Евромастер Импорт Експорт ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Връбница, бул. Ломско шосе, 246&markers=София, Връбница, бул. Ломско шосе, 246

Евромастер Импорт Експорт ООД

Не е коректно, заради негативите на определени служители, а те са факт, да се пренася отрицателно мнение върху имиджа на фирмата!

Текучеството от определено ниво нагоре и надолу във фирмата е като Ниагарски водопад.

Ако кандидатствате за мениджърска позиция е препоръчително да сте със следния профил: Телепат, който желае да работи за псих.....т в шизофренична среда и мераклия ежедневно да бъде главно действащо лице в...... Допълнителен бонус: Не пренасяй много лични предмети в „офиса“ ще ти тежат на изнасяне. Който има уши да чуе, който има очи да види. На всички останали късмет

Приятели ето начин, как да си докарате малко допълнителен пасивен доход. Аз лично съм доста доволен, като си докарвам до 200$ на месец а и не изисква кой знае колко време да стоиш пред компютъра;

В тази фирма има повече солташаци, отколкото началници. Най - добре да въведат и такава длъжност. Като тръгне някой да обикаля да се прави на велик или да отчита дейност, си води поне по двама с него.

Честита нова година, колеги. Интригите тук, нямат край, като в терариум е :) Никой не си върши работа, но пък добре се имитира, че се случва нещо. То са срещи и само приказки, празни приказки.

Като стана въпрос за комисионни, няма как да пропуснем маркетинг мениджъра, той е виден комисионер за сметка на фирмата - мазен слагач и духач, изобщо кадрите са олеле майко. А относно к -те номера, те не минават без участието на русата мумия - секретарката, която явно в момента е в немилост. Всички "мениджъри" си позволяват да правят на СМЕШНИК управителя на Евромастер, който по принцип е умен мъж и блестящ търговец?! Съсипаха я тая фирма.

Тази същата, преди година си взе комисионната, после изнагля и поиска още, като и отказахме, не ни прие изпълнената работа. Заради нея вече повече от година водим дела с предишния й работодател, а тя явно продължава с ....... си номера! От нея може да се очакват само проблеми!

Знаем я тази - много хитра и обиграна, тя дава големи аванси, но си иска комисионната, веднага след плащане на аванса. Голяма измамница е и лъжкиня. Фирмата да му мисли колко е вредна.

Имам положително мнение за фирмата, с мен се свърза мениджър инвестиционни проекти, която ръководи строителен обект в Люлин. Поиска от мен да изготвя оферта за СМР, същата я прие без коментар на цената, която беше доста завишена, дори ми предложи 50 % авансово плащане, а другите оферти и били пълнеж. Увери ме, че шефовете й нищо не разбират от строителство и тя единствено е наясно е нещата. Благодаря за съдействието и се надявам пак да си сътрудничим! Бързо оздравяване!