Фесто България ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Хр. Колумб 7&markers=София,бул. Хр. Колумб 7

Фесто България ЕООД

Здравейте,явих се на интервю 09.03 2021 и още със започването на интервюто видях че въпросната г-жа незнае как се структурира интервю. Събра 9човека на едно място и започна да разпитва горките хорица като на збирка на алкохолиците всеки да разкаже нещо за себе си. След това без да е казала условията на работа питаше кога може да започнете работа, като че ли сме готови да започнем на всяка цена. Нито организира тур да покаже условията на работа(работното място)Ако тази жена има ценз за HR...някой много е сгрешил,че я е взел. Аз разбира се веднага разбрах,че това не е моето място и не показах мотивация за работа, което те явно търсят и съответно не бях удобрен.Пожелавам им успехи и да положат усилия към усъвършенстване на модела си за подбор на кадри.

Леле, ако знаете какви драми се разиграват във Фесто с нашата звезда боксьорчето Огнянчо Петранов...Влюбил се е в страстната врачанка Деничка, но не могат да бъдат заедно понеже тя е родила от богат програмист и във фейсбук се любят с поглед. Тези двамата с двойка, а нашия Огнянчо изгаря и я люби само с поглед.

Преди няколко дни бях на интервю за работа във фирма "Фесто", за заплата от около 850лв. Интервюто протече в рамките на час и половина от три дами, които не знам по какъв начин
подбират персонала си, но общо взето, беше дрънкане на приказки от личен характер и нищо съществено, но търсейки изключителна мотивация за работа.

Ами бях на интервю в тази прехвалена фирма,интервюто ми беше кръстосан разпит като че съм в полицията.Научете се какво искате,че без пари хората няма да ви работят!

Някой може ли да даде информация за фесто в смолян, какво произвеждат, каква е атмосферата и отношението, и заплащане за инженерните позиции и какви са задълженията им.Виждам че към момента имат добри обяви, заслужава ли си?

Много скапана фирма и некомпетентен ръководен персонал.
Личи си че тези мениджери и разни измислени ръководители са назначени там с роднински връзки, познатата шуробаджанарска история.
Разкарват те за интервю няколко пъти, обещават добри пари и уж издигане във фирмата и накрая чакаш да ти звъннат за да ти кажат че немогат да ти плащат такава заплата и дали си съгласен на много по ниска.
Преди време си мислех че тази фирма е наистина една от най добрите в нашата родина но вече кракът ми няма да стъпи там.
Съвета ми е - не си губете времето да кандидатствате за работа в тая измислена фирма.

Съжалявам, ама ще се изкажа негативно. ОК. Купиха маски, но изпратиха 1/3 в Китай, за нашите тамошни колеги. До тук добре (показваме съпричастие и съчувствие), но никой (повтарям)НИКОЙ не попълни бройките (чрез поръчка). Или може би поръчаха, когато беше твърде късно. Първо ни казаха, че действието на маските е осем (8)часа, след три дни и около 300 маски окрадени, идва второ действие (маските "важат" за три дни и след "дезинфекция" в микровълнова, за 5 секунди, са готови, за повторна употреба. А за ръкавици и очила, само сме чували, но не сме видели. При последния "брейндсторм", с пропуските, се получи "ОЛЕЛЕ". Какво значение има, дали ще подпише този или онзи началник отдел. Те, полицаите, сигурно ги познават и по име, и по снимка (отново деление, на наши и ваши. Ако чете тук Деница или някоя от нейните подопечни - хорица, вземете се в ръце!

Пичове от три години никъде не работя и си докарвам по 1BTC на всеки 6 месеца от този сайт https://r.adbtc.top/1092055

Изисквания за инженер:
-да е роднина на някой началник ( брат,баща,сестра,майка,вуйчо...)
-да може да си напише трите имена правилно.(Ще се счита за предимство)
-да знае на къде се отвива и завива болт.
-да не противоречи на началника си и винаги да е съгласен с него. Независимо колко е тъпо нареждането.
-да има висше образование (може да няма и нищо общо с инженерни спицялности)
ИМА ИНЖЕНЕРИ КОЙТО СА ИЗКЛЮЧЕНИЕ И СИ ВЪРШАТ РАБОТАТА И ЗНАЯТ КАКАВО ПРАВЯТ!!!!!!!!!!!!!

Не ви ли се протриха езиците от лизане на задници?