написано 25.10.2014г. неделя в 21:07

Малка корекция на написаното по-долу. На Тлъстушко не дъщеря му, а жена му бачка там. Ама все тая...Семейната фирма е на лице.

написано 25.10.2014г. неделя в 15:17
отношение шубе го/я е и не казва!
в град Аврен

Вие имате диплома, но нямате познания, не обичате да мислите, но сте послушен, нямате познати и приятели във фирмата, но за сметка на това следите колегите си и пишите доноси, и накрая нямате големи претенции относно заплащането и работната среда, тогава ПОЗДРАВЛЕНИЯ, ТОВА Е ВАШИЯТ МЕЧТАН РАБОТОДАТЕЛ.

написано 25.10.2014г. неделя в 11:27

Кликата на шуробаджанаците бута Галина Бланка "на пред" за директро на ЧР. Бланка работи в един отдел със...семейната си приятелка Буба Мара. Сестра й мини бланка....също е във фирмата. Другаруват с Тлъстушко, шеф в Добрич, чиято дъщеря също е в котилото на шурулейковците. В отдела за обучения има един началник и един подчинен, които са ... съквартиранти. Това са фактите, а резултатите на не/човешките ресурси - плачевни

написано 24.10.2014г. събота в 12:28

Защото назначават за малко пари едни младежи и девойки които са завършили право в Техническия, Свободния и разни други измислени факултети. Като се понаучат малко или прозират много истини и сами напускат или започват много да се отварят пред шефовете си и да си търсят правата и те ги натирват да си ходят. Ако обаче станеш доверено лице на когото трябва и започнеш да снасяш клюки и информация може да стигнеш далеч...

написано 23.10.2014г. петък в 21:48

Не мога да разбера защо има такова текучество на юристи. Какви са заплатаите и условията толкова, че на няколко месеца нови търсят?

написано 22.10.2014г. четвъртък в 13:43

Тя милата доживя шефка да стане. Ама така както поддържа контакти с изгонените от последните 1-2 години не знам до кога ще оцелее.

написано 17.10.2014г. събота в 21:00
в град Варна

От както Галина Бланка повлече крак в Човешките ресурси, нещата станаха Бълбук Бълбук

написано 25.09.2014г. петък в 11:54
в град Долни чифлик

Навремет когато започнах работа в енергото ме питаха на 'кого си човек' иначе не можеше да се вредиш.Сега като погледнах колко свободни работни места са обявили направо не е истина.Ивсичките ми бивши колеги декларират че търсят начин да се махнат.Нивото е паднало страшно много.Може би трябва ръководството да се замисли защо е така.Освен ако точно това не им е целта.

написано 09.05.2014г. събота в 21:10
отношение шубе го/я е и не казва!
в град Аврен

Търсят се надеждни управленски кадри, профил на идеалния кандидат - за справка Емил Каменов от Къртицата.

Поредната вълна отнесла и поставените от Тесарж фигуранти, явно е време истинския собственик да се покаже на бял свят.