агресивни смешници, без собствено мнение. Това е нивото, сами си правете изводите!
Весели празници!

Ако сте “стара мома” без личен живот, то това е вашето място, ако обаче сте жена/ мъж със семейство и прилично изглеждащ и ерудиран човек, то пак имате шанс, но “ старата мома” ще е с предимство. Ако очаквате отговор от проведено интервю, то се въоръжете с търпение - горе долу след 3 месеца моооже и да ви отговорят, след което още около 2 месеца да ви назначат и 4 месеца да ви отстранят- да никаква сигурност! Ако очаквате дрожелюбна атмосфера и сплотен екип- недейте, там всеки е срещу всеки и който оцелее. Заплащането ли? - интересен въпрос. Мениджърите взимат, но хората под тях- не! Хубаво проверявайте къде смятате да кандидатствате, защото последствията могат да са пагубни!

Фирмата си е ок. Имах удоволствието да работя с прекрасен колектив.Заплатите не се забавят, като в 80% от фирмите на които съм попадал.

Кратък тест да започна ли работа в Евромастер импорт-експорт:

1. До колко се чувствате близък с нашите предшественици - маймуните:
А) Имам се за доста по-интелигентен и развит от примат.
Б) Почти сме на едно ниво. Имам ги за близки братовчеди.

Резултат
Ако сте избрали:
Отговор А - Бягайте далеч от тази фирма, тя не може да Ви даде нищо. Може само да Ви вземе и да Ви осакати.

Отговор Б - Честито! Намерили сте Вашето място! Тук ще сте изцяло в свои хабитат и сред себеподобни.

Искам да попитам какви коли карат търговските нови ли са стари ли са? Къде се намира точно офиса във Варна някакво приблизително заплащане може ли да каже някой.

Здравейте,кандидатствах за работа,минах на интервю.Съответно ми бе назначена дата за второ интервю,което не се проведе не по моя вина.Арабите били в чужбина.Голяма оправдание.Изводите си ги направите сами.За мен са поредната фирма,която няма елементарно бизнес поведение,или поне тези от отдела Човешки Ресурси.Добре,че не ги чаках да звъннат а приех друго предложение.

Вече съм на път да си купувам за трети път тример за косене на трева. Много съм доволен от двата, дето ги имам до момента. Но проблемът е, че не може да им се намери главата след като се износи или и се разбият отворите, през които излиза кордата.Защо не се внася този консуматив в достатъчни количества? Сега например търся глава за тример -модел RD-GT08. Ако някой има запазена стара, пак ми върши работа. Може да ми се обадите на GSM: 0895 00 70 92-Кирил Киров.

Кажете нещо повече за длъжноста " Търговски представител", като например:
естество на работа, отношение на колеги, привилегии, заплащане, работно време..?
Благодаря предварително.

Колеги дайте малко инфо за текущото състояние на фирмата.
Още ли ги има интригите или нещата са се оправили.
Ако може и за заплатите и други полезни неща за фирмата би било добре.