Фесто България ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Хр. Колумб 7&markers=София,бул. Хр. Колумб 7

Фесто България ЕООД

Не си заслужава.. Отношението на "Колегите" е отвратително към работниците.

Внимавайте кандидати за ИНЖЕНЕРНИ позиции !!!
Обявата е за позиция например:
Инженер, младши технически специалист в отдел “Клиентски решения”
обаче в трудовия договор Ви записват - младши технически специалист в отдел “Клиентски решения".
С други думи назначават висококвалифицирани инженери на позиции за средно специално образование - техникум. Така фирмата спестява от заплати, но Вие ако сте начинаещ инженер си разваляте завинаги професионалната автобиография и никога няма да можете да работите като маг. инженер на запад. Устоявайте правата си, когато градите живота си !!!

Фирма ,стремглаво тръгнала надолу ,благодарение на "новата политика" на новото ръководство ! С т.н реверанс към идеята на г-н Ширлетов и сие ,подпомогнаха напускането на обучени хора,не вдигнаха заплатите на хора пред пенсия ,явно нямат,достатъчно заслуги" и оградиха хората като овце .А и тези така необходими камери ...Без коментар !

Хареса ми предложението на колегата от предишния пост: "Жоро, върни се в склада. Там най те бива"
Наистина в склада имат нужда от свежа сила за зареждане на камбаните. Сигурна съм, че ще се справи с предизвикателството.. след обучение и пробен срок разбире се! Ако успее и се справи ,
ще получи бонус - дистанционно за отваряне на вратата. Гарантирано!

Един от собствениците на Festo е казал “За мен хората са най-важни.А новият управител“ другаря“ Атанасов е на друго мнение.„Нека напускат,ако трябва от провинцията с микробуси ще докарваме хора за малки заплати.Жоро върни се в склада там най те бива.

По отношение на заплатата тя е малка /710брутно/ .увеличенията последната година се определяха от глупави теоритични тестове като ако не вземеш теста няма увеличение ако го вземеш и си колега от 2/3 години 20 лв .има бонус за свършена работа за месеца ,който е обвързан с много критерий и успяват да те цакнат все с нещо странично за да не вземеш бонус. По отношение на срока договорите той е 3 години все на временен ,а след това може да продължи временния.социалните придобивки са ок .получават се 2 бонус заплати има карта за градски транспорт има ваулчери има медицинска застраховка.работния колектив е на ниво както и работата е като детска игра нищо сложно.

Здравейте! Реших и аз да драсна няколко реда, относно новите промени във Фесто-производство.
Г-н Атанасов /управител на фирмата/, е невероятен
талант!!!! За първи път срещам човек, за който да не чуя дори един положителен коментар. Вероятно
постоянно получава сърбежи по разни части на тялото.
Всеки божи ден се измисля по някаква нова глупост, с която господин Управителя смята, че ще повиши производителноста, ще намали цената на продукцията...и т.н. За един добър менажер, ми се струва, че ще е по удачно да попита хората които работят и изкарват парите на тези които не работят, какво би им помогнало в тяхната работа...имат ли проблеми, спънки които им пречат.. доволни ли са от заплащането.. и други подобни. Няма такова нещо!
Шефе...робството е премахнато отдавна!!! И двеста камери и триста въртележки да сложиш, ако хората не те уважават ще видиш продукция през крив макарон.
Аз казах!

Всички мнения до сега винаги ще бъдат актуални!
Обявите за работа са задължителни по закон, във фесто с тях се обявява, че ще бъде назначен поредния некадърен роднина, евентуално близък приятел. Малко сме почти случайните, попаднали там когато наистина трябваха работници. Все пак има можещи и знаещи, дори и сред "шуребаджанаците", които крепят и бутат производството, и често го спасяват от решенията на ръководството. Логично, с времето процентно драстично намаляват и през последните години всеки месец кипи много повече безсмислен труд от предишния. Да, заплащането е на време, смешни увеличения всяка година, наистина много социални придобивки, НО труда се обезценява всяка седмица. Принос за това имат и непрекъснато използваните в работния процес продукти на подизпълнителите, основните от които пък са други приятелчета, а те горките се оливат с нулите докато се попълват фактурите... Общо взето голяма фирма, може да си позволи всичко, дори от нехайство да загуби клиенти като BMW (още след първата им малка поръчка) и Intel.
Има и някакъв потенциал за издигане в монар.. йерархията, стига да имате еднакви последни имена с някое шефче, да имате голям авторитет (без значение дали е авторитет на палячо или неадекватен), или просто да обичате да облизвате.
CV не се оставя на охраната, тя също е към друга фирма. Но и в личен състав да попадне резултата е ясен.
Заповядайте!

Здравей те на всички мнението ми за тази фирма е че само името на фирмата е голямо. Кандидатствах за работа в тази фирма 2 дни ходих на тестови въпроси ,запояване 2 дни от 09:00до17:00 в квартал Люлин -4 казаха ми че сам се справил отлично и с двата вида подготовки и изпити на следващия ден беше интервюто в Фесто България разпитваха ме защо сам работил в фирма за 12 месеца само и интервюто приклучи.В 16;00 ми се обади представител набиране на кадри и ми каза че е получил email че ще вземат едно момиче на този етап защото им трябва момиче.А въпросното момиче майка й и баща й работят там от години вие сами можете да си направите сметка за каква шуробаджанащина става въпрос нищо лично към девойката но според мен имаше по ценни кадри специално към тази позиция 3 дни отиват в нищото за да ти кажат че търсят жени.Пикая.. на цялата ФИРМА и им пожелавам успех..

абе това е някакъв ташак пътека направих до тъпата фирма нз колко св-та оставих на кой чичкото от охраната ръководителите ги е страх да се покажат на портала все едно ше ги изядеш п$тйовци