Централна Консултантска Компания https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Николай Хайтов 2А&markers=София,Николай Хайтов 2А

Централна Консултантска Компания

Иванка с кои пари направи тая фирма, че не разбрах? И какво всъщност се случва, като свършиха парите взети от касата на фирмата, която е подала иск срещу ЦКК в КЗК?!? Предполагам, че целите са да се излъжат максимално много клиенти с нереални обещания да платят аванси по договорите....и дотам. По-добре да си нямате работа с тези!

Абсолютно некоректно отношение
във връзка със съвместната ни работа и изборът ни за консултантска компания в лицето на Централна консултантска компания.Бихме искали да изкажем дълбокото си разочарование от изборът ни.

Липса на каквато и да била обратна връзка, голямо разминаване в очакваните и постигнатите резултати ,видно от обявените резултати на страницата на ДФЗ от 15.04.2021г, т.е. минали са два месеца и половина от както е известен резултатът, а никой не се е свързал с нас да ни уведоми.Разговорът които проведохме днес 28.06.2021г. със служител от компанията ни остави в смут.Мисля,че не е правилно да затваряте телефона с оправдание ,че Е ПОНЕДЕЛНИК И Е 10 ЧАСА СУТРИНТА-цитирам Гергана Тодорова,когато не можете да дадете никакво правдоподобно обяснение за лошия резултат. Сумата, която сме изплатили за консултантската услуга със сигурност не оправдава очакванията ни и впечатленията, който оставиха представители на фирмата преди да платим хонорара.

Натоварването от обема работа и натиска от недоволни и подведени клиенти с лъжливи обещания от търговските консултанти е десетки пъти пъти повече от възнаграждението, което се получава и заслужава за вложения труд. Надува се един балон, който предстои да се спука съвсем скоро. Напразни обещания за това да се случи нещо с бизнес проектите на клиенти, а за съжаление много от тях са безнадежни, явно подведени само и само да им се вземат парите. Собствениците са арогантно алчни, но пък стиснати за хората, които им работят новоизлюпени бизнесмени, характерно за който е регулярното замазване и неглежиране на проблеми, както и говоренето на празни приказки, без основа и аргументи, но с желан ефект мотивация, псевдо обаче.

Интересно е написаното от анонимния “служител”, че от три години работи с тези хора в прекрасна работна среда. Изниква въпросът обаче, как е възможно това, след като фирмата няма и две години история. Къде точно сте работили 3 години? Дали не е било във фирмата, която е завела иск пред КЗК? А как всъщност е създадена тази фирма, с чий пари? Май въпросите станаха много?

Всички лоши думи са написани от хора без работа, които търсят начини за злепоставяне и саботаж. Екипът ни е много задружен, почтен и работим всеотдайно. От три години съм с тези хора и съм щастлива да споделя, че нямам намерение да търся друга работа. Резултатите, които постигаме говорят достатъчно. Другото са празни приказки.

http://reg.cpc.bg/Dossier.aspx?DossID=300052495&uniq=1632018+г+15%3A06%3A00 Последвайте линка и ще си отговорите на много от въпросите и колебанията.

ЦКК - Тройката собственици са супер алчни и завистливи. Не инвестират в персонал - затова има и течкучество- опитните експерти си тръгнаха оплетени от интригите на Иванка Константинова. Много лъжат и въобще не са коректни и към клиентите и към служителите. Николай Манев е пълничко селско момче с големи приказки в устата и торба лъжи в джоба. Като цяло не стават - не помагайте на хора, който не заслужават в провалени опити от болни амбиции и интригантсво. Багайте от тях - фалшива работа !

Че бавят заплатите и нямат лев е повече от ясно! Одобрените проекти са не повече от 8 - послъгват здраво. Мениджъмта като цяло е уникална катастрофа - не си спазват обещанията към служителите-шанс за развитие- нула. Като цяло са загубена кауза- само големи думи без покритие.

Уникална работна атмосфера. Млади и ентусиазирани хора. Отношението към служителите е на ниво. Малко са местата на които можеш да задаваш всякакви въпроси без да те гледат на криво. Никога не са ме оставяли и винаги е имало подкрепа от колегите и ръководството.

Фирмата е с добро управление и най - важното добро отношение към служителите. Колегите са образовани и винаги помагат. Прочетох горните коментари и найстина не вярвам , че говорим за една и съща фирма. Когато съм имал нужда от нещо винаги са ми го давали, когато съм имал въпроси - винаги са ми отговаряли. По отношение на спечелените проекти - да те са много - само на последния прием по " Обучение на заети лица " имаме над 50 спечелени проекта. Ако някой не си е вършил работата и е срещнал лошо отношение разбирам, аз лично нямам проблеми с това. Забавяне на заплатите се е случвало веднъж и то с 5 дни. Препоръчвам фирмата и заради шанса за развитие в нея .