фаворит софия еоод /img/frontend/nomap.png"

фаворит софия еоод

След първите коментари най-накрая сметнах,че и настоящ служител е време да пише.Ако умееш да си мълчиш не е толкова страшно.Заплатите са по-скоро средни а не ниски и се взимат редовно.Не е най-доброто място за работа но за сега съм тук защото с глупостите се свиква и не ме впечатляват вече.Обстановката постоянно е напрегната или ако е спокойна то Върховната бързо се намесва за да си знаете.Колегите са страхотни без 2 броя от тях.Добрият колектив се разпада или разпадна.Много колеги напуснаха вече а разбирам че и други се стягат за ново предизвикателство.Успешна кариера.

Колега можеше и по рано да те ритнат ако им беше казал че ме познаваш.Аз ти ги казах тез работи преди да отидеш там.Аз за туй изкарах само 4-5 месеца тук.Ама има там някои свесни колеги 2-3ма.Всичко останало по организация,работен процес и отношение към кадъра е 100 нива под нулата и 200 години  назад.За камерите не знам,те не бяха много преди,но другите истории са уникално долни,бъзикаха ме като най-смотания човек на света.Сега разбирам че с тез работи закъсват.

Трагичен ,,ХОТЕЛ".Работил съм дълги години на ръководни позиции в бранша вкл. и тук но такъв хаос няма.Супер неопитни собственици.В дългия ми стаж не съм виждал подобни.Много лошо отношение към всички с малки изключения(няколко човека)Хотела е пълен до дупка с КАМЕРИ и ви гледат около 20 часа посточнно(пряко предаване)Останалите 4 часа от денонощието се гледат на запис.Само в кухнята има 3 камери,смятайте сами за ресторанта и други площи.А и ме уволниха за нищо само от днес за утре.Бих им препоръчал да се прекръстят на хотел ЪПСУРД.Много смешни заплати и затова не ги бавят.Търсете си нещо друго,защото ще съжалявяте много.Грам не преувеличавам.Успех.

Не е за препоръчване да работите там,освен ако не сте закъсали много.Аз бях уволнена не от собствениците а от"силната група" в персонала.Това са няколко човека които шефовете слушат за всичко и работата ви е спукана ако не се харесате на "групата".Отделно собственичката ако беше в час много неща щяха да са ОК.Не може собственик да иска доноси за "СИЛНАТА ГРУПИЧКА" и когато ги получава да те отстрани заради тях.Иначе единствено малките заплати се получават навреме и това само не е минус.Скоро още един колега беше отстранен по мойта схема.Гадно.Затова подминавайте с надлежно обявите за работа там!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!