Ъп ту технолоджи / Up2 Technology /img/frontend/nomap.png"

Ъп ту технолоджи / Up2 Technology

Не знам как да почна точно, затова ще започна от атмосферата във фирмата. Фирмата се намира на много хубаво място в близост до метростанция, транспорт и всичко. Офиса е прекрасен, има си игрална зала и всичко необходимо за качествено програмиране. Хората са много приятни, ще го почувствате по постоянните събирания на терасата в 5:00 :) Що се отнася до шефове, не искам да коментирам управлението извън България, което има малко кусури, но пък също са готини и приятелски настроени, но искам да обърна специално внимание на шефа в БГ - Ванката. Изключително приятен, винаги защитава служителите си, няма проблеми, когато се налага да отсъствате и с него не се чувства тежкото бреме на отношенията работник - шеф. Въобще супер шеф!

За работата има различни периоди. Има периоди с много работа и такива, в които може да се чудите какво да правите. Лошото е че работите с хора в Холандия, които не винаги ви помагат особено, но пак не са лоши.

Като цяло мога да заключа, че който харесва спокойствието, не търси накакви свръх големи проекти и иска да се развива фирмата е страхотна. Единствената причина заради, която някой може да обмисли да напусне е заплащането. Винаги са точни в плащанията, няма закъснения и няма притеснение че може да не си получиш парите, осигуровките са на пълната сума по договор. Отвреме на време има и бонуси при завършен проект. Но като цяло заплащането е средно - по - високо от 90% от бг фирмите, но по - ниско от 70% от чуждестранните фирми. Поне това е мое впечатление единствено на база моята заплата, всеки може да провери за себе си като отиде на интервю.

Та това е, надявам се да съм бил полезен на някой с това, което съм коментирал и пожелавам много успехи на фирмата и на хората работещи за нея!

Ще разделя оценката си въз основа на няколко критерия:

Заплащане - ако ви харесат може да почнете на заплата над средната за сектора.

За програмисти - 1500 - 3000
Тестери 1500 - 2500

Ангажираност - зависи от позицията. Като цяло техническо планиране няма и цари голям хаос. Не е за улегнали хора..
Поради различните прокти може да се научи наистина много - от събиране на изисквания от клиента до съпорт.

Колегите са най-яките, които съм имал досега и са много весели. Има редовни празненства в офиса с доста биричка :)

Местоположение - ул. Самоков 28ж

Офис - приятен и луксозен , но е отворено пространство.