Райфайзенбанк (България) ЕАД /img/frontend/nomap.png"

Райфайзенбанк (България) ЕАД

някой може ли да каже нещо за позицията специалист международни разплащания - като работа, като време, като пари?

Преди време бях на интервю за работа за позиция "специалист в ранно събиране" Интервюто го проведе някакъв Дионисиев (ако не се лъжа). Направи ми изключително неприятно впечатление - през цялото време мрънкаше, беше много неадекватен, а уж беше някакъв шеф в отдела. Не пита нищо по същество, много несериозно отношение. Накрая ми предложиха заплата около 900 лв., след което се отказах да започна там.

Искам да кажа няколко думи за отдел "Събиране на вземания". Доста слабо и некадърно ръководство. Смешна заплата от рода на около 850 лева чисто по трудов договор. Няма никаква възможност за развитие в самия отдел. Може да си стоиш и 10+ години на една и съща позиция на почти еднаква заплата (с минимални увеличения). Много надменно отношение към служителите от страна на т.нар. "ръководство". Като цяло това е един БЕЗСМИСЛЕН отдел, който няма смисъл да съществува.

Бях на интервю за мениджърска позиция в Централата. Арогантно поведение от страна на ръководителите и по-конкретно Н.П. в централата. Искат колкото е възможно по-ниска заплата да предоставят на кандидата за работа, а иначе изискванията за завмане на позиция са “уж високи”. За централа мениджър в отдел пеодажби е прекосили 2200 брутни лева. Разбира се обратна връзка не се дава.

Здравейте
Да попитам някой знае ли какво е заплащането за да Специалист правно-техническо обслужване в отдел Събиране на вземания.

Изключително слабо ръководство в почти всеки един отдел. Много ниско заплащане, с много малки изключения. Масово се назначават необразовани или недообразовани хора както на по-ниските позиции, така и на по-високите етажи. Като за ниските позиции, се търси нископлатена работна ръка, тоест ограничени хора, хора без никакви цели и идеи, без грам амбиция за нищо. По високите етажи също е яко мазало - на високи позиции се назначават неграмотни хора, хора без нужното или без никакво образование, с ограничен мисловен процес. Хора, завършили някой селски ВУЗ или спортната академия, което е недопустимо за хора, които претендират да се наричат "банкери" Като цяло е така в почти всички отдели, да не говорим, че повечето отдели са безсмислени. На високи позиции се назначават основно (с малки изключения) хора, които стабилно се подмазват, удобни, без особен интелект и възможности, както и такива, които ще се навият да заемат съответната позиция за по-малко пари. Тази банка НЕ дава пари за заплати и за служителите си.

Не отивайте да работите в тази банка, смешни пари, 860 лева плюс 60 лева ваучер за храна, като се има предвид че човек там работи с пари, работи с програма на компютър, работи с клиенти, работното време е до 5:30 САМО ПО ДОГОВОР, седиш средно по 1:30 и си тръгваш в 7 часа вечерта, не се заплаща това допълнително време не ти се дава отпуска допълнително, просто седиш и едва ли не ти се карат ако искаш да си тръгнеш на време КАКТО ТИ СЕ ПОЛАГА!!! Обедна почивка 1 час ПО ДОГОВОР иначе не си я взимаш не те пускат много работа имало, смешни пари, смешен договор, мошеници, не те пускат да напуснеш едвам се махаш от тази банка трябвало човек да се намери мене кво ме интересува НИКОГА НЕ ХОДЕТЕ ТАМ!!!!!!!!

Едно време е било хубаво място.
Чувах от старите колеги колко купони и тимбилдинги са се правили.
Сега натоварване, гърч, ниско заплащане. Плюс това закриха много офиси. Уволниха близо 900 човека! 900 човека! Това е заслуга на РАДА ЙОСИФОВА. Голям HR няма що. Като говориш с нея за повишаване на заплатите на служителите ти - гъне устни и мънка.Но да уволнява наред я бива. И то определено.
Тъжна картина.
Много си тръгнаха или ги уволниха...

Здравейте! Някой може ли да сподели каква е заплатата за позиция Специалист „Развитие на бизнеса“ в отдел Микробизнес. Моля за коментар относно самата позиция, който е запознат.

днес с моя приятелка посетих ваща банка,тя искаше да си платя вноска по кредит и бележка за извлечение
изключително грубо и неадекватно поведение на служителите,не знаеха колко пари е вноската която трябва да се погаси
наложисе да чакаме 3 часа за бележката - извлечения,защото служителката си почиваше,за въпросната бележка искат 90 лева
не обясниха защо така трябвало.Моята приятелка се почиства унизена от думите на служителите на банка Райфайзен на владислав
и се надява никога повече да няма взаимоотношения с тях.Аз искам да изтегля потребителски кредит това беше и целта на моето посещение,
но това което видях като отношение от вашите служители никога няма да стъпя във вашата банка отново