написано 09.06.2014г. вторник в 21:21

Продавам дипломи за средно и висше образование. За повече подробности ми пишете на и-мейл KAMEN.STOYANOV @ MAIL.RU ( без интервалите между знаците )

написано 17.05.2014г. неделя в 21:44
към обект/отдел e, хайде де!!!

Най-ужасното предприятие, в което бихте могли да се пръкнете - особено ужасно е, ако сте се появили там без връзки - системата и некадърността ще ви смелят!!! И не си мислете, че ако сте кадърен, нещо може да е различно - партийната номенклатура винаги има последната дума (дано това да бъде публикувано:-)! Желая Ви успех в БДЖ (ама бързо се ориентирайте за нещо друго, по-сигурно и сериозно)!

написано 24.03.2014г. вторник в 00:10
към обект/отдел ППП-Горна Оряховица

Докато съм работел в това поделение на БДЖ смятах,че света ще пропадне без железница.По стечение на обстоятелствата имах известни конфликти с ръководството и това бе причината първоначално да бъда отстранен принудително от длъжноста си,а в последствие и да напусна.Няма за какво да съжалавям! Поне живея като човек,разчитайки само на себе си и без да е необходимо да се съобразявам с този или онзи.Много от бившите ми колеги смятаха,че ще "ходя гладен по улиците" след като се махна от БДЖ.Но се излъгаха ! Мога да кажа съвсем спокойно,че времето,в което съм работел в БДЖ е профукано и безмислено! В друга държава железничарската професия е уважавана и респектираща.Тук - гледат те със съжаление и присмех като те видят,че си от "ЖП"-то!

написано 23.07.2013г. сряда в 13:24
към обект/отдел ВРУ-Мездра
в град Лом

Съкращенията при нас се извършиха на шуробаджанавски принцип тези който сме с образование и трудов стаж 20 години останахме на улицата а тези с курсчетата да работиат.Никакви курсове за преквалификация не ни предложиха въобще нищо.Осъдих ги на 2 съда но те продалжават да се инатиат и само обжалват-питам се защо не направят така че този които е извършил съкращението той да плаща разходите по делата и обещетенията на тези който са осъдили БДЖ и чак тогава работите ще се оправият.И да се назначават външни комисии при съкращения и да се проведат тестове и нагледно работата на всеки един работник изместо.

написано 27.11.2012г. сряда в 10:25
към обект/отдел СОУ"Хр.Ботев"
в град Никопол

Моля,не променяите разписанието на пътническия влак от Черковица за Плевен в 15,40 с него се привират много учители от Плевен удобен е защото тръгва след като свършат всичкитени часове, а новото разписание е много рано  ще тръгва в 14,37 с час по рано.Молим Ви него променяите няма с какво да се прибираме до Плевен а и с БДЖ е много по-евтино и удобно.От учителите който пътуват-Благодарим Ви

написано 17.03.2012г. неделя в 17:15
към обект/отдел локомотивно депо димитровград
в град Димитровград

в депо димитровград започнаха съкращения съкращава се без никакъв критерий съкращават се хора с висше от пжи съкращават се хора изпълняващи по 2-3 длъжности съкращават се семейни и самотни родители въпреки обещанията на пламен джуров че депо димитровград ще работи остават хора с основно образование и алкохолици не съкратиха тях а читавите и свестни хора които работеха и всичко това се дирижира от птп пловдив като при съкращенията не се питат преките ръководители  дърпат ти досието ей такакато на лотария и си съкратен без да се гледа какво и как работиш и с какво образование си а депо димитровград кара най- много товари тези от птп пловдив са толко нагли че дори си позволиха да приберат и трудовите книжки на хората и сега когото съкратят трябва да ходи до пловдив да си вземе книжката а заповедите за съкращение се пращат по пощата ужас просто голямо безхаберие и наглост на птп пловдив начело с лалев

написано 15.12.2011г. петък в 20:33
отношение шубе го/я е и не казва!

лоша среда за работа

написано 11.12.2011г. в 21:56

вижда се че с тая стачка няма как да се защитят интересите на работниците защото липсва желание за диалог,мисля че е крайно време в България да се създаде партия на работниците както е в много други страни която да може да ги защитава в парламента,а не те да протестират и никой да не им обръща внимание

написано 30.11.2011г. четвъртък в 14:46
в град Пловдив

Пак ще се върнем във въпросното с.Крумово в което се намира и летище Пловдив. Няма към настоящия момент друг транспорт освен БДЖ няма. Т.е. в селото живеят около 2500 човека и разчитат на този превоз. Коя пазарна икономика реже от печелившите си пазари? Българската разбира се, защото няма икономика. Може би трябва да има четири, пет други превозвачи и нещата няма да изглеждат така. Сигурно тогава ще се бият за всеки пътник. Но явно проблем с финансите в БДЖ няма след като могат да режат приходите с лека ръка. Реформа значи съкращение, уволнение, ликвидация.....? А реформа с която да се увеличат приходите, работните места да се разрасне дейността имали? Тези лостове  не се отнасят за нас, защото най-лесно е вече да сложим катинар на цялата държава и няма да има никакви разходи. Ще завърша с една диктаторска реплика "има човек има проблем - няма човек няма проблем".

Показани мнения 1 - 10 от общо 176 12345 По-стари » >|