написано 10.06.2014г. сряда в 16:56

На този, който работи от 6 години и половина: Щом е толкова гадно там, защо седиш толкова време?

написано 20.05.2014г. сряда в 09:40

Настоящ служител, бил ли споделил какво е средното заплащане за Фронт Офис служител в РББ.

написано 19.05.2014г. вторник в 20:39

Работя в Райфайзенбанк от 6 години и половина. В момента заплатата ми е същата като тази, която получих след първия месец работа. Нито стотинка повече. Позицията, която заемам е четвърта поред - променяна без мое желание, просто защото банката няма пари за достатъчно персонал. Специално на фронта всеки трябва да може да работи за трима. Отношението на ръководството е отвратително. За висшестоящите си просто един робот - трябва да общуваш с клиентите с определени реплики, трябва да знаеш всичките вътрешни инструкции и указания наизуст, защото всяко тримесечие всеки служител е подлаган на тест, дори и на два в зависимост от длъжността, защото има и двойни длъжности. Носи се задължителна униформа, която голяма част от клиентите оприличават на пижама. Изпращат на някакви глупави, безполезни и безсмислени обучения, които са просто отбиване на номера, за да имат оправдание да карат служителите да изпълняват всякакви длъжности. Не съкращават, а ПРИНУЖДАВАТ да напуснеш сам, за да не плащат. Дори да искаш да работиш, е невъзможно, защото банката няма пари за свестен софтуер. Трагична банка.

написано 25.04.2014г. събота в 15:33
към обект/отдел кредитиране на фирми
в град Пловдив

Райфайзенбанк- Управителят разпраделя работата, ако ти си му близък/роднина/познат/услуга ще си добре, ще можеш спокойно да работиш, ако ли не ще вършиш черната работа в офиса и няма да можеш да генерираш кредити. Централата виждат само новите кредити и съответно по резултатите можеш да познаеш кой е приближен на ръководството.

написано 25.04.2014г. събота в 15:24
в град Бургас

Моля, дайте актуална информация за заплащане и условия на труд.

Имам възможност да започна работа там и ме интересуват нивата на заплащане-конкретно за Бургас за фронт офис.

написано 22.10.2013г. сряда в 20:52
в град Бургас

Здравейте, някой работил ли и като мобилен банкер към Райфайзен. Питам, тъй като има възможност да започна работа като такъв. Може ли да споделите мнението си, ако сте работили като такива или ваши близки са споделяли преживяванията си като такива. Благодаря!

написано 20.10.2013г. в 16:54
към обект/отдел централа

Моля Ивелина или някой друг може ли ли малко повече инфо за интервюто за анализатор? Кой присъства /освен от човешки ресурси/, теста на български или на английски език е, какви въпроси включва? Благодаря предварително.

написано 30.09.2013г. вторник в 20:13

Искам да попитам някой, който е работил в Райфайзенбанк, какви са запатите на касиерите, защото съм поканена на интервю.

Благодаря предварително!

написано 28.09.2013г. неделя в 09:14

ВК предполагам,че някой от твоите близки работи в банката и най-вероятно имаш гръб, за да си успяла да смениш цели 3 работни места вътре и никой да не те шретирал, дори и през времената на кризата. За да защитаваш толкова яростно банката все си мисля, че наистина имаш роднини вътре.

Това, което съм писала не са глупости, а самата истина. Глупостите са нещата, които се случват, а не това, което съм писала. Зад всяко нещо си има причина. Със сигурност заплати от рода на 1000 лв. бруто в корпоративно банкиране отдел "Бизнес кредитиране" или "Управление на риска" е нещо много високо, като заплата. Едно ще ти кажа ВК, че в момента аз съм на друго място и вземам много повече, отколкото твоята банка плаща. С тези пари можете да издърпате бурканджиите, а след 1-2 години, като ви писне от тяхното мазане ще ги хванете и ще ги уволните всичките накуп, ама кво да се прави то да се ръководи бизнес не е лесно. Трябва малко да се мисли. Така, че кажи на твоите роднини, които са на мениджърски позиции да попремислят малко повече нещата, преди да сте изгонили клиентите на банката.

Показани мнения 1 - 10 от общо 229 12345 По-стари » >|