Я.м.д. И Син ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Връбница, ж.к. ОБЕЛЯ 2, бл. 207, вх. А, ет. 4, ап. 12&markers=София, Връбница, ж.к. ОБЕЛЯ 2, бл. 207, вх. А, ет. 4, ап. 12

Я.м.д. И Син ЕООД

Незаплащането на овъртайм след 8-ия час, също е кражба, както и осигуровките на непълна заплата.
Факт

С хора, за които хейтването е професия дори и когато са на "МЕЧТАНАТА" работа и мислят само как ще ОТКРАДНАТ, когато напускат. Както и те възхваляват, когато са пред теб и те плюят когато са зад теб, няма смисъл да се спори и влиза в битка. Те сами се самоунищожават и не се задържат където и да е, дори и в чужбина.

Дано намериш мир и спокойствие в живота си.

Относно отборни и неотборни играчи - в кухнята има звена - студена , топла,пици,сладкар(евентуално) и всеки отговаря за неговото си звено и евентуално помага(но не задължително), където е по-натоварено.Също така е редно при постъпване на работа да получиш трудова характеристика , за да знаеш какви са задълженията ти и поне да бъде записано че си бъдещ общак , хвърлящ боклук като олимпийска дисциплина .
Относно персоналът от 5 години, лично аз не бих се гордял с такъв персонал над 40 години,който няма възможност да сменя работа и /или да работи в чужбина.
И да наистина има БОГ и той обича истината, а не двуличието между обява и реалност.
Лично аз работя като готвач единствено заради храната , така че искам , когато е записано че има храна , да бъде наистина храна , а не скапани буламачи.
В сегашната си работа ям минимум по 3 пъти на ден качествена храна и пия алкохол (основно бира,уиски и узо) и си взимам чизкейк/бисквитена торта или тирамису за вкъщи.
Трябва да се ебавате с работодалите си , както и те се ебават с вас.
При евентуално напускане(което няма да е тази година) , дори ще открадна и нещо за спомен..
Когато/ако ми писне от тъпотиите на бг работодателите с удоволствие ще емигрирам , както другите 2.5 млн българи
Ай лека нощ и наздраве.

Не виждам какво точно съм оплюл , по кодекс на труда работното време е 8 часа с 1 час почивка, това че масово не се спазва от ресторантите не значи ,че е редно.
Също така е редно , след като в обявата си писал осигурена храна(няма да коментирам качеството на храната) ,то поне да имаш време да я изядеш като бял човек , а не като РОБ седнал на каса за безалкохолни.
Също така кухнята е точно БУНКЕР и съм сигурен че е проектирана като такъв.
Все пак съм благодарен че минах през тази работа за да имам едно наум че винаги може да има и по-зле.
Благодаря за урока.

Здравейте бивши и недоволни колеги. Надявам се, като оплюхте фирмата вече да сте намерили покой в душите си и да живеете един по-хубав живот. Жалката истина е, че хора като Вас, където и да отидат, винаги ще намерят за какво да се оплакват и все някой друг ще им е виновен.

Никога не съм твърдял, като Вас, че съм перфектен или че моята фирма е перфектното работно място именно заради хора, като Вас. Хора, които не са отборни играчи, мислещи само за себе си и съответно получават същото от другите, което ги поставя в изолация от колеги, клиенти и мениджъмнта фирмата, затова и сте БИВШИ. Никой не съм накарал на сила да работи във фирмата и никого не съм излъгал, всеки един от Вас е минал интервю, пробна смяна и се е запознал с условията на работа в детайли и щом сте започнали работа значи същите са Ви устройвали. Всеки един от Вас си е получил заплата на деня без закъснение, както и са му платени всички данъци в срок, независимо дали е имало или нямало работа. Отношението от моя страна към целият персонал ВИНАГИ е било уважително и почти равно на отношението към приятели и на никого не съм отказал каквато и да е помощ - финансова, физическа, правна и т.н.

В подкрепа на моите думи е факта, че във фирмата голяма част от персонала се задържал повече от три години, да не кажа, че половината от тези хора са със стаж над 5 години, а фирмата е на 12 години и това е доказуемо много лесно - с документи, а не с празни приказки в необятното интернет пространство драги ми БИВШИ колеги. Не е истина, колко се радвам, че сте БИВШИ, ако въобше сте били колеги. Само ще Ви кажа, че там някъде има сила(БОГ, съдба, вселена, както искате го наречете), която гледа и наблюдава всеки един от нас и връща същото, което сме дали, и зависи от нас дали ще съумеем да си научим урока.

А аз отдавна съм го научил - НЯМА НЕ НАКАЗАНО ДОБРО ... но това не ме отказва да бъда човек!

Робска фирма , при която бачкате 12-14 часа, без да може да ползвате двата часа( или поне час и 30) почивка , които са законни ( 1 час при 9 часов работен ден) , нямате време да ядете , а ако случайно имате, то имате право да ядете скапани спагети с доматен сос или пица маргарита.
Работите в бункер, клиентите са селяни , доставката е нон стоп и няма минимално ограничение до колко пари.

Като цяло работата е подходяща за много закъсали финансово хора

1 точка

Ужасно място за работа с ниски заплати и кофти шефове. Переспективи никакви....освен за подмазвачи и катерички-рунтавелки!