ИМЪРЧАНТПЕЙ https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Никола Вапцаров 53В&markers=София,бул. Никола Вапцаров 53В

ИМЪРЧАНТПЕЙ

Информация за R&D отдела. Там техническият ръководител, CTO е ЕМИЛ ПЕТКОВ. Стойте далече от този човек! Голям лъжец. Изключително избухлив типаж. Професионализъм - липсва.

При започване повдигнах на въпрос защо длъжностната ми характеристика не е релевантна - "Нямам време да я актуализирам и използвам от друга позиция. Нали се разбрахме по какво ще работиш?" И приех нещата на доверие.

Лъжите на Емил почват от интервюто. Лъжите са толкова съществени колкото смяна на езика на програмиране, само след няколко месеца. Това е все едно да ви вземат за преводач за немски език и след това да ви кажат да учите тайландски. Емил Петков се скъсва да лъже, всякакви обещания на интервюто. Сигурно се чудите защо eMerchantPay не пускат (поне преди) обяви директно за екзотичните технологии, с които ще ви карат да работите - така няма да има разочарования? Сигурно защото при тези екзотични технологии, кръга от хора в БГ са малко, добре знаят какъв е Емил Петков и въобще не желаят да се занимават с него.

ДЛЪЖНОСТНАТА ХАРАКТЕРИСТИКА. На мен ми беше предоставена напълно несъответстваща длъжностна характеристика. Т.е. идвам на интервюто за длъжност X, в длъжностната ми характеристика пише, че работата ми ще бъде Y, а след започване ми дават ми да работя напълно различни неща Z. Професионализъм? При техническите задачи - от Петков лъха непрофесионализъм.

Заради такива лъжи, арогантно отношение и заядливост, заедно с техническа некомпетентност от страна на Емил, толкова много хора напускат IT отдела.

Имам много добри впечатления от другите колеги. И от IT отдела и от другите отдели. Но Петков прави работата непоносима. Съчетано с ниският му професионализъм, твърдо не препоръчвам работата ви в ИТ отдела.

Ето начин как да си изскарате страничен доход. Аз съм супер доволен
И от доста време не работя никъде.

Дами и господа драги зрители,

Гледаме нов хитов турски сериал с български артисти, "Да оплюеш колегите си". Сериалът се счита за една от най-големите продукции на турската драматургия. 80-90% от коментарите за фирмата тук са написани по този начин.

Жанр: драма, трилър

С участието на: Ваня Колева, COO (главна роля, режисьор)

Оригинално издание: последните няколко години

Резюме: Главната героиня Ваня ползва чужди имена и псевдоними, както и вътрешна информация, за да троли недолюбвани от нея хора и екипи от собствената си фирма (предимно IT екипа и CTO-то). Емоционална нищета, силна злоба, и задавяща завист подтикват героинята да изразява своята прикрита хейтърска природа в сайтове като този, след многократни опити за интриги в офиса които обаче са пресечени навреме и завършват безуспешно. След няколко бездарни поста, с които буквално си се подписва с простотията си, няколко колеги от ИТ екипа разкриват схемата и й теглят по една майна. На другия ден, главната героиня не смее да погледне никой от ПЕРСОНАЛА в офиса в очите, разобличена и яко засрамена от укоряващите погледи на всички колеги.

Филмова критика: Лирическият АЗ на главната героиня се терзае и присъства, макар и неназован, във почти всеки пост. Той е част от поетичното, множествено НИЕ, на недоволните, използвайки различни псевдоними. Така е очертан конфликтът и се засилва драматичния ефект. Крайна в негативизма и отрицанието си, главната героиня не проумява, че вреди на цялата компания, вкл и на себе си.

Рейтинг: 3/10

За бъдещи зрители (кандидати): Като изключим тия сериали, фирмата си е доста ОК - финансово стабилна, с растящ бизнес и екип. Проблеми тук-таме винаги може да има май навсякъде, но не се връзвайте на драматургията на режисьорката - вътре всички я знаят и не й се обръща много внимание. Хайде със здраве.

