написано 25.09.2014г. петък в 11:54
в град Долни чифлик

Навремет когато започнах работа в енергото ме питаха на 'кого си човек' иначе не можеше да се вредиш.Сега като погледнах колко свободни работни места са обявили направо не е истина.Ивсичките ми бивши колеги декларират че търсят начин да се махнат.Нивото е паднало страшно много.Може би трябва ръководството да се замисли защо е така.Освен ако точно това не им е целта.

написано 09.05.2014г. събота в 21:10
отношение шубе го/я е и не казва!
в град Аврен

Търсят се надеждни управленски кадри, профил на идеалния кандидат - за справка Емил Каменов от Къртицата.

Поредната вълна отнесла и поставените от Тесарж фигуранти, явно е време истинския собственик да се покаже на бял свят.

написано 09.05.2014г. събота в 19:47

Днес отстраниха и Мартин Мирчев, един от малкото останали, които знаеха все пак за какво става дума. Става все по-интересно, но най-много ме интересува дали ще имаме все пак ток или да започваме да се запасяваме със свещи и печки на дърва.

написано 09.05.2014г. събота в 19:23
отношение представител на управлението
в град Варна

следващия моля.....желаещи има ли? Фирмата умишлено се кара, към банкрут, продажба и последствията са ясни.

Търсите работа-

не разбирате от енергетика, но разбирате от мляко, кафе и цигари -ЗАПОВЯДАЙТЕ.

предпочитате да работите под стрес, без пари и в психиятрия - Това е вашата фирма.

написано 24.04.2014г. петък в 09:17
отношение шубе го/я е и не казва!
в град Аврен

Голямо затишие пред буря, особено в мрежи, ходят като призраци с обходния лист в джоба. Полицейщината взе надмощие, какво става колеги, шубето е голям страх.

написано 14.03.2014г. събота в 18:22
в град Варна

Какво се учудвате всички от хората който работят там?Може би не знаете , че едни новоизлюпени девойки и младежи избират сред кандидатите и мислят ,че вършат голямата работа.От това което те са им избрали , шефовете на отдели трябва да си избират.Така ,че на кандидатите ще им кажа да си обличат новите дрехи с една голяма усмивка да си направят снимка  и така да сипратят СВ и да се надяват "онези" с важните правомощия да ги харесат.А, на тези със знанията им остава да се надяват.

написано 07.03.2014г. събота в 16:30

Някой да каже как са заплатите в администрация?Струва ли си да се кандидатства,ходене по интервюта?Гледам доста обяви са напускали...

написано 31.01.2014г. събота в 21:07
към обект/отдел роц
в град Добрич

Надали има по лош мениджмътн от този.Е.ОН уважаваха ЧОВЕКА,

написано 09.12.2013г. вторник в 08:29
в град Варна

Ще минат години, докато във Варненския офис се достигне стандарта на работа и организацията на Грузинския офис. Даже си нямате идея колко сте изостанали в сравнение с Грузия.