ЙАФ България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ЙАФ България ЕООД

Здравейте. Бях на две интервюта за работа – с мениджърът на човешките им ресурси, Илко Сарафски, за позиция в отдел закупуване. На второто беше и Боян (не помня фамилия), който е началник на отдела. Впечатленията ми особено от Илко са изключително положителни – истински професионалист. Никога досега не съм се чувствал толкова добре на интервю за работа – много различно, интересно и разчупено интервю. Боян е също много симпатичен човек, макар по-малко говорихме с него. Не ме избраха, но това не ми пречи да си споделя положителната обр. връзка за компанията и техния HR. Успех на всички кандидати!

Работях там към година в склада,шефа беше много точен ама ми беше далеко и се уморих да патувам.назначи ме илко който беше много точен и не ме излъга за нищо(както са ме лъгали по други фирми).хубава компания плащат добре и редовно и по банка на осигоровки добре е

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
Допълнителни доходи, надомна работа, онлайн бизнес, работа по интернет

Колегата е абсолютно прав издигането наистина е свързано със секс ,по този начин се е издигнала и самата г-ца Кирилова от секретарка до управител наравно с Александър Флатишлер .Въздигането става след много служебни обяда и вечери с Ханс Фришайс .Не коментирам подвизите на цяла плеяда австрийски колеги ,но наистина става въпрос за огромни количества алкохол ,сексуални подвизи с колежки и не само ,ами описаното по долу е на 100% вярно.
Като твърдение мога да приведа пример : заради какво бих държал управител при положение че при
18 000 000 лв.оборот ми е загубил 500 000 лв. Данните са официални и всеки може да ги види в ТР .

Очевидно всички коментари по-долу са на хора, които поради дадена причина са отпаднали от екипа. Последния коментар е колкото комичен, толкова и трагичен. Всеки, който е виждал управителката на ЙАФ може сам да прецени, дали на нея и е необходимо да се възползва от служебното си положение, за да получи интимна близост с даден мъж. Във всички цивилозавни страни е напълно нормално да се обсъждат делови въпроси в неформална атмосфера - на обяд например. Също така изискването на ръководителя да даваш повече в работния процес е повече от нормално. Жалко е, че много хора не умеят да се възползват от дадените им шансове и никога не откриват вината за собствения си провал в тяхните действия и бездействия!

Никога не съм писал във форуми, но тъй като няма по какъв друг начин да изразя мнение за фирма Йаф, реших да споделя. Работих във фирмата 3 години, мислех си, че работя в международна и добре позиционирана, както на пазара, така и сред служителите си фирма. Доказвах себе си, с надеждата да получа повишение. Но уви.. Когато дойде време за въпроснито повишение, управителката г-жа Кирилова ме извика в офиса си. Започна да ми намеква, че за да получа повишение, трябва да дам повече от себе си.. Аз не разбирах какво точно трябва да направя, а тя директно ми каза, да отидем на един служебен обяд... След което искаше да ставаме все по-близки и по-близки.. Аз съм женен, с две деца, но в името на по-високото заплащане, не обръщах внимание на това..
Сега четейки коментарите от преди 5 години, явно нещата никак не са се променили, и за да се издигнеш "трябва да минеш през шефката". Не вярвах на слуховете, но все повече се доближавах до тях.. Тя ми каза, че няма мъж до себе си и много иска да бъдем повече от приятели..
Накратко така се оплетох, че за да спася семейството си, трябваше да напусна.. И до ден днешен не мога да се откъсна и да получа последната си заплата.
За някои това може да е шанс, но за други огромен провал..
Просто внимавайте.. За съжаление всичко написано преди години е абсолютната истина.. Фирмата майка или не знае или просто е част от него..

Пишете ми на [email protected]

Иванов, моля тогава за повече коректна и точна информация?
Какво имаш предвид?

JAF Bulgaria - ако някой има дори и безкрайно малко желание да започне работа в тази фирма, нека ми пише да дам 10000% вътрешна и коректна информация... Просто не искам дори и най-големият ми враг да попадне в този кръг от Ада!

Напълно съм съгласен с мненията до сега. Там на власт са неистината, некоректността и липсата на каквото и да било ниво. За да станеш част от "семейството" трябва да си некоректен, да лъжеш и да не разбираш от мениджмънт. От там бих си купил само ако по някаква случайност няма да намеря същото на друго място и ми е крайно необходимо. Като срещнете местен "мениджър", някакъв австриец или финландец - бягайте бързо. По - добри мениджъри могат да се намерят в самото село Мусачево.