написано 05.10.2013г. неделя в 10:29
към обект/отдел шофьор тежкотоварен автомобил 12 и повече тона
в град Велико Търново

При започването ми на работа ме назначиха на минималната Р.З. за страната, а не за професията. За Август месец имам изминати 7000 км. с няколко преспивания в кабината и превода на заплатата ми бе на стойност 294лв. Командировачни и извънреден труд не се плащат, камо ли нещо на километър, а също така и имам плщане на платен паркинг за моя сметка!

написано 06.04.2013г. неделя в 15:33
в град Варна

+6 за по-предното мнение. За сведение въпросната неощастливена госпожица се казва Биляна Дянкова. След като тя се разбира само с шефовете, а всички служители са пропищели от нея, може сами да си направите изводи що за хора са въпросните индивиди. Както е тръгнало ще останат само те тримцата да работят във фирма, която допреди 5-6 години имаше по-вече от 100(сто) работници и служители.

написано 29.03.2013г. събота в 16:17
към обект/отдел mondjolov@petrov.ws
в град Пловдив

Много ме разсмя предния коментар. Но съм сигурен, че е протекло тоно така, както е описано, тъй като познавам въпросната госпожица :)

В тази фирма може да кандидатствате във всичките й клонове в страната. Тя винаги си е имала голямо текучетво на кадри, но сега промениха схемата на разплащане и масово всичките ми бивши колеги напускат. И още много ще напуснат. Така, че свободни места и работа във фирмата ще има..... виж за пари - няма да има :)

написано 13.03.2013г. четвъртък в 14:49

Здравейте, аз няма да съветвам никой дали да се пробва или не в тази фирма, просто ще ви разкажа на кратко как протече интервюто ми за работа там.

На входа ме посрещнаха две приветливи девойки, които след като им казах, че съм за интервю ме помолиха да изчакам за момент и започнаха да ровят в един огромен куп с биографии на заблудени хорица като мен. Междувременно се появи една госпожа, за която, повярвайте ми, "елементарно възпитание" и "култура" са думи, чието значение е напълно непознато. Та, въпросната госпожа (може и да е госпожица, не ме интересува изобщо) взе моята биография обърна се на другата страна и изобщо без да ме поглежда само измърмори нещо от сорта на "Елате тук". "Здравейте", "Добър ден" или "Приятно ми е аз съм..." явно за нея беше абсолютно излишно. Излишно е също така да споменавам, че през цялото време ме гледаше все едно съм й откраднал крупна сума пари. До тук добре...влязохме в една стая, разположихме се от двете страни на една маса и започнахме...някакво подобие на разговор. Казвам някакво подобие, защото въпросната госпожа гледаше (както казах вече много "мръсно") постоянно в масата, говореше си под носа и задаваше странни въпроси. Може би голяма част от нейните въпроси бяха резонни и имаха смисъл, но бяха зададени по възможно най-идиотския начин, налагаше се няколко пъти да я моля да изясни какво точно има предвид като ме пита нещо.Общо взето в това се състоеше интервюто, което продължи всичко на всичко 10-тина минути.

Не претендирам, че съм човека за въпросната позиция...даже бих казал, че не съм, но подобно държание е достойно само за квартален хоремаг. Поведението на тази жена мога да определя като държание на сексуално-незадоволен темерут. Извинявам се, ако на някой му звучи просташки, но това са най-точните думи определящи подобно държание. Не са ми давали тест, като този посочен в по-долните коментари.

Ами това е, правете си сметка дали ще ходите във въпросната фирма, аз лично на по-идотско интервю от това не съм присъствал, да не кажа, че на моменти едвам сдържах гнева си да не избухна и да си изляза.Поздрави на всички, най-вече на въпросната госпожа. Успех и на тези, които все пак решат да отидат...не губете надежда, "госпожата" може предната вечер да е намерила някой да я обладае и да е щастлива и благосклонна, когато отидете...:-)))

написано 31.01.2012г. сряда в 13:30

Предполагам, че повечето писали за фирма "Макс Матириалс"-ООД, са хора от конкуренцията, или пък такива, които няколко живота няма да им стигнат, за да си намерят работа, поради своята посредственност! Аз кандидатствах за работа в тази фирма, и бях очарована от отношението на управителя на офиса, както и на управителя на фирмата. Теста, който толкова поръчково оплювате, е елементарен, и ако някой се е затруднил на него, то той заслужава единствено да пасе овцете, което предполагам, също ще му е трудно! Аз не бях одобрена, но моя приятелка беше, и започна работа, като от нея също чувам само добри думи за шефовете и начина на работа във "Максим Юнайтед".

