написано 23.02.2015г. вторник в 08:23

Izcepka  в голяма заблуда си! Всичко става с знанието и по нареждането на млекарчето желев, който не се съгласи с него си заминава!

написано 21.02.2015г. неделя в 19:08
към обект/отдел ОСТБИ
в град Русе

Някой знае ли какво е станало на събранието в Варна в петък ?

написано 20.02.2015г. събота в 19:14
в град Аврен

половината от новите процедури на нечове6ките ресурси са самите те да си връзват гащите и немат никакъв практически смисъл. с след тази /поредната/ мега изцепка с документите ни от на4алото на годината се чуда защо желев още търпи бланката

написано 19.02.2015г. петък в 11:21
отношение шубе го/я е и не казва!
в град Варна

Ако имате избор да започнете в друга фирма не се набутвайте в тази, скоро ще започнете да съжалявате за цялата помия, която ще се излее върху вас. Ще си развалите отношенията с много хора, ще изхабите много нерви. Повечето добри професионалисти в тази компания напуснаха. Сега тук останаха само зависимите от кредити или тези, които нямат шанс за работа на друго място. Затова всички си мълчат и търпят. Част от висшия ръководен състав натрупаха милиони, благодарение на огромни злоупотреби. Затова въведоха полицейщината за да могат да мачкат и отстраняват всеки който надигне глас срещу това или не изпълнява безумните интригантски поръчения. Естествено има и много гладни хиени, които станаха подлоги, готови да използват доноси, клевети и интриги за да успеят.

Добре е да знаете, че вашият мениджър най-вероятно ще бъде полу-грамотно парвеню, което няма нищо общо с енергетиката и стои там само защото е приближен до някой от ръководството. Скоро ще разберете, че мениджърският състав не иска да носи отговорност за нищо и ще ви използват за бушон. И ако не сте приближена до когото трябва ще изгърмите. Ако надигнете глас пак ще си отидете. Ако сте много добра в работата си няма да сте удобна, защото ще застрашите прекия си ръководител, затова най-вероятно пак ще ви скроят шапката.

Сама си преценете дали сте за тази фирма.

написано 18.02.2015г. четвъртък в 19:44
в град Русе

здравейте, моля за съвет, кандидатствам за позиция - мениждър индивидуални клиенти - нова позиция е за фирмата, ще я има във всеки голям град.Лично аз за Русе кандидатствам. Доста негатив изчетох и се чувствам разколебана. Благодаря предварително

написано 18.02.2015г. четвъртък в 15:56
в град Аврен

Инцидентно има и политически назначения. Иначе си прав, че все по-посрествени хора /нищо лично/ постъпват на работа. Дерибейте по РОЦ -ове ниво 3 и 2, всячески гледат да не допуснат някой, дето може да ги конкурира. С помощтта на ЧаРодейките търкалят едни и същи обяви, докато не останат, поради "липса" на други само определените хора. Много от тях са екс служители на фирми подизпълнители. Ахаа, досещата се нали :)). Нива 2 и 3 си получават назначенията - в замяна подкрепят пред началството ЧаРодейките, че и ги хвалят. Като свински черва са оплетени, особено последните месеци.

написано 18.02.2015г. четвъртък в 08:06

Аз казах, каквото имах да казвам по въпроса prismehulnik! Бях ясна и конкретна, но ти от друга страна не си - нима те е страх да не те усетят? Тази фирма и меринджейчетата в нея е направиха за смях. Съжалявам единствено, че колегите имаха надежда след заминаването на германците, че фирмата ще се развива в положителна светлина. Лъжа и измама, замазване и източване....Отвратена съм от случващото се там.

написано 16.02.2015г. вторник в 11:37
отношение шубе го/я е и не казва!

Браво Николче, само дето не си казала, подробности за пълните с кашони складове! Ама сигурно те е дострашало (и с право) да не ти засекат IP адреса, ченгета са все пак! Да е жив и здрав народния артист с китара в ръка! Да живей! Ура!

Съвсем топли новини от кухнята - поредният нов директор! Явно са опрели пистолет в слепоочието му и той се е съгласил. Ако все още някой не се досеща, то пуснете си броячите и засичайте колко дни от изпитателния срок ще го държат. Горкичкият... или не знае с какво се захваща, или си е намерил нова работа и просто ще изцоца 2.98 заплатки като за последно.

Жалко за него, за хората които трябва да уволни междувременно и за целия им труд последните години хвърлен на вятъра. Професионализмът, опита, знанията, атмосферата колектива и други ценности в тази фирма не означават НИЩО!!!!!

А, казах колектив! Обърках се, извинете! Отдавна няма такъв!

написано 13.02.2015г. събота в 12:39
в град Велико Търново

Защо електрическия ми бойлер е на днена електроенергия за отчитане. При положение , че кооперацията е на 40 години - 1977г строена и има разделение на бушоните.Засичам си ежедневно консумацията - защо след като пускам бойлер след 23 часа ми отчита  дневна????втората дневна да подчертая. Ще намеря къде да го пусна да се върти в интернт!! В ТърновоЧакам отговор на имейла си [email protected]