Меркатор - Б EOOД /Хипермаркет Mercator /img/frontend/nomap.png"

Меркатор - Б EOOД /Хипермаркет Mercator

не съм доволна от продуктите в магазина и от отношението на персонала!
Взех си месо от гореща витрина,което беше полуготово и явно е престояло, защото имаше дъх,но това го установих у дома. Внимавайте какво си купувате,явно че им заседява месото и го пробутват като печено? В ориза им има гъгрица,пълна трагедия са. Не се подлъгвайте да си правите труда да ходите до там,става дума за Владимир Вазов до Баумакс

Май положението в супермаркета в Студентски град съответства и на начина на държане на персонала там... няма да навлизам в детайли, няма нужда, предполагам и заплата им е фактор за липсата на професионализъм :)

Ако някой се интересува ,що за фирма са то това е един голям балон.Няма да коментирам колегите,с тях проблеми няма.Но заплащането е под всякаква критика е взимат някой лев повече ръководители сектор,иначе другото е пълна скръб.По долу чета мнения за този и онзи,е вече ги няма тези хора и на тяхно място дойдоха хора с по ниски заплати.Колкото до гърбенето то си е голямо,за тези пари.Няма бъдеще човек попаднал тук,има да си рине на позицията която заема.Големите приказки за просперитет и израстване,може ама другаде.Ако имате алтернатива избирайте!!!

Някой да знае дали набират хора за обекта в Бургас ....Никъде не виждам обяви за МОЛ Галерия.

Какво отношение,оня ден бях в магазина им,ами то повечето служители се мотаят отколкото клиенти има.И реших да попитам за един артикул,щото ме заинтригува.Независимо от броя на служителите никой не можа да ми каже нещо конкретно за уреда който исках да закупя,еми не го купих.В магазина е мръсно,независимо ,че е празен.Особено зад щанда за месо и при свежа витрина.Лошо осветление и некултурни служители,с това се сблъсках.Повече няма да ходя там,добре че направиха наблизо и друг голям магазин.

Ха-ха-ха тея смешници вече почнаха да затварят.Варненския мега магазин вече е в небитието.Не малка заслуга за това има и сегашното ръководство на фирмата,начело с мега началството-Марин Тодоров.
Тоя ще свърши най-бързо работата :) няколко години и супер дупер мега Мегамаркет РОДА ще бъде или по точно няма да я бъде в България.
Само като погледне човек Мениджъри-те в Офису как са облечени,с ризи от разпродажба втора употреба,дънки и фанели и други домашни одежди,поне едно костюмче си купете или чакате от фирмата.Хора стегнете се малко така ли посрещате вашите търговски партнюри,няма ли за вас норми.Поне уважавайте себе си ако не вашите партнюри ще започнат да ви отбягват.Маринчо няма ли кой да те постегне малко,уж идваш от фирма с традиции,ама явно в сръбско само си се почесвал.Така тук няма да стане трябва работа,а не имитация.С твоите методи и стил на работа ще я докараш както докара мегата във Варна.

Е Тралала бъди спокойна Койчо вече го махнаха!а след него сакриват и двата магазина в града!а честито колеги оставаме без работа точно посред зима!ниско е заплащането но пък и без работа закъде?!е Весели празници!

Вече се пролича,че вирмата няма ресурс да се наложи на пазара.Някои водещи в този бранш я презенират като неуспяла фирма и с неправилна политика.Неправилен менинжмънт и позициониране.Явно ще се затъва още,щото се назначават нови служители с по ниско заплащане и се уволняват старите.Ако се направи една равносметка,за управителите само ще се види,че са сменени във Варна,Стара Загора,София та даже и генерала.Явно се търсят бушони,за да се оправдае затъването.Ако пък сте решили да кандидатствате за позиция,то отидете на место и се поинтересувайте.

ПРЕСТОИ ЛИ ОТКРИВАНЕ НА МАГАЗИН ОТ ТАЗИ ВЕРИГА В ПЛОВДИВ?

най вероятно ще  бъде  другата  година , информацията е  от  хора които строят  мола ,някъде  около април щели да  го отварят , т.е галерия