фаворит софия еоод /img/frontend/nomap.png"

фаворит софия еоод

Много хубаво, тихо и спокойно място. Шефовете са много човечни хора и се съобразяват с служителите. Заплатите са на много добро ниво за бранша, а натоварването не е голямо. работната среда е много приятна. Ако си вършиш добре работата и показваш желание за подобрение и развитие, това ще бъде оценено подобаващо!

Чудесен хотел с още по-приятни колеги и приятна атмосфера на работа. Екипът е съставен предимно от млади хора със сходни интереси, желаещи да се развиват в сферата на туризма. На бившите си вече колеги желая успех и висока заетост, а на кандидатите за работа - не се колебайте, а кандидатствайте при отворени позиции!

Получаваш уважение от работодателят, но не толкова от колегите си или поне част от тях.Заплащането е добро( бих казал и много добро за работата която се извършва) и редовно.Мога да разчитам на колегите си и обстановката е приятна. Моето мнение е, че това което ни осигуряват е достатъчно и каквото отношение покажеш с такова ти отвръщат. Ако си вършиш работата коректно, няма да имате проблеми и няма да сте под "напрежение"! Аз идвам с удоволствие на работа ( без да преувеличавам) ! :)

Работата в този хотел е винаги динамична, защото се работи в среда с гости от различни части на България и света, тук може да срещнеш бизнес гости, идващи с определена цел или да бъдеш домакин на типичните туристи, идващи в София за първи път, на които да покажеш какъв гостоприемен народ сме. Както във всеки хотел, тук има основните отдели - Рецепция, Ресторант, Домакинство, Главен офис, но с тази разлика, че когато работиш в малък екип можеш да разчиташ на колегите си по всяко време, може заедно да изградите екип и да бъдете взаимозаменяеми. Смятам, че в малката фирма е трудно човек да получи това кариерно развитие, към което се стреми, но тук със сигурност ще научи много, ще получи уважение, ще бъде чут (което все по-рядко се случва на други работни места), ще бъде оценен и ако заслужи - ще бъде финансово поощрен. Разбира се, винаги има недоволни от живота и от себе си хора, които първо биха обвинили другия, че му е виновен (най-често шефа) и евентуално след това бих осъзнали, че те самите не дават нужното от себе си, за да бъдат оценени.
Смятам, че в този хотел и с този начин на управление, всеки може да получи невероятен шанс да срещне нови хора, да обогати себе с полезни знания и умения и най-вече да работи с коректен работодател.

Здравейте :)
Аз ще се обърна в частност към последната дама, която е изразила мнение. Иска ми се да й кажа, че ако не е влязла в тона на работа и е тънкообидна, това не значи задължително, че собственичката е селянка ;) В същото време тази дама твърди, че хотела е хубав, с което си противоречи малко - все пак "селянката" има голям принос за качеството на хотела :)
Всеки сам за себе си смята, че е квалифициран и качествен персонал, но не може навсякъде да Ви харесват, нали? Когато не Ви одобрят, автоматично работодателите стават отвратителни - в случая е същото. Предполагам, че въпросната Кристина или както там се казва, просто не е съумяла да остане на работа ;)
Аз съм бивш служител на хотела и мога да кажа на тези, които четат такива мнения преди да кандидатстват - не ги четете! :)
Хотела е прекрасен, собственичката е коректна, организирана и достатъчно качествена като управител. Всеки човек има забележки, тя също, но никой не е перфектен - със сигурност всеки може да се разбере с нея, стига да го поиска.
Пожелавам на собствениците на хотела да се разрастнат и да продължат да поддържат този стандарт. Пожелавам им да имат коректен, лоялен и работлив персонал, който да работи с удоволствие, а не само заради заплатата.
Няма да напиша името си, защото животът може да ме срещне с тези хора някой ден и не искам да изглежда като четкане :)
Не мога да кажа една лоша дума за хотела и собствениците, нито за начина на работа, заплащането и организацията. Както навсякъде, и тук има кадри, които не са на мястото си, но вярвам, че скоро това ще се промени и собствениците ще имат късмета да дават заплати на хора, които ги ценят и уважават! Пожелавам им го с цялото си сърце!
Не се чудете, а отидете на място и вижте как се работи и не постъпваите като наивници - заради пет реда негативизъм от хора, които мрънкат можете да изпуснете хубава работа.
Успех :)

В отговор на последното публикувано мнение ми се иска да кажа следното: Скъпа Кристина, това че не си разбрала начина на работа, изискванията или каквото и да е другото, което не ти е харесало, не прави собственичката селянка :) Не забравяй, че хотела е направен по нейн образ, а по твоите думи хотела е хубав следователно една "селянка" не би трябвало да има вкус, нали?
Лошото в България е, че когато нещо не ни изнася сме склонни да обвиняваме другите хора, обстоятелствата, положението и куп други неща.
Мога само да съжалявам за теб, че не си успяла да се сработиш с хората, които са стойностни в колектива - не знам дали са загубили качествен персонал в твое лице, но ти си загубила качествен работодател. Естествено, че всеки твърди за себе си, че е качествен кадър и работодателите губят като не го наемат, но не винаги е така.
Аз съм бивш служител на хотела и не мога да кажа нищо отрицателно. Не знам как за няколко дена престой там има хора, които са успели да си изградят такава представа :)
Умишлено няма да напиша името си, защото не искам да излиза като подмазване, а живота може да ме събере с тези хора отново :)
Мога да посъветвам всички, които ще ходя на интервю за работа там, да не четат негативните мнения преди това и да си изграждат представа, а да отидат и да видят с очите си. Повярвайте ми, ако сте достатъчно разумни, умни и амбициозни, можете само да извлечете ползва от работата си там. Ще научите много неща. Ще останете доволни.
Всеки избира дали да се влияе от чужди мнения и ако се повлияе дали да е от положителните такива или отрицателните.
Пожелавам успех на собствениците на хотела и им пожелавам да имат много работа, пълен хотел, доволни клиенти и благодарен персонал, който да работи с удоволствие.

Жалко за хубавия хотел. Собственичката е Костинбродска селянка и ще си остане такава. Не ценят свестния персонал, а го гонят заради готвач алкохолик, който им говори зад гърба.Има и свестни но са единици!!!

Жалко за хувая хотел. Собственичката е Костинбродкса селянка и ще си остане такава. Не ценят свестния персонал, а го гонят заради готвач алкохолик, който им говори зад гърба.Има и свестно но са единици!!!

До момента не знаех,че колегите са неграмотни,некадърни и мързеливи.И за мен чух нещо пикантно преди няколко дни,но няма проблем.С фалщиви усмивки и двуличие градите ,,колектив"браво!!!!!!

В нашия хотел никога няма да имат място неграмотните, мързеливите и некадърните - нашите клиенти заслужават най-доброто!