По публикацията работи: сборен ИТ екип.

Хаха емиле вече почна и сам да си се хвалиш сам себе си като пишеш все едно са различни хора. Явно не се досещаш, че хората които четат коментарите им става пределно ясно, че двата коментара които си написал са писани от един и същ човек. Най-вече поради фактa, че пишеш за коментари писани от хора, които засягат пряко теб. За пореден път ти сам потвърждаваш неща писани за отношението ти към другите. Явно HRа ти е трън в очите щом толкова често ги споменаваш в двата ти коментара писани "уж" от различни хора. Бъди малко по-креативен.

Ей пич, евала, изкефи ме за ПЕРСОНАЛА, хванал си. Аз също чета и се канех от известно време да пиша. Струва ми се странно, импотентен и кой бил под чехъл изглежда жена да го е писала, мъжете не обиждат така; а Дънинг-Крюгер си е точно HR лаф. Доколкото съм чувал една особа, която никак не обича отделът ни и е на ръководна длъжност в момента, едно време е била сервитьорка (така да се каже в ресторантьорския бизнес). Явно оттам в речникът й е останала любимата думичка „ПЕРСОНАЛ“ и в момента усилено я използва в лъжливите си коментари.

Бабо Ваня, не занимавай ПЕРСОНАЛА с твоите бръщолевеници, а си пий хапчетата за менопауза редовно. И да, няма нужда да се притесняваш че харчим много пари за тоалетна хартия, вече сме си по къщите, нали така.

Емо, четейки измисления коментар, който си написал си личи ,че си го писал ти дори си си го и харесал (смешничко). "Най-добрият" от всички. Не пропускаш да се изтъкнеш как в ИТ-то менажирано еднолично от теб имало най-добрите условия в сравнение с други звена на компанията. Подобен начин на колегиално отношение и липса на уважение не води до нищо добро.Добре,че ми остана още малко до напускането ми.

Четейки глупавите и еднотипни драсканици от долните коментари ми става смешно. Работя от доста време в ИТ отделa на фирмата и съм възмутен от небивалиците, които очевидно колега от другите отдели пише. Никой уважаващ себе си професионалист няма да се нарече “ИТ ПЕРСОНАЛ” - никой, никога. Освен от HR или меринджеи, не помня от друг такива определения. Написаните глупости нямат нищо общо с действителността. Не знам заплатите дали са най високите в сектора, но определено са доста добри, имаше лятото сериозни повишения. Относно бенефити, че имаше подобрения, имаше и тук скоро за всички - но предишни години, че и сега, в ИТ винаги е имало по добрa полтика и за отпуски, и за събирания, и за бенефити. Разпускали сме с джага и дартс, докато на бизнес звената правиха проблем че закъснявали с по 5-10 мин сутринта...няма да изброявам, само ще кажа че в момента докато ние си работим изцяло home office, в другата сграда ги задължават да ходят 2-3 дни на седмица в офиса. Честито на печелившите.

Бягайте далеч от работа в IT отдела. Условията са доста зле като заплата и натоварване. Често се случва да се работи повече от необходимото за да се свърши работата навреме. CTO се мисли за велик разбирач, но нещата в цялото IT станаха доста зле, като натоварване и забавяне на проекти.

Напуснах фирмата заради условията на къртовски труд в IT. Ние трябваше да вършим работа като за отдели, които на практика не съществуваха, а смените бяха изтощаващи. Заплащането не беше съобразено с отговорностите и се разчиташе най-вече на овъртайми. Имаше случаи в които CTOто публично те хули пред колеги. Всякакви предложения за подобряване на работата бяха отхвърлени , защото CTOто така е решил. Колеги са ми казвали как отдела ни е бил наричан с епитети пред други отдели от страна на CTOто за което нямам думи. Робовладелския строй беше залегнал в IT.

Ето линк как може да си купите от най-голямата борса за криптовалути в света https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1