Ти Би Ай Кредит / TBI Credit /img/frontend/nomap.png"

Ти Би Ай Кредит / TBI Credit

Изключително некоретни! Регионалната мениджърка за големи вериги Златка не мога да повярвам как още е на работа - обвиненията по-долу са верни. Мога да добавя и, че не се подкрепят служители, валят обиди за щяло и нещяло. Има огромни глоби върху обещания бонус ( правиш 900лв получаваш едва 300).
Има и една жена в ЧР - Надежда Ласкова - заплашва с дисциплинарно уволнение (незнам какво и дава правото), което само по себе си по Закона за дискриминацията е ПРЕСТЪПЛЕНИЕ!!! Не знае законите от КОДЕКСА НА ТРУДА! Освен да пръска цял ден по бюрото за никаква работа не става.
СТОЙТЕ ДАЛЕЧ ЗА ДА СИ СПЕСТИТЕ ТОЗИ ТОРМОЗ. АЗ НАПУСНАХ И МИСЛЯ ДА ГИ СЪДЯ!

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Ето линк как може да си купите https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

Къто лоялен клиент към банката,многократно ми е отказан кредит. Винаги съм се издължавала. Не виждам пречи на за да ми е отказан кредит

ИСКАМ ДА ПРЕДОПРЕДЯ ВСИЧКИ ХОРА , КОИТО СЕ ЧУДЯТ ДАЛИ ДА ОПИТАТ ДА РАБОТЯТ В ТБИ , И ПО-ТОЧНО В Контактния им център !!!! Бях в колцентъра. в Лозенец. там текучеството е огромно - най-вече от деца и студенти , току що завършили и подлъгани да изпълняват прищевките на разни откровено казани боклучки , които са подставени лица там. Не видях някой да стои повече от месец или два , освен няколкото близки до ръководството лица, които нямат дори образование свързано с маркетинг. Там има един русоляв боклук - казва се деси и ще ви натиска да й обработвате стоковите кредити , вместо да си вършите задълженията по договор. Това леке е толкова дразнещо и злобно , че за малко да изяде и една тупаница преди да си тръгна от там. ДАЛЕЧ ОТ ТБИ !!! ТОВА НЕ Е БАНКА , ТОВА Е ПСЕВДО-ФИНАНСОВА-ИНСТИТУЦИЯ !!! НЕ СЕ ПОДЛЪГВАЙТЕ , ЩЕ СЪЖЕЛЯВАТЕ

нека да ви кажа и за моят най цветущ опит с тях, сега като си помисля почти една година по късно е смешно, но тогава ревях и гълтах занакс всеки ден!

Как започна историята е че ме намериха в дубай, исках да се прибирам вече, но не без хубава работа и позиция, интервютата минаха успешно по тяхната конферентна връзка, интервюирах с трите момичета които се грижеха за администрацията на Великият Пьотр!!! Даша, Яся и Аня. от имената можете да се досетите че става дума за руски манталитет ! започнах на 9ти Юни, първи работен ден, хубаво място и офис, малка сладка улица с чаровни магазинчета, кафе, бисквитки хубаво момиче което прави милкшейкчета кото поискаш с пресни плодове. 3 момичета екип, няма от какво да се оплачеш. На вторият ден започнаха да се плюят една друга, започнаха едни драми защото няма какво да правиш по цял ден, ма една злоба руска, едни скандали едно напрежение! Яся е чадото на дявола, една малка недоклатена украинска гъска, била е в една друга банка в украйна, запознава се с българският си съпруг които е 16 години по възрастен от нея с две деца и и е бивш шеф! Валентина - която е бивщ муй ако някои ме пита мен, супер агресивна, през цялото време се хвурля на жрата на шефа си Денис, абе много долна, брут курвенска работа. Даша е секретарката на Пьотр от 11 години за лични неща и освен това спи с него, но тя не е в бг. Та в тази банда пристигам аз, още не мога да осъзная къде съм, трудно ми е с български след 16 години извън бг. Започва тъпкането, незнам как да се държа, безполезна съм, имам много голямо его, на никой не му дреме къде съм била и какжо знам. Това че съм работила години за HSBC and Bank of America Merrill Lynch е глупаво и ми казаха че не значи нищо. Казаха ми че съм арогатна, срещите на шефовете бяха абсолютна шега, всички се взимаха много на сериозно и през цялото време не престанаха да се обиждат и да си викат. На всяка среща ненормалното копеленце Пьотр крещеше. Казваше на хората от екипа си "не ме гледай така ще те смажа" на среща с 15 човека на масата. Въпреки всичко издържах, защото - нали си прекъснах хубавият живот в дубай за това? Прекратиха ми договора защото не съм си вършела работата, ръководителката на човешки ресурси имаше симпатия към мен, но просто нямаше какво да направи, всички се страхуват. След мен са постъпили на работа на тази позиция още 14 момичета, най много издържали седмица! Та ако ви викнат за интервю за административна позиция, не си губете времето, освен ако не искате някакви мега пари да речем 3000лв за тези 3 месеца най много които ще прекарате в тормоза на ТБИ банка. Ужасно място с психопати !!! След това си намерих работа за 15 мин в бг на същата заплата, започнах преди 8 месеца и не съжалявам. Но предполагам че ТБИ трябваше да ми се случи за да оценя че не е това което искам и да намеря истинско щастие!

