Макс Матириалс ООД /МАКСИМ ЮНАЙТЕД /img/frontend/nomap.png"

Макс Матириалс ООД /МАКСИМ ЮНАЙТЕД

Нямам думи! Вижте се първо вие. Не обвиняваите фирмата за глупости. Та вие дори един коментар без правописни грешки не можете  да напишите.

Кандидатсвах в тази фирма през 2007 за счетоводител! ШОК И УЖАС! БЯГАЙТЕ НАДАЛЕЧ! Първо теста - на третия въпрос вече бях решила, че всичко е един голям майтап! После последва интервю с главния счетоводител (сладък чичка, ама малко хитрец пада) и въпрос: как ще осчетоводя една фактура!!!! Абе пич аз съм счетоводител от 10 години. И не приключихме до тук! Последва второ интерчю с "управителите" и до днес не съм сигурна какви бяха тези с които събеседвах (мъж и жена) не се представиха! Жената имаше вид на позакъсала (и позастаряла) магистрална труженичка, а мъжа беше супер арогантен! Капак на всичко беше като се подигра с образованието и годините ми (бях на 32, с висше икономическо, в момента завършвах магистратурата си - счетоводство и контрол и към момента имах 10 години стаж като счетоводител, от които половината като главен). Та на финала на интервюто си тръгнах с много горчив вкус в устата (като излизане от зоната на здрача беше) и с твърдото убеждение, че няма да започна работа там. Но с това не се приключи одисеята по кандидатсване - една седмица след интервюто се изредиха разни секретарки и главния счетоводител да ме питат ЗАЩО не идвам на работа????? АМИ АЗ НЕ РАЗБРАХ ОТ ВСИЧКАТА ПОМИЯ КОЯТО ЧУХ ЗА СЕБЕ СИ, ЧЕ СЪМ ОДОБРЕНА И НАЗНАЧЕНА! ПАК ДА КАЖА: БЯГАЙТЕ НАДАЛЕЧ!!!!!

Думи нямам. Кандидатствах за рзбота и аз като всички попаднах на същия тест. До тук добре- искат хората да видят какво знаеш. Г-жа (или г-ца) "Шефката" не се представи въобще. Е, шефка е, позволено и е :) Но как бихте се почувствали, ако като клиент, влезете в офиса/ магазина на фирма, занимаваща се с продажба на изолации (включително и покривни), с монтажна бригада за тях, а таванът капе от 100 места и няма къде да стъпиш от кофите сложени по пода. Не знам как е фирмата в другите градове, но в момента, в който видях Бургаския офис, реших, че не искам да съм там.

Написах мнемие само че го изтриха,но пак ще пиша за нищо не стават пални болкуци

и аз бях поканена на интерв. там за сътрудник отдел продажби ,ама след като прочетох мненията тук мисля да го пропусна.мерси на всички които са писали и дали мнение:)успех на всички

Моля няко йда си каже мнението за този отдел.
Заплати? Работно време?
Благодаря Ви предварително

това е фирма за пране на нечии пари и за източване на ддс затова шефа и шефката както са посочени по горе имат работниците за роби некоректни са спрямо работниците няма переспектива за растеж заплатите са под всякаква критика никои не работи това за което е назначен започете ли там се пригответе за обща работа или универсален служител и когато всичко това ви писне и решите да напуснете тази прекрасна фирма се намира защо да ви удържат една две заплати защото там заплатите са с два месеца назад по нова година съкратиха уж близо 100 ако не и повече души от персонала без предупреждение просто идва ШЕФА и казва че от другия ден си без работа така че МАКСИМ Е ИДЕАЛНОТО РЕШЕНИЕ ЗА ВАШИТЕ ПРОБЛЕМИ АКО ИСКАТЕ ДА РАБОТИТЕ ЗА БЕЗ ПАРИ ЗАПОВЯДАИТЕ ТОВА Е ФИРМАТА КОЯТО ВИ Е НУЖНА успех на всички новопостъпили

Тия хорица така и не си намериха персонал? Пишат обяви редовно от края на миналия век насам. Не се лъжете в търговията си търсят бушони.

Познайте бях на интервю в тази фирма - на второ, като ми бяха задавани конкретни въпроси по едни брошурки, които ми дадоха. Аз съм икономист за бога :)). В следващия момент отговарях на това каква строителна химия познавам, топло- и хидроизолации, като изведнъж бях прекъснат от управителката или директор нямам идея, понеже на първото интервю дори не се представи. Постоянно искаше да ми се наложи и да ми покаже колко много знае и очевидно да подтисне и пренебрегне качествата ми като професионалист и човек с доста голям опит в чужди и български фирми. Та ме прекъсна с думите, ..."O спрете да говорите, това не е вярно, не ми се слушат глупости....?!" Moля??? си казах аз, тая тук си мисли, че съм някои от свитите и и депресирани служители, някакви момичета, които имаха доста подтиснат вид - най-вероятно студентки, експлотирани безжалостно от тази персона. Та да продължа .....току що ме нарекохте глупак или така ми се е сторило и казвам.Представяте ли си! Казах и всичко което мисля за отношението и и пожелах късмет по нататак, защото ще и нужен. Тази жена, незнайно каква е и как се казва - се държеше толкова арогантно и невъзпитано, че се чудя как се е задържала на поста си, интересното е, че тази шефка беше с доста неприятна външност, това беше първото ми впечатление, което ме кара да мисля, че е комплексирана заради външността си, като носеше и очела, които не можеха да скрият некомпетентността и очевидната прилика с "бабичката" от приказката за Хензел и Гретел без да преувеличавам, малко страшно дори. Така де сега не си го изкарвам, просто искам да предпазя тези като мен, които искат да кандидатстват там. Интересното е, че след първото интервю попаднах на тези форуми тук и както виждам май всички сме солидарни, така че не може да не е истина това, което се говори тук. С една дума просто не кандидатствайте там!!!

До: Гост (без да го е страх). Познавам фирмата като купувач от складовата им база във Варна. По-голяма мръсотия и писюрщина в склад не съм виждал. Двора им е като депо за строителни отпадъци, а когато търсиш материалите, които предлагат, все се оказва, че нямат пълното количество. За плащане по банка и дума не може да става. Ето защо накрая ги смених с Господинови и Синове - една просперираща фирма, не като Максим. Кандидатствам от началото на годината в Макс Матириалс за търговец, но до сега никой не се е обадил, може би защото "хората, които висят да четат обяви са некадърници" според просташкото изказване на ГОСТ (явно собственик или служител във фирмата). Пожелавам на фирмата фалит в най-скоро време заради наглостта да дават подобни оценки за способностите на хората. До колкото мога да преценя от изказванията на останалите във форума Максим не струват усилията. Това е поредната фирма, която явно не търси авторитети, а глупаци, които да не са по-умни от шефа, понеже "шефа в една фирма е най-умния човек !!!???". Боже опази. Проблемите не са работниците, проблема е в шефовете, те дават лош тон за песен и естествено, всичко изпято е фалшиво. Успех в търсенето.