И един съвет накрая. Недейте типично по български да оплювате всичко и всички, които са ви показали, че сте неспособни и некадърни, а се опитайте да заслужите мястото си в живота! Никой никъде не дава нищо наготово!

написано 08.12.2011г. петък в 00:19
в град Пловдив

Скоро и аз бях на интервю, за щастие само първо.Предложението им бе за търговец.Първо - уговореният час е "приблизителен", т.е. има хора и когато успееш, влизаш.Второ решаваш един измислен тест, който явно цели да отсее само обучените в сферата на Макс матириалс, бил съм и на други интервюта с решаване на тестове, но там са далеч по-смислени(IQ тестове, ситуационни и т.н.), за разлика от този, който и за Т.Х. не става.В последствие влизаш в един невзрачен, малък и мрачен офис, където седят двама господа, не се представят кои са и какви са, а ако случайно благоволят, то не става ясно, защото измърморват нещо.Следва лошо отношение от невъзпитан господин, защото не си отделил особено внимание на "великия" тест и, ако имаш самоуважение, си тръгваш, ако ли нямаш - оставаш, за да се подиграват с теб.

Служебните коли на фирмата, поне в Пловдив, са Деу Тико, всеки детаил им е различен цвят и имат 2-3 изгорели надписа "MAXIM" - явна липса на себеуважение от тяхна страна, нямат желание за добър имидж!Представителният им магазин в Пловдив и дребен, невзрачен и тъмен, а офиса за интервюта е част от него, отново отрицателен имидж и липса на самоуважение....

Съжалявам за всяка отделена секунда за тази фирма!

написано 20.10.2011г. петък в 15:15
в град Варна

Чуете ли за Макс Матириалс ООД, бягайте далече! На скоро и аз кандидатствах за работа при тях, удобриха ме, поканиха ме на интервю. И пренебрегвайки всичките лоши отзиви за тях, които прочетох в този форум, явих се на интервю. Попълних онзи наистина смешен тест и...след три дни бях отново в мизерния им офис във Варна, вече за второ интервю, но този път ако не се лъжа с шефовете на фирмата /мъж и жена, които така и не се представиха/. Тези хора направо се подиграха се с мен, с образованието ми, с професията ми, с възможностите ми! Тръгнах си от там ядосана, че съм си загубила времето, адски убидена и унижена. И тези хора с цялата си наглост след три дни отново ми се обадиха по телефона за да ме попитат "дали още желая да работя за тях"! Нямам думи!

написано 12.10.2011г. четвъртък в 21:27
отношение шубе го/я е и не казва!
в град Варна

Най-смешното интервю за работа от всички, на който съм присъствал . Някаква г-ца с късата пола, накичена със злато като за селски панаир, напудрена и изляла един флакон парфюм отгоре си ме накара да попълвам някакъв смешен тест тип "избройте 5 писателя " :))) Посмях се 5 минути и си тръгнах, за загубеното време не съжалявам. Имам добра кариера и стабилен работодател, а колото до фирма Максим - радвам, се че не работя за вас! Обяснете на девойката във Варна, че  да се организира интервю за работа с претенции да проверявате интелекта на млади хора облечена като за дискотечка е меко казано неуважително, смешно и НЕинтелигентно.

написано 05.10.2011г. четвъртък в 19:36
в град Варна

Е на интервю от такова естество до сега не бях ходила. Не мисля, че е толкова просперирала фирма за да изисква служител в отдел логистика да може да решава математически задачи и да знае всичко за материалите им когато отива на интервю. Имах да превеждам 5 реда от български на ангийски език...това добре, но след като видях останалите въпроси бях потресена! На всичкото отгоре когато свърших с тези абсурдни задачи се появи някаква служителка която ми взе листа и ми каза че вече мога да си тръгвам..... ?! В крайна сметка аз на интервю ли отивам или на изпит за майстор изолации?? С една единствена дума мога да опиша цялата фирма - смешни! :) И им пожелавам успех в намирането на служители.

Връзки

Сайтове за работа