Happy Bar & Grill / Хепи https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,бул. Цар Освободител 25&markers=Варна,бул. Цар Освободител 25

Happy Bar & Grill / Хепи

НИКОГА НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА В ХЕПИ! Толкова ниско заплащане, толкова некоректно отношение едва ли има в друга фирма. Отиваш на работа и нямаш взможност да се преоблечеш, т.к. няма осигурени шкафове за персонала.Заплатат, която ти обявяват в началото в последствие се оказва БРУТНА и след удръжките получаваш едно - НИЩООО! Иначе имат невероятни изисквания, стандарти, които да спазваш , а са една кръгла 0.

Аз ще споделя опита си за длъжноста оператор в Кол Центъра на Хепи
За нищо на света не започвайте работа там това беше една от най-токсичните среди в които съм попадал/а през целия ми живот. Първо ще започна с това,че ми се случвало да карам 10 поредни дни на работа всеки ден без почивен ден накрая за заплата повече от 1200 лева не ми е мърдала за целия месец второ ще започна с това,че обслужвате около 6 града - София,Варна,Бургас,Пловдив,Русе и Сандански и сами може да си направите извода колко много работа се стоварва сте длъжни да върши не стига,че приемате доставки,резервации,но и сте длъжни да вдигате така наречения "500" - телефон,които е прикрепен главно към мениджърите,които са едни прости селянки пристигнали в София и просто имали късмета да са се издигнали на малко по-висока позиция от операторите,но имайки самочувствието и отношението все едно те са самите собственички на Хепи и държейки се към операторите все едно са пълни парцали.
Трето претенциите за графика Ви се съобразяват само докато сте нов служител първите 2-3 месеца след това може само да си мечтаете да почивате Събота и Неделя като едни нормални хора както и точно след 2-3 месеца имате "щастието" да Ви обучат на резервации,където работата вече става десет пъти повече именно,защото ни оставят само двама човека да приемаме обажданията към за направата на резервации в цялата страна. Именно заради това повечето служители след 2-3 месеца си биеха чукалата,защото не издържаха психически повече там. Отделно на това забравете да почивате на официални празници като 3 Март и да Ви заплатен извънреден труд за работата през официални празници както и Бъдни вечер,Коледа и Нова Година също се работи без да ти заплатят дори 10 лева отгоре като коледен бонус,а дори на касиерите във фирми като Лидл,Фантастико и Кауфланд се раздават коледни бонуси.
Отделно на това се случва да ти се броят минутите в които си отишъл/а до тоалетна само,защото си решил да се отлешиш от стола и да си извършиш физиологичните нужди.
Отношението пък към клиентите към Вас няма да го коментирам - пълни тъпунгери и идиоти,които дори и да те псуват нямаме право на нищо друго освен да мълчим като едни бездушници и да им казваме колко много съжаляваме за грешките от страната на идиотите,които работят в ресторантите и доставчиците.
Не започвайте работа в кол центъра на Хепи,освен ако не сте чисти мазохисти,не си цените нервите и обичате да се държат с вас като с пълен парцал,както и да забравите за свободно време и личен живот и то накрая за заплата от 1000-1200 лева през 2024 година и то в град София :)

Работих в Happy 2021 лятото като шпикер. На обучението, което щеше да бъде малко повече от месец ми заплащаха 3.80 на час. След това уж щеше да се повиши. Напуснах след 2 седмици. Когато имах късни смени ми се е случвало да оставам и 1 час след работно време. Тогава нямаше система да отчита кога се logvash (може и още да няма) В кухнята беше потресаващо.

Приятели ето начин как да си докарате малко странични доходи от този сайт:
Плащат с крипто валута аз лично съм супер доволен и си докарвам средно около 400$ на месец в зависимост от цената на BTC.

Голяма верига, която не плаща коректно. Обещания ми бяха заплащане за положенията труд но не го направиха. Условия ужасни, не използват ръкавици, идват болни с температура. Хигиенно санитарните условия са под всякаква критика, лично за Хепи Изток говоря. Арогантен и нагъл управител, държане грубо и работа без трудов договор уж изпитателен и пробен период... Не се лъжете от името, пазете си здравето готвачите не спазват хигиена..

Ако ви харесва да работите в модерна кухня, не е лошо в Хепи. Заплатата като цяло бива, но като съпоставите с часовете и тежкия физически труд идва малко. Иначе са точни и навреме. Има и бонукси, в зависимост от длъжността. Повечето колеги са готини, но по-старите може да се опитат да ви пързулнат. Вътрефирмените отношения са по-скоро по ниво на симпатии. Колкото по се харесате на правилните хора, толкова по-добре за вас.
Ако ресторанта е оборотен, боя е голям. След някой друг месец работа ще започнете да каталясвате ако карате редовните 14 часови смени с 1 ден почивка на седмица. За това бих препоръчала да си улесните живота финансово като започнете да събирате биткойни онлайн напълно безплатно - https://freebitco.in/?r=583980

Здравейте, някои може ли да даде мнение за работата в кол центъра на Хепи?

Работя в кухнята от известно време. Плаща се редовно, всеки месец аванс и заплата и никога не са закъснявали. Във веригата можеш да почнеш без да имаш и капка знание от готвене и без нужната квалификация. С времето се научаваш на всичко и ти се вдига постоянно заплатата(ако имаш желание и работиш по стандартите на фирмата). Парите са много добри и просто недоумявам като чета коментари тук за ниски заплати. Никога никой в ресторанта, в който работя не е вземал толкова малка заплата. Вариант е да закъсняваш постоянно, да идваш в нетрезво състояние или нещо яко да си сгафил, че да те глобят и пак няма да са толкова малко. И да, работиш много часове, 13-14 часа, с един час почивка, натоварването е голямо, особенно в пиковите часове - обяд и вечеря, но лесна работа няма. Кухните са добре оборудвани, работи се с качествена техника и машини. Изискванията и стандартите на фирмата са високи и е изморително да си постоянно изряден. Има постоянно текучество на персонал точно заради това и заради натоварването и стреса. Работата в кухня не е за всеки, но познавам и хора, който са 10-15 години във фирмата.

В този сайт, яко трият мнения. Е ти пак се благодари, че за по 12 часа на ден ти дават 800 лева. Преди 5-6 години работех в Хепи Парадайз в София в мола. Човек по 15 часа давах на ден от 9 сутринта до полунощ. Няколко месеца правех 210-220 часа. И ме застреляха със заплата около 600 лева. Дори не можех да повярвам. 4 или 5 месеца изкарах и това беше.

vikat na intervu za broikata posle daje ne vrushtat obajdane po 12 chasa vseki den smeni za 800 lv