АктивТрейдс https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Бул.България 69 етаж 12, офис 12&markers=София,Бул.България 69 етаж 12, офис 12

АктивТрейдс

Изключително недоволен съм от компанията. Лъжат, че ще има увеличение на заплатите, а не го правят. Държат се арогантно към служителите и създават напрегната работна обстановка. Допълнителната работа не се заплаща, а колегите от своя страна за незаинтересовани към случващото се.

Изобщо не оценяват служителите си. Не можеш да растеш в компанията и заплатата съответно не може да се покачи осезаемо, за това и повечето служители напускат. Текучеството се дължи още на това, че заплатите се бавят, а когато някой напусне дори не му изплащат последната заплата.

Да, ако искат да ограбят опвече хора, трябва да позволяват понякога, някой да спечели. Изглежда обаче, че спечелилите не са случайни и може би някой им е казал как.

И аз мисля, че отношението е зиключително важно. Дори да има нвщо в обстановката или заплащането, което не е ок, при коректно отношение има начин да се разберете, но в противен случай е изключено и ще те лъжат до дупка.

Г-н. Петров има право. Не е адекватно такова отношение. Естествено, че щом някой се е съгласил да работи на такава заплата си е негово решение. Опитът също има значение, но според мен е редно нещата да се представят по реален начин. Не можеш да лъжеш хората и да очакваш, че преживяването и опитът ще им хареса и ще останат за дълго.

Разбирам, че има хора, на които заплатата им е най-важна, но опитът също има голямо значение. Не бъдете толкова негативни.

Некоректни! Отношението и работната обстановка са изключително напрегнати. Заплатите не са никак високи, никога не се изплащат на време, често ги бавят и отделно рядко плащат уговорената сума .  Служителите не се ценят и текучеството е огромно. Освен това много от клиентите си търсят правата пред КЗП, защото не само служителите биват излъгани.

Не харесах начина на работа във фирмата. Така и не успях да си намеря мястото, подтисната обстановка и никакви позитивно настроени хора за развитие, за каквито се представяха. Крайно разочарована съм, че загубих 6 месеца с тази фирма …

Измамници в сградата на ЦУМ!!! Не им се доверявайте, ще ви обещаят много неща, но и много неща няма да са както трябва... Не им се доверявайте да работите с тях... Достатъчно хора измамиха вече …

Изобщо не одобрявам фирмата! Некоректен работодател, не се замисля как се чувстват хората, докто им крещи в лицата. Всички му мълчат и се съгласяват с него. Не хми харесва това никак ...