Ти Би Ай Кредит / TBI Credit /img/frontend/nomap.png"

Ти Би Ай Кредит / TBI Credit

Здравейте.
Някой може ли да ми каже какво е отношението на служителите в Централата на TBI? Благодаря!

Не си губете времето да работите за фирма без принципи към персонала си :)

Здравейте,след две проведени интервюта в Ти Би Ай кредит Днес ми се обадиха че съм одобрена за позицията, след прочетените коментари не знам какво да правя, а утре до 10:00 трябва да дам отговор.Страхувам се да не си изгубия времето.

Единествената "БАНКА", която няма нито 1 банкомат, дори и в ЗАБУТАНАТА СИ "ЦЕНТРАЛА" в Ж.К. ЛОЗЕНЕЦ.

Заплащането БЕШЕ И ОЩЕ СИ Е СМЕШНО ! Локацията е горе долу добра, КОЛЕГИТЕ НЕ МИ СЕ КОМЕНТИРАТ В ЦЯЛАТА "БАНКА", КАКТО И ДОСТА СЕЛСКИ "ТИМ ЛИДЕРИ"...
НЕ ПРЕПОРЪЧВАМ НА НИКОЙ ДА ЗАПОЧВА ТАМ !!

Тази фирма не съществува от 17.02.2015 година, когато беше преуменувана на Транзакт Юръп. За справка в Търговския регистър - ЕИК 121554961.

снощи прочетох мненията по - долу и много благодаря за тях.
Всички гневни коментари по повод мениджмънта и като цяло функционирането на фирмата се оказаха верни.
Днес просто ей така, въпреки всичко което прочетох и представите, които си създадох реших да отида на уговореното интервю... и сякаш всичко започна да става ясно още преди да започне. Около 10 сутринта се събрахме трима кандидати чакащи интервюиращият, който го нямаше или просто не се появяваше. След като чаках 30 минути бях поканена от господин, който се представи просто като Росен. Приличаше и се държеше като пълен простак. През цялото време въпросите се въртяха около това женена ли съм, обвързана ли съм, като съм имала дълга връзка защо нямам годежен пръстен, пък къде бил приятеля ми, пък какво работел той ... Някак не стана дума за професионалните ми качества или образователната ми квалификация в кратките 10 минути, в които позволих това да ми се случва. По - скоро имах преживяването че съм на пейката пред блока с някоя баба - клюкарка, отколкото да съм на интервю за работа.
Смешно подобие на мениджър! В крайна сметка брутната заплата, която предлагат за цялото това унижение е унизителна / под 600 лв. /. Задълженията са свързани с раздаване на флаери и звънене по телефона. Плюс това за около 400 и малко лева чиста заплата на месец ще работите и в събота. Това с бонусите не го разбрах, спрях да слушам след като чух "под 600лв брутно трудово възнаграждение". Но въпросният Росен сподели че за него не си ли достигнал таргета, това е защото си мързелив. Единствената за него основателна причина, да не си достигнете таргета хора, е ако банката фалира или има война!
Адски подвеждащо е да кръстиш позицията банков служител, след като дейностите нямат нищо общо с тези на банковият служител.
Благодаря отново на всички онези, които са отделили от времето си за да разкажат истинските си преживявания. Надявам се и моето мнение да е полезно за някого.

Здравейте!Факт е,че за дългогодишния ми стаж съм видяла много неща,разбира се, не само хубави, но е и факт,че последната година банката върви в доста положителна посока. Случват се позитивни промени,особено към служителите от най-ниските нива.Ние сме традиционната банка,да, но за малките си години намерихме място при големите.Средата е динамична и не е подходяща за хора,обичащи заседнал начин на живот.Всички сме млади,усмихнати и позитивни колеги,с търговски нюх и желание за високи финансови резултати.Смея да твърдя,че всички,такива сме доволни от работодателя си.Служителите изказали негативни коментари...това,че явно не сте намерили вашето поприще,не сте постигали исканите резултати и съответно не сте получили желания бонус,по скоро не говори добре за вас самите. Нали не сте толкова наивни да мислите,че парите падат от дърветата. Не винете работодателя си,че вие не сте успявали да си изкарате бонусите. Да, нашата работа не е за всеки, но да говорим за ниски заплати и бонуси е малко нелепо. Смело мога да твърдя,че няма конкурентна фирма, предлагаща възнаграждението,което резултатните служители получават тук.Ако искате спокойна среда,с работно място пред монитора, станете секретар или касиер в банка за 500 лв, но ако искате динамика, приятен екип, нормално отношение и реално възнаграждение, ние те очакваме, ти си нашия човек.

Служител съм вече 9 месеца във фирмата.. Изключително съм доволна първо от екипа си! Мисля, че има перспектива за реализация в ТБИ и се радвам, че съм част от това..Предвид това, че съм работила и в конкурентна фирма, смея да кажа, че тук финансовото стимулиране е много по-добро и шанса да натрупаш голям бонус зависи единствено и само от теб... ТБИ са с най-добрата бонусна система към момента.. Има много социални придобивки, които други компании не могат да ви предложат.. Просто факта е, че това не е работа за мързеливи хора.. Ако ви се работи и имате желание да вадите добри пари, тук имате този шанс!Другото важно е, че аз поне, попаднах в много добър екип, който не ми пречи да работя и следователно ходя с КЕФ на работа.. Нещо, което по другите компании липсва..

както всички и аз ще посъветвам всеки, който го викат за кредитен консултант да не си губи времето с тях. Четете коментарите и отидете на интервю, сами ще се досетите кое е истина и кое не и на какво да вярвате. Бях на интервю и понеже имам опит в интервютата и пишман меринджейте та викам да отида да видя. Поразително е съвпадението е написаните негативни коментари.
Хвалепствените коментари за фирмата най-вероятно са написани от цитираните служители и най-вече от HR-ката Сашка Х. Отидете и ги послушайте какво ще Ви говорят, примерите с бонусите, теориите им за търговията, развитието и т.е. са едни и същи и които се излъже ще работи за без пари :)

Най-добрата фирма.Безкрайно доволна съм и от заплащането и от отношението.Гордея се,че имам честта да съм част от Ти Би Ай Банк!