Хидроенергийна Компания АД /img/frontend/nomap.png"

Хидроенергийна Компания АД

Категорично мога да заявя че абсолютно всички негативни коментари са верни , та даже има и доста спестени факти , като прикриването на смъртен случай и трудова злополука с тежки последици . На бившите колеги писали коментарите звучащи като комунистически лозунги искам да пожелая най-вече здраве , за да могат да се радват дълги години на успешните си кариери в тази толкова реномирана и лоялна към служителите си фирма (особено е валидно за младите и привлекателни служителки в офиса ) На желаещите да започнат работа там бих дал няколко съвета:
1 Разходете се до Благоевград или някъде в окръга и попитайте случайни хора за фирмата .... сигурен съм че няма да имат толкова позитивно мнение .
2 Помислете защо пред офиса на фирмата има няколко здрави момчета за охрана ? Ако написаните позитивни коментари са верни а негативните са от мързеливи и некадърни служители ,защо и от кого се охраняват ?
3 Направете си труда да проверите следното - на всеки континент работят по около година или 2 (видно от сайта на фирмата), това е така уважаеми кандидати , защото проектите почти навсякъде са били провал , щетите от който се възтановяват с глоби , ниски заплати , т.н.гаранции и всякакви други лоялни способи . Няма кадърен човек останал да работи повече от година ( най вече за да си получи гаранцията евентуално) . И като заключение искам да кажа, че това е фирмата с най много бивши служители в региона , които в момента имат свои фирми а защо ? Защото и най-колебливия човек би се наел , щом види как дори и толкова некадърно управлявана компания (валидно за всички нива ) има сериозни печалби и все още се намират хора, готови да изтърпят унижението и експлоатацията ....значи всеки може .

Фирмата е наистина на ниво и я препоръчвам на всички. Всъщност в групата има много фирми с различни дейности - изграждане на фотоволтаични централи в чужбина, хотели, производство на пелети и много други.
Има много различни длъжности и много различни видове работа в чужбина и в страната.
Често се предлага работа, защото групата се разширява и имат нужда от нови хора, както в производството, така и в строителството, а също и за откриването на нов хотел, за администрацията и за управлението.

Давам много висока обща оценка, за една наистина добре развиваща се българска международна компания. Да, има какво да се желае, но къде всичко е идеално. Има опции за работа в различни области, за работа и в страната и в чужбина ...

Доволен съм, работя от 10 години, върша си работата, получавам си заплатата на време. В международни фирми не съм работил, но това е най-добрата българска фирма, в която съм бил. Трудно ми е да кажа, как е в администрацията, защото аз работя на обекти. Общо взето, когато съм говорил с шефовете, винаги са ми решавали проблемите. А в администарцията ходя да си получвам заплатата и служителките са супер симпатични. На кратко, аз съм доволен и всички колеги, с които работя също са доволни!

Претенции на голяма, международна компания, с мениджмънт на ниво на малка, семейна фирма. Неуважително отношение към работниците, ненормирано работно време(което не се заплаща или компенсира), унижително отношение (особено към женския персонал). На работниците се спират "гаранции" от трудовите възнаграждения, с които след това ги държат като заложници. Не се подвеждайте по положителните коментари, автори на които са служители от HR отдела на фирмата. Показателно е, че хора на ключови позиции масово напускат ХЕК.

Определено това е много добра фирма за работа. Българска фирма с международен бизнес, с обекти в много страни по света. Заплатата много зависи каква работа ще вършиш, дали изпълняваш обща работа или си специалист в определена област, инжинер, мениджър на екип и т.н.

Препоръчвам!

Аз специално съм във фирмата от скоро, но получавам много добра заплата и това беше причината да започна. Получавам си заплата на време и съм доволен от фирмата.

Работя във фирмата от 3 години и съм много доволен!

Определено НЕ!!! Няма да повтарям негативните коментари по - долу, общио взето всичко е вярно.