Сивов Груп ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Сивов Груп ЕООД

1 точка от 10 мнения

Не си заслужава да се работи при тези хора.Никакво уважение към служителите,а относно заплащането на няколко седмици по капка е накрая като трябва да си вземеш заслуженото,не го получаваш.Дано да им се върне тъпкано

Осигуровките във фирмата се начисляват, но не се внасят. Заплатите не се изплащат с месеци, ведомостите се фалшифицират от ръководството, не се издават фишове за ТВ. Толкова е затънала тази фирма, че няма оправия години наред, сметките са запорирани. Заплатите са ниски за жалост, иначе работата е много интересна. Ръководството дава фалшиви обещания за увеличение на РЗ, които естествено не се спазват. Горките клиенти, ако знаеха какво се случва със застраховките им, нямаше да стъпят в този брокер. Масово каска,медицински и имущества не се плащат в компаниите и хората си мислят, че с полиците им всичко е наред.... А колко корпоративни клиенти са сгрешили с избора на брокер.....нямам думи да опиша. Трябваше отдавна да опиша тези неща,за да не си губят времето хората, които търсят работа.

Съществува ли още тази фирма. Нали Всички напуснахме. Беше останал само той и любовницата му. Да не е изплувал от дъното ?!

ИВАН СИВОВ Е НАЙ ГОЛЕМИЯ ЛЪЖЕЦ ,НАРКОМАН И КУРВАР КОЙТО ПОЗНАВАМ !

Съжалявам,че не прочетох по-рано коментарите за СИВОВ ГРУП,явно и аз съм една от измамените!Явно в България хората са свикнали да ги тъпчат,затова има и СИВОВ ГРУП!Надявам се комисията за финансов надзор да помогне!

Всичко, написано е точно така!
Абсолютна арогантност и незачитане на правата, празни обещания и лъжи, пък колкото изкараш, докато ти писне и си отидеш без парите си.
Дано повече хора прочетат и да не се излъжат!

Този работодател наема служители без да ги назначава на трудов договор и ги експлоатира докато решат да си тръгнат без да си получат парите. Има вързки по институциите и остава безнаказан дори да му правят проверки, защото винаги има кой да го предупреди за тях.
Хора бягайте надалече!!!

Съгласна съм с изказаните под мен мнения.Ако искате да ви експлоатират, да не ви плащат, да не ви уважават да стоите месеци без осигуровки, да незнаете имате ли трудов договор или не, то Сивов Груп ЕООД е точното място.

Абсолютно съм съгласен с горенаписаното. Абсолютна измама е тази фирма. Задължения освен към служителите има и към Държавата и Всички Застрахователни компании, които съществуват в БЪЛГАРИЯ. Ако Ви се работи за без пари - Това е работата за Вас. Жалко за така добрите кадри които отделиха времето си за да се докажат в този потъващ кораб!

Най-голямата пирамида в която може да попаднете. Дори да започнете работа, това не означава, че ще ви пуснат Трудов договор. Нито, че на останалите служители се внасят осигуровките. Нито, че ще си получите заплатите. Дори да имате Трудов договор, ако пожелаете да напуснете няма да има кой да ви го прекрати, нито пък ще ви изплатят дължимите заплати. Просто можете за работите известно време за благото на фирмата, докато назначат следващия служител. Управителят дължи толкова много пари на клиенти и служители, че живота няма да му стигне някой ден да ги изплати