Трансвагон /img/frontend/nomap.png"

Трансвагон

такъв смотан инженер петър благодарение на мама има де да живее инак щеше спи на пейката. Само в трансвагон могат държат такъв малоумник който не съумява да си даде най малка идея какво представлява, никъде другаде няма да го държат и да му плащат на калпазанина

Г-н Данев (и към Василева) – кога ще им намазвате ските на тези неадекватни началници? Фирмата върви към все по-лошо и по-лошо с всеки изминал месец!?! Василева – хубаво набарахте инструментален, другите кога ще ги спрете? Луди пари се правеха за коли, къщи... някои продължават... до кога таз шуробадженащина? Един въпрос към вас Василева: Защо оставихте да си заминат свестните и кадърни хора?
В технологичен вече е голямо мазало, пълна по*нография

Питала съм се що тъи всички дърти в технологичен смърдят?

Не съм виждала по глупаво парче от Де*елия, как го пое на дългия и на д*белия?

КОЛДАВМОВ УМНАТА И МНОГО ВНИМАВАЙ С ПЕТЪР, ПРИ ПЪРВИЯ УДОБЕН СЛУЧАЙ НЕ СЯМО ЧЕ ВИ ПСУВА И УРОНВА АВТОРИТЕТА ВИ, НО НЯМА СЕ ЗАМИСЛИ И ДРУГИ ГЛИПОСТИ ДА СЪТВОРИ В ВАША ЧЕСТ

Прави сте от няколко години не бива Колдамов за съжаление става все по зле. време е да ги сменят тез началници... а те изпълнителен директор го туриха... шЪ падна погледни се какви неща вършиш бе, мисленето не е вече както преди 10 15+ г.

Петър ли е? Има ли за плюскане сяда и удря лактите…. С неговите махленски грешки, действия и отношения на всички ни писна. Всеки знае какво големо прасе в истинския смисъл на думата. Всички слушат по цеховете какви лайна приказва за Е.Христов - че е дърт педерас, педал и тн. – oтвратително отношение към прекия си началник, като уронва авторитета му с идеята да стане началник, но някой вероятно му каза, че никой не го иска за такъв., Н.Колдамов – мъжка ку*ва но пред тях е декоративно зайче, лизка зад**ци инак типичните за ниското му мозъчно ниво ку***нски номера, същото за В.Пампоров, Д.Жеков и т.н.... Много е НИСКО нивото му смешник

Същи грешки прави Галин, смърди, говори сам, ръкомаха си кат онези от високата сграда.... приказва неща за хората.. тез двамата само ИЗЛАГАТ ОТДЕЛА жалко за СТАЖА им.... с копи само не става ей миризливци – вище първо себе си и чак след това коментирайте другите (особено за де**лия тюфлек)

такъв е петър, една мишка. Зад гърба сере, инак пред шефа е малко котенце, голем готванин... живее в жилището на мама, ко е постигнал? НИЩО. купува кола и не може без заем след туй си яде х*я.. гледа на аванта кат има в завода... дъ напълни търбуха има за плюскане е мн мил. Присъщо на пропаднал човек. който нищо не е постигнал. кот искара го изси*а. от този индивид само малоумни изказвания. Как го направили обрали. Куките му взели последните пари. Колко тря е акъла да разкажеш колко си просТ? УМНИК от класа с ментални проблеми. Одил ли на дебелариум?

Спасов, как не те срам да си такъв катил? Такова възпитание ли имаш, майка ти баща ти така ли са та възпитали? миризлив измекяр