Хидроенергийна Компания АД /img/frontend/nomap.png"

Хидроенергийна Компания АД

Не обръщайте внимание, кой какви коментари пише, важно е човек да се чуства на мястото си и има желание за работа. Тук определено има нормална обстановка за работа и шефовете са разбрани, за разлика от много други фирми, в които съм работил.

Слаб мениджмънт, некоректни работодатели. Определено сбърках като започнах работа за тях!!!

Аз работя в ХЕК и мога да кажа, че компанията ни предлага много варианти да практикуваш и доусъвършенстваш, в сферата на професионалното си развитие. Мотивираща и амбициозна обстановка, екипност и организация на високо ниво.

Много некоректно отношение от страна на преките ръководители. Не се изплащат заработените парични възнаграждения. Определено ще сменя работата! Моят съвет към настоящи и бъдещи кандидати за работа във фирмата е да не приемат работата.

Удържат се така наречените "гаранции"(пари) от заплатите които в последствие не се изплащат. Много инзвънреден труд който също не се заплаща. Голяма "шуробаджанащина". НЕ е място за млади и способни кадри!!!

Аз също съм дългогодишна служителка и искам да ви кажа, че сме една много креативна компания, с различен по вид и професии персонал. Има по-възрастни и по-млади служители и работници, така взаимно си съдействаме и черпим опит едни от други. Фирмата предоставя възможности за развитие и професионално изграждане, всичко се плаща коректно и на време. Въобще, само суперлативи мога да споделя за компанията.

Работя в компанията от 2012 година, не съм имала нито в началото, нито сега проблеми. Имах възможност за израстване, перфектно заплащане, работя си по специалността. Колко хора могат да се похвалят с такова отношение и възможности? А винаги ще има такива , които ги мързи и обикновено, те са недоволни.

Не мога да кажа лоши думи за компанията- подсигурява работа, добро заплащане, възможности за подобряване на квалификациите и кариерен разтеж, прави бизнес в чужбина, което малко български фирми правят. Има си слабости, ама къде ги няма.

Млад екип, интензивна работа и коректно отношение. Препоръчвам...

Аз също работя в тази фирма от много години, на обекти извън страната. По коректно отношение не съм виждал никъде където съм работил преди време. И в други строителни фирми съм бил, но нито съм получавал такова заплащане, нито толкова хубава техника и екипировка. Отношението към работниците и служителите е на ниво – има си преварителни уговорки, които се спазват. Шефовете са много коректни и винаги са на разположение.