Weber България ЕООД / Saint-Gobain WEBER / ВЕБЕР БЪЛГАРИЯ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Weber България ЕООД / Saint-Gobain WEBER / ВЕБЕР БЪЛГАРИЯ ЕООД

Дончев, кажи от къде са двата апартамента и джипа? Любимата ти шефка знае ли с какво се занимаваш извън "работно" време? Защо просто не се махнете и двамата от фирмата?

Дончев,Мазньо, оцеляваш!Да видим докога.
Още ли ти пречат бившите и настоящи колеги,насекоми и ц*гани?
Можеш ли поне с нещо да се похвалиш за 2 години?

Браво на Дончев ако са те изгонили.Беше супер пич за мене ,моли се никога да не срещаш мен и мои приятели.сега е ред на Снежито да не се ослушва ами да действа ,лесно е пишеш една молба 20 дена болничен и да те няма .

Честито г-н Дончев !Честито и на Вас г-жо Семова!Въпроса е от тук напред какво следва !Засега се оказва че скачате от трън та на глог .Сега къде ще скочите е въпроса , защото трудно ще намерите по "можещ и знаещ"от г-н Дончев.Но вие ги умеете тези неща. Няма да се изненадам отново да имате попадение.

Жалко за Дончев.Толкова беше некадърен ,че искрено се забавлявах , гледайки "гениалните" му решения.
А когато заговореше по технически въпроси, направо си беше готов за Нобелова награда.
Сега кой е наред да бъде уволнен?Някой от ЦОК?

Аидеее честито и Дончев си замина. Много ми е любопитно сега когато не е служител на Вебер дали ще продължава да мълчи или ще разкрие как изглежда изгнилата ябълка от вътре? Предопредиха те Дончев, че от Септември си пътник, ама ти не вярваше. Сега остава и от Януари да изгонят Семова и да затворят целия бизнес в България. Хора, работещи още там, търсете си работа, зимата ще е студена.

много скучно тука .гледам почти година не съм срещал никой от вебер ,Семова да не е изгонила търговския екип ?ама да то Варна трябва да произвежда само за да спасява положението на фирмата..ха ха гледам обява на Вебер много неща искате а на среща пръц . гледам конкурентно заплащане ха ха ми той охраната в мола на 15 дневна ги взима същите пари .

Браво, Вебер!
Евала,Семова!Успя да превърнеш компанията в нещо като хибрид между Биг Брадър,чалга клуб и Столипиново.
След като довлече и изгони баба Лидия,сега тоя Дончев изби рибата.Къде го намери,на някое кръстовище!?

Хайде бе Дончев пиши че ми става скучно и Снежана може да се включи тя поне на приказки го докарва .иначе Дончев като обижда се пише анонимен ,видяхме какви топки имаш.Дончев за това че не ме осъдихте може да дойдеш във Варна да ти заколя едно агънце да те закарам в някой клуб да погледаш малко ци... но няма да снимаш като предния път че може да те напляскат някъде .постъпка или на малко дете или на голям селянин ,аз избирам второто:)

до този интелигентния дето си позволява да използва думи от родът циганино мръсен ,недей така ще те бият някъде ,а това колко съм аз циганин майка може да каже ,ако са ме сменяли в болницата но няма и да разберем.според мен може да е имало кражба в Изворско ,да изгоним началник склада да му го натресем пак после ще оправим нещата ,къде в цял свят се прави инвентаризация без началник склад равносилно е на кражба ,назначавате си ваши хора от една маса и си правите каквото искате то всичко е до време да се надявам че ще бъда на близо за да ви кажа колко сте жалки.