Weber България ЕООД / Saint-Gobain WEBER / ВЕБЕР БЪЛГАРИЯ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Weber България ЕООД / Saint-Gobain WEBER / ВЕБЕР БЪЛГАРИЯ ЕООД

Аaa,кви 1000 лв,подвеждаш хората?!
Операторите вземат по 600-700 лв и бонус безплатно циментиране на мозъка и зъбите (вместо пломби).В допълнение имат възможност да се лишат от някоя ръка,пръст и т.н. каквото там им е излишно.Поддръжката не е много по-добре,работи всичко - от електехник,до строител,понякога и като Оператор,но пък взема заплата за общ работник на пристанището.Но тя и без това не му трябва ,защото прекарва по 12 часа в цеха.
Заплатите в Костинброд май не са такива?За един прЕател питам.

ай де и подръжката си тръгва ,вариянти много .Семова да слага обувките и да отива в варна ,белкем опрай нещата .Николаи да седи с нея ,щото трябва да затварят завода.без пари там в нея пустош нестава ,заплата 1000 -1500 лева нестава .може и видяхме какво става .

хайде следващия началник склад си заминава във варна

от цялата ситуация си мисля че единствено г-ж Семова един ден ще го отнесе.хората който говорят зад гърба ви са пред вас .за варна всичко е на самотек.началника в варна нетрябва да е оплескан като работник а да си следи задълженията ,така вариянта от инциденти е много по малка .за инструктажите не ги карайте само да се разписват ,на времето Дечко всяка седмица 30 м ни наливаше акъл.

..и кво правим сега?!Кой ще възстанови пръстите на горкия човек.
Г-жо Снежана Семова,ти си виновна за всичко,назначавайки некадърник след некадърник в компанията,само и само да ти играят по свирката.

Дончев, още ли си работа? Пускай молбата вече, та да се оправят нещата. Ти си виновен за всичко. Толкова си некадърен, че вече викаш хора от Костинброд да ти оправят бакиите, които сътворяваш във Варна. Добре че поне лъжльото си замина, лошото е че новият ви шеф на завода е по - зле от вас двамата с Госпожата взети заедно. Лошо бъдеще ви чака с него, дано само да няма смъртен случай. Как е баща ти, Дончев? Той знае ли какви ги вършиш?

Каква ирония.
От компания за пример ,наградена преди две години за отлични резултати по безпасност,сега се случват инцидент след инцидент.Много е лесно да обвиниш хората замесени в злополуките,но всъщност рибата се вмирисва откъм главата.
От компания,наградена за най-добър работодател,сега е пример за кадруване.Влачат се разни знайни и незнайни специалисти,на които се подиграват всички работници и доставчици. И пак мирише на риба.
От компания с роля на пазара в този сектор, сега никой не иска да чуе за Вебер.
Честито на бъдещите служители.

Браво на най добрия работодател.със следващия инцидент .госпожо Семова икономията е майка на мизерията .този път се прочухте дано момчето поне не остане инвалид .вземете ги разкарате тея началници около вас и сложете такива дето да следят нещата и да нямате инциденти в заводите ,ко се разкарвате само с колите на пред на зад като преяли или чакате вече някой да умре.

Поздравления Дончев,
Заедно с любимата ти шефка, успяхте да превърнете "Вебер" от спокойна фирма с добра работна среда в СИК-аджийска организация.
Организация, в която на почит са силовите методи от зората на 90те години, когато дебелите вратове със златни ланци, потъпкваха правата и свободите на хората.Когато всеки осмелил се да изкаже мнение, различно от това на власт имащите, беше заплашван и репресиран от мутри с лъскави джипове. Репресиран по всякакви възможни начини, с компромати, следене, заплашване, изнудване и малтретиране. Точно така Николайчо, вие с шефката ти развалихте хубавата компания и сплотените вътре в нея колективи. Така ли ще постъпвате с всички, които имат различно мнение от вашето?Ще ги репресирате докато сами не се спасят от вас? Госпожата ще ги репресира в компанията, следейки всяка тяхна стъпка, запетайка и препинателен знак, а ти извън нея със силовите си методи? Браво, страхотна стратегия. Накрая кой ще ви работи? О, простете ми, вие възнамерявате да разчитате само на Костинбродския "мисловен елит", нали? Къде е сега, драги мои, грижата за работника, нали на първо място в "Сен-Гобен" е поставен служителят, неговите права, неговото мнение, спазването на закона? Или всичко е просто прах в очите на нищо неподозиращите хорица, работещи там и страхувайки се от вас? А вие г-н Дончев, спазвате ли закона? Нека ти кажа нещо, специално на теб Николайчо, защото знам, че следиш редовно този форум. Госпожата те манипулира най-нахално и те използва да и вършиш черната работа, защото тя никога няма да си изцапа ръцете, както ти го правиш всекидневно с разбиването на човешки животи. Знаеш ли защо? Защото си наивен и лесно манипулируем. За две години ако не си го проумял, това говори само за себе си.Ще ти кажа, че всичко се връща - рано или късно. Може би не е случайно, че баща ти постоянно е по болници, а ти най-безочливо бягаш от работа, за да го водиш по доктори. Дали това го знае Госпожата? А за всички, които са останали в "СИК-Вебер" - да не се учудвате, когато изкажете "различно" мнение и пред блока ви чакат "консултанти" с черни джипове и затъмнени стъкла. На един човек можеш да затвориш устата ала на всички НЕ!
Е Дончев и вие Госпожа, сега пак сте на ход. Излезте и като "мъже" пак се оправдайте.

Дончев пускай молбата ,аз лично ще ти я разпиша .изкарахте голям късмет с инцидента в Варна ,че принудихте момчето да пише че битов инцидент .щях да ви разпоря просто извадихте късмет .а да попитам за завода в Варна какво става .затварят ли го ?или чистите некадърниците ?а за новите кандидати ....... БЯГАИТЕ