Трансвагон /img/frontend/nomap.png"

Трансвагон

В КО Жеков викаше яко, чуваше се в съблекалните на 3 етаж. В другия отдел е най големия темерут, най голямата мъжка к**ва която яде лайна за всички, началничи, служители ..говори отвратително за прекия си началник Христов, много гнусно същество е Петър няма свестен човек за него, само за себе си е номер 1. Вероятно майка му не е била свястна за него.... Излага се много в цеховете постоянно грешки кът ново постъпил.... подвива опашка и изчезва другите да му бършат гъ**.... смърди яко . нема акъл не се пере, няма кои да го пере.. и мие... задни** не може си изб**ше тоа измекяр. За туи си е сам и сам ше си остане
Такова противно същество нигде нема такъв дебелосерец.. путю марийкин

За веселийския СЕЛЯНДУР няма какво да се коментира, Колдамовия не става за началник, няма мислене и отговорност за такъв, няма т.н. ЙЕРАРХИЧНА КОМПЕТЕНТНОСТ. Влияе се от исказвания на ниско интелектуални индивиди, началник ли е, лукова глава ли? Няма собствено менение. Че изп. Директор го сложиха... ужас

стаматовия съм съгласна и по зле става. ТОГАВА се натискаше петър на неговото място в ИЦ, но Колдамов не го искаше защото не става за началник, не може да се говори с него, няма му толкова доверие, а петър го хака на всеки - наред

Не знам за фирмата но Аз лично си докарвам до 200$ на седмица от този сайт:

Глупави началници: продължават да пускат обяви, търсят хора за цеховете, за водещите отдели ОК, ОТ и отдела по качество. Толкова ли сте зле началниците, че не можаха да опазят качествените хора за себе си, но пускат обяви с месеци, защото няма будали да работят за без пари.
Бизнес и работа се вършат с качествени хора, които работят, но останаха само такива, които се чешат цял ден и говорят простотии за другите

мен пък ма кефи раутата във фирмата шото не работя хахаухухау кафенца мафенца а у и краниската опъвам от време навреме и сичко ток и жица. Пампора кат мини и го гаврантисвам и оня почва тоя оня къф бил, колдамов къф бил а у и думата дума отваря хахахаухау и ек ек си гооворим

пампоров що изгони пролетина ве миндил? тъпо ли ти е че избраха друг за директор и пак го духаш? тъпо ли ти е че те ритат кат цървул из целия завод?

Същия кенеф и по зле докат котов, пампоров, христова и Колдамов са няма да стане по добре ...в отделите е голяма трагедия, свестните избягаха и останаха само дебилите, катилите и мъжките ку*ви които 90% от времето нищо не правят. Поне един „началник“ от инструментален го ритнаха ............................. не го пускаха да си вземе нещата горкия катил........................ и ко стана на негово място сложиха Стаматовия x*й - друго олигофренско келеме мн му порасна самочувствието....... малоумно говно

Пампора да оди отново в сградата с решетките в морската за УСЪВЪРШЕНСТВАНЕ на ръководни кадри!!!

стиа с тая дшофричка, нека се чеше както и дет иска, стия с тоя веселийски селяндурин, Споделете, има ли подобрение у фирмата или е същия батак? водещи отдели, цехове, началници?