Меркатор - Б EOOД /Хипермаркет Mercator /img/frontend/nomap.png"

Меркатор - Б EOOД /Хипермаркет Mercator

Здравейте, искам да Ви попитам дали знаете нещо за откриването на магазина в Бургас?

Мога да споделя това,че като бивш служител в Мегамаркет Рода-Варна съм доволна от бившия си управител и колектива,но обстоятелствата поради които се наложи да напусна са,смяна на управител и пълен хаос,като цяло и липса на организация.Да не говорим,за липса на клиенти и ,че едва ли не персонала,който е много добър според мен,защото повечето са от отварянето на магазина-тоест 9 месеца,правят всичко възможно,да докажат,че са професионалисти,а излиза че са виновни за това,че няма купувачи.Ами нека фирмата да помисли,за цените на основните храни,да са по достъпни,а не само,когато са намалени на половин цена,да има клиенти.Все пак живеем в България.И когато Меркатор,назначава управител някъде,то да има нормално човешко отношение,да умее да разговаря с колегите на"ти",а не с подсвиркване и подвикване.

Уважавам мнението на всички, но почти няма отрицателни критики. Може да се замислете защо.
Аз напуснах по своя инициатива. Заплатите са прилични и повечето колеги са доволни. Избора на персонал според мен е много точен. Колегите бързо се сработиха.
Бих работила още, защото имах други планове . При мен основното беше, че ми беше трудно с транспорта.
Уважавам всичките си колеги и някои поддържам връзка. Е имаше и неприятности, но къде ги няма. Повечето бяха интелегентни и сговорчиви. Много правилен подбор, според мен. Запознах се лично и с тримата управители - от Варна, Стара Загора и София - беше част от работата ми и не мога да кажа за никого лоша дума.
Пожелавам успех на всички, които работят или кандидатстват за работа.

Здравейте,искам и аз да споделя мнение относно атмосферата на работа и взаимоотношения м/у колектива.Преди работех в друга наложила се тук при нас голяма верига,но мога да кажа ,че разликата е от небето до земята.Докато в първата напрежението и конфронтацията са на ниво и в работно време неволно потрепваш от напрежение,то тук мога да кажа че атмосверата на работа е по спокойна и може човек да разгърне целия си потенциал,за да го приложи на практика.То няма как и другояче да бъде.Почти всички колеги са от други вериги,Меркатор няма собствени кадри и остава да превлича от другите вериги-хора с опит.Впечатленията ми са изцяло позитивни,като започна от Пирьова (личен състав), Койчев управител Ст.Загора, също Управителя на магазина във Варна,работил за малко и в София и сегашния управител Симеонов,хора с които можеш да говориш да споделиш и най вече да те разберат.Ако търсите реализация и сте амбициозни то не губете време,веригата тепърва ще се разраства.И нека всички да заповядат да поработят, да си понапазаруват при нас на спокойствие,да добият впечатления.
Бъдете,здрави.

Здравейте, изкам да Ви споделя разочарованието си от подбора на тази фирма. На 13.10.2010г. бях поканена на интервю за новия магазин който ще отвори врати на 11.11.2010г, в МОЛ Галерия Стара Загора. Събеседвах с г-н Койчев, който е управител на дейсващия магазин поразпита ме къде, какво и как съм работила и ми предложи евентуално да ме назначи като касиер и в отдел нехранителни за което му казах, че нямам проблем. Всичко изглеждаше добре, тръгнах си обнадеждена. уговорката ни беше, че ще се обади следващата седмица, за това започнах да се поприготвям с документите. Отидох до РИОКОЗ да си презаверя здравната книжка и срещнах една бивша колежка която ми каза, че напущала старата работа о започвала в БИЛЛА и че още една колежка напуща и ще започва в Меркатор. Попитах я дали е сигурна колежката, че ще бъде наета а тя ми отговори: Да той съпругът и е приятел с г-н Койчев и е обещал да я вземе, даже и се обажда да я пита кога ще е свободна. Изчаках още 2 дни и се обадих на г-н Койчев при което получих отказ. Писах писмо на Човешки ресурси на Меркатор и получих отговор, че г-н Койчев е много кадърен и си знае работата и заставали зад него. Много съм разочарована до кога ще има наши и ваши? Между впрочем Меркатор си сменя името сега ще се казва РОДА на 02.11.2010г. го смениха на съществуващия а от 11.11.2010г ще открият новия в МОЛ Галерия. Един съвет ако си нямате вуйчо владика не си правете илюзия, че ще Ви наемат!!!

Еее,някой няма ли да се престраши да драсне два реда за тази верига(ръководство,заплати,отношение)Можеби всичко ви енаред.....?

Как стои фирмата на пазара в България има ли голямо текучество на кадри.Стара Загора плащат ли навреме и на цялата заплата ли осигурват,моля.

Здравейте,може ли някой служител на Меркатор да ражкаже нещо повече за фирмата:организация,заплати,отношение,въобще заслуваюа ли си да работиш за тях?Ще съм благодарна за всяка информация.

които ви е казал този месец ви е подвел пусковия срок е до края на година евентъално през месец октомври 2010 ще отвори врати днес изтече срока за пускане на автобиография и мотивационни писма през сайта www.jobs.bg

Разбрах,че новия магазин в кв.Левски който се намира между  baumax и  tehnomarket ще се открие през юли е на Меrcator. Знаете ли нещо повече