Zdraveite,tova e edin prekrasen sait za izkazvane na mneniq za firmite osigurqvashti rabota na mnogo hora,no tazi informaciq koqto e podadena ot mnogo hora edva li nqkoi vzima otnoshenie i merki za golqmo syjalenie.Da mi na napravo po temata za ''TBI bank'' AZ SYM BIVSH SLUJITEL,PO PROSTATA PRICHINA CHE NE SYM RECHILA DA NAPUSNA,A NE MI BESHE PODNOVEN TRUDOVIQ DOGOVOR,TYI KATO NA bankata ne i sa nujni dylgogodichni slujiteli,a momicheta v golqma stepen izglejdashti kato prostitutki i bez gram mozyk v glavata si.Edna ot golemite greshki na po gore postavenite pionki na bankata e che ostavqt da vzimat resheniq T.NAR.''REGIONALNI MENIDGYRI''KOITO DNES SA TUKA UTRE GI NQMA VYZ OSNOVA NA SLUJITELITE,KOITO IM IZKARVAT ZAPLATITE,A SA NA NAI NISKOTO NIVO V ''BANKATA''.KANDIDAT ZA RABOTA OTIVASH NA INTERVIU,GO POSRESHTA DOBRE OBLECHEN G-N I KAZVA: ''ZDRAVEI AZ SYM DIMITYR''VYPROSITE PO VREME NA INTERVIU PROVEJDASHTO SE V ''BANKA"-KAKVO GOTVISH? BANICA MOJESH LI DA PRAVISH?KAKVO SE ZANIMAVASH PREZ SVOBODNOTO SI VREME? I KUP DRUGI GLUPOSTI NE SA NA NIVO ZA BANKA.OTNOSNO ZAPLASHTANETO VINAGI ZAPALTITE SA BILI APSOLIUTNO REDOVNI,NO NA INTERVIU SE KAZVA NQMA OGRANICHENIQ V BONUSA KOLKOTO SI IZKARASH,NO NIKOI NE SPOMENAVA ZA SANKCIITE KOITO IMA ,ZA POSTAVENITE CELI AKO NE SE IZPYLNQT CHE JIVOTA TI STAVA CHEREN I NEPONOSIM,NAI GOLEMIQ NEKADYRNIK STAVASH.ZA SEGASHNIQ "MENIDJYR" NA GRAD BURGAS MOGA SAMO EDNO DA KAJA TOI SYSIPA EDIN RABOTESHT OFIS I EDIN STRAHOTEN KOLEKTIV,JELAQ MU KOLKOTO HUBAVO E NAPRAVIL ZA PODCHNENITE SI TOLKOVA HUBAVO DA VIDI I POCHSTVA BOLKATA I UNIJENIETO KOITO PRICHINI NA DOSTA HORA,TOI NAPRAVI TAKA OSTAVI BEZ RABOTA HORA KOITO BQHA SYVESTNI I CHESTNI.

Моя близка приятелка се излъга да работи там, към стоковото кредитиране. И сега четейки ФАЛШИВИТЕ доволни мнения тук се сещам, че преди няколко месеца сужителите на тази смешна фирмичка бяха "помолени" от ръководството да влязат и да напишат по някоя хубава дума за тби. Лъжат ги в парите, уж ще взимат бонуси, пък после си измислят нещо и не им ги дават. Бяха й превели заплата 800 лв, като от тях 360 можеше да изтегли, останалите бяха блокирани. Казаха й, че ще може да ги изтегли след някакъв период 5-7 дни. След като мина този период парите в сметката й ги нямаше.
Не се учудвам и на коментарите за пишман-шефовете им. Свидетел съм как регионалната им мениджърска се държи като лека жена в общуването й с управителя в магазина, в който работеше приятелката ми.
Да не говориме за начина, по който ги карат да лъжат клиентите си (висока лихва, много, много такси и т.н.). Въпросните им бонуси се формират на база висока лихва и ако един техен служител иска бонус ще трябва да дава висока лихва. Тъй, че помислете си дали искате да работите там.

Не започвайте работа в тази банка. Имат обяви непрекъснато и голямо недоволство от служители. Масово всички свестни и амбиционзи млади хора напускат, като абсолютно всеки, който се е задържал в централата е човек на някого.. За съжаление от престоя си там не видях нищо друго освен простащина, клюкарство, некадърност. Според мен там цари пълна анархия и съветвам най-искрено - бягайте от там! :)

Заплащането е ниско и възможностите за развитие ги няма никакви. Работех 2 години и половина там. Не искам да работя в банков сектор повече.