Happy Bar & Grill / Хепи https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,бул. Цар Освободител 25&markers=Варна,бул. Цар Освободител 25

Happy Bar & Grill / Хепи

Здравей,аз съм настоящ служител на фирмата,и съм много доволна и от заплащането и от отношението към мен.Работа в компанията от година и половина и проблеми досега не съм имала-работя в кухнята като пом.готвач.Възмутена съм от мненията на бивши служители и от измислиците които пишат.На мен Happy ми помогна много в много отношения.

Така...доста мнения изчетох, та да отговоря от позицията на хостеса на въпроса за работата, като такава. Искам да направя едно встъпително изречение за това какво си мислех, че представлява работата на една хостеса седмица преди да започна. Мислех си....това е супер работа, цял ден ще ходя гримирана и с прическа, ще казвам добър ден и довиждане и ще настанявам на свободните маси, е да ама истината е на около 10 млн светлинни години от това. Работата като хостеса е сложна изискваща да можеш да съчетаваш чар, мозък, съобразителност и изобретателност !

Заплащането е много хубаво (5 лв на час беше)....работи се по максимум 8 часа, 6 (понякога 5) дни седмично, имаш поне един час почивка която се пада следобед, когато има най-малко клиенти,тази почивка е неплатена, за тоалетна никога е нямало проблем да те пуснат. Много неща зависят от ресторанта в който се каниш да почваш, в този в който работех аз управителите бяха много приятелски настроени и ни помагаха в работата (кои повече, кои по-малко). Иначе напрежението е голямо, болките в краката са неописуеми (за хостесите беше изискано задължително да сме на ток)...заведенията в които търсят хостеси принципно реализират най-високи оборотни, следователно потокът от хора е най-голям, поради това, наистина, има моменти в които нито знаеш къде се намираш, нито името си спомняш от толкова много хора чакащи за маса, с претенции, недоволстващи все от нещо, пристигащи клиенти с резервации и още куп др. неща, това се случва по време на пика (обяд/вечеря/дъжд хаха). В останалото време пък е прекалено спокойно.
Иначе когато си свикнеш с тези спадове и взривове от работа (да, определено взривове е точната дума :D),и особено с болките в краката, работата е доста хубава, а и една елементарна сметка показва, че заплатата е минимум 650 лв след удръжки и то ако си работил по 6 часа....извинете, но това не са малко пари, да не споменаваме, че и до 1000 може да се стигне ако се работи по 8 часа. За бакшиш при хостесите няма шанс. Но ако си човек с недобре балансирана психика, не умееш да преценяваш кой в какво настроение е и спрямо това да подходиш към разговора (говоря както за с колеги така и с клиенти), не търпиш на физически натоварвания, не съумяваш да вземаш адекватни решения в силно напрегнати ситуации, не си комуникативна, не се поддържаш в много добър външен вид и вероятно изпускам няколко неща, но ако тези условия ги няма налице, просто не ти препоръчвам да обмисляш тази работна позиция. Иначе важно е също да се впишеш в колектива, особено с другата хостеса/и и със сервитьорките най-вече, защото ти определяш подредбата на ресторанта и следователно дали сервитьорката днес ще се работи или не....така че много лесно е да те намразят колежките или да те обикнат, но за мен е важно да си безпристрастен и да гледаш всеки да има по-равно. В крайна сметка има и доста моменти в които си зависим от тяхната помощ, за да те държат в течение с движението в ресторанта. Общо казано целият Хепи ресторант е едно семейство! Ако се грижиш за него и то се грижи за теб. Бавене с парите никога, ама никога не е имало....на 5-то аванс, до 15-то, мисля беше, заплата. Осигуряват те на мин. работна заплата, но едва ли това ще ти е целият пенсионен стаж...успехи и мн поздрави от мен !

Здравейте, ще Ви бъда много благодарн, ако споделите мнението си. Интересувам се от позицията хостеса? И съответно знаете ли нешо за работното време, заплащане и др?

Влязох в нета да проверя в сайта на Хепи нещо и отдолу ми излезе този сайт. Тук пише някакви страшни работи за нашта фирма. Аз работя от 3 години в нашта фирма и заплатата ми никога не закъснявала. Дават ти аванс на точно число и заплата пак на точно. Ако има някой, който да напише чр това не е вярно ще трябва да го съдят от фирмата, защото съм чувала че за 20 години никога не е имало закъснения. Ебаси какви сте хейтъри всички тук. И на този предният искам да му кажа, че си имаме таксита след работа и си идват, когато си готов. Много бачкаме,защото си имаме клиенти, като искаш да се подпираш стой си в вас, затова БГ е в това положение.Германците и американците като бачкат си взимат пари, ние като все сме недоволни, само се оплаквате. Ако те кефи работата ще си доволен ако си дошъл само за пари мрънкаш. Сега ни дигнаха парите и няма къде да взимам толкова, имам си работа и всичко ми е ок.

здравейте, искам да кандидаствам Хепи за сервитьорка, но ми трябват още мнения. Тук пише много хубави и не толкова хубави неща. Една приятелка , сестра и работи там и казва, че сега са вкарали транспорт за втора смяна, както и допълнително здравно часгно осигуряване за ценните си служители. Яко, че се грижат така, тя ми каза хубави неща, но тук пишат и страшнички неща. май ще пробвам и да видим..поне пара да извадя.

Браво на Хепи ! Вече предлагат осигурен транспорт с таксита !

Здравейте!
Интересува ме какво е работното време и заплащането на диспечерите в Хепи?
Благодаря

Някой работил ли е в рекламния отдел на фирмата? Кандидатствам за позиция Графичен дизайнер.
Ще съм ви благодарна да споделите мнение :)

Бихте ли изказали мнение(бивши сервитьори/ки) за Хепи в кв.Лозенец.
Текущ работник към тази верига е удолетворен от условията там и го препоръчва за бъдеща постоянна работа....

Моля,споделете Вашито мнение! Заслужаа ли си да пробвам или по-добре да си търся по-сромна местенце?
Благодаря предварително за отговорите Ви!

Здравейте! Бихте ли изказали мнение за позицията хостеса в Хепи. Пълно е с обяви в джобс, което само по сенбе си не говори много добре, но все пак ще се радвам да споделите мнение :)