АктивТрейдс https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Бул.България 69 етаж 12, офис 12&markers=София,Бул.България 69 етаж 12, офис 12

АктивТрейдс

Не харесах начина на работа във фирмата. Така и не успях да си намеря мястото, подтисната обстановка и никакви позитивно настроени хора за развитие, за каквито се представяха. Крайно разочарована съм, че загубих 6 месеца с тази фирма …

Боклуци... Как може толкова долно да използвате хората и да ги лъжете, докато ги гледате в очите.. Не ви е срам!

Измамници! Как можах да се вържа на мазните ви усмивки и обещания... Наистина изключително некоректен работодател! Не им се доверявайте!

НЕКОРЕКТЕН РАБОТОДАТЕЛ! Обещания, обещания и накрая нищо общо.
Заплатата закъсняваше всеки месец. Когато помолих да взема отпуската си, ми беше отказано. Нямали време да се занимават с моите отпуски... Никакво уважение нямаше.

Толкова много негативна енергия се е събрала на едно в тази фирма... Всички са ужасно напрегнати, а работодателят не се интересува и грам от своите служители. Некоректна фирма в сградата на ЦУМ.

Не стават! Тези хора не знаят какво правят … как може такива фирми да съществуват?!

Не препоръчвам този работодател, изключително некоректен! Заплащането не е много добро, а и често се случва да закъснява...

Изкарах един много тежък и изпълнен с нерви месец в тази фирма. Нито знаят какво искат, нито как го искат , нито има кой да ти обясни като хората за какво иде реч. Дори от собствениците и управляващите фирмата не съм доволен.

какви конкуренти? Вие сте пирамида!!!!!

Ако не искаш да се гледаш по ТВ и да слушаш как ГДБОП е ударило поредната пирамида от измамници в България, тръгвай на друго място.

Шефът Ви си е опекал нещата, платил, има добри юристи и ще духне в 12 без 1
Вие милички - ще се потите с закачалките на ръцете и ще обяснявате как нищо не сте направили и нищо не знаете. Вече 3 подобни фирми заминаха, познайте кои останаха задържани и кои си отидоха в родната държава????

Шефър, за тези, които не знаят, е изпържил вече свои подчинени. попитайте го кога и къде и ще видите препета в очите му докато Ви лъже

И защо си крие истинското име и къде живее? няма нужда да обяснявам дали е морален човек и колко е "свестен" за тези, които са имали контакт с него им е ясна ситуацията - лъжец, измамник, манипулатор и ....Ви прибира от парите за Вас...но това не е най-важната тема

Като чета мненията на "бивши служители" май доста от тях са работили в друга фирма. Такива глупости пише...