написано 08.12.2014г. вторник в 08:57
към обект/отдел PTS
в град Варна

Горди ли!? От кое да са горди, че се подслуват телефони, че има психически тормоз, а на места и сексуален такъв, че се изнудват и заплашват служители на "тъмно" с мисълта за здравете на семействата им, че се действа подмолно и изнудвачески.... и т.н. Това е в тази фирма! Някога в началото си мислехме, че е за добро и ще приложат идейте си. Лъжа след лъжа.

написано 05.12.2014г. събота в 23:20
в град Варна

Да поздравим компанията с признанието, с което беше удостоена, а именно "Истински лидер" - в масовото съкращаване на персонал, в правилните назначения на ръководни кадри, в шпионирането, в доносите, в интригите, в насаждането на страх у служителите. Предполагам, че всички оцелели към момента колеги в компанията се чувстват горди от тази оценка. На меринджеите пожелавам още много подобни, "обективни" и реални награди!

написано 01.12.2014г. вторник в 13:01
в град Варна

хохо и Пл.Делев се намеси в картинката. Оставете го намира това пигмейче, та то горкото не знае как да си пусне компютъра, как да напише едно писмо, а Вие му вменявата такива тежки обвинения в писане на доноси и подпомагане. Има видов ден и този път не вярвам офис асистентката /Г.Иванова/ да му помогне, макар и двамата да свирят успешно на кожени свирки и да умеят да боравят с шпакли. И на тях скоро ще им се направят насрещни проверки на доход и харч, а и бай брадър.

написано 30.11.2014г. в 15:24
в град Криводол

Тази я оставете.Тя е с тез които са на власт.

Но какво ще кажете за писмата на Пл.Делев?Момче не се подмазвай бе. Онези тарикати от Пловдивски регион само използват такива като теб.Но ти не си виновен,акъла ти е толкоз.

А за синдикатите какво ще кажете?Какво ви писах миналата седмица?Само едни се престрашиха да говорят истината и другите им скочиха.Пълни дупедавци!!!

написано 30.11.2014г. в 13:41

Абе чудех се аз защо ЧР Бланката напоследък все по-често се навърта и около Цветков. Пак е усетила накъде духа вятъра. Тя с тази способност ще си изкара живота.

написано 29.11.2014г. неделя в 10:30
в град Варна

Турчин е новия собственик. Проводник на интересите е новонаместеня в борда Цветков, зад който плътно стои ДПС

написано 28.11.2014г. събота в 12:10
отношение шубе го/я е и не казва!
в град Аврен

Колега Иванов, ако действително бъде финализирана подобна сделка, то повечето ще осъзнаят житейския избор на лирическия герой в песента на Азис "Как боли" :)

написано 22.11.2014г. неделя в 22:02

Турците просперират и правят бизнес. В момента е по-зле от турско робство, така че вероятно ще се зарадваме на турци, китайци, араби.. - който и да е, ще е по-добре от тези чехско-грузински мутри.

написано 21.11.2014г. събота в 17:51
към обект/отдел СТИ
в град Варна

Здравейте колеги,днес се чу че уж сме били продадени на турска фирма и сделката ще се финализира през месец февруари 2015г.Някой да е чул нещо подобно и колко може да е вярно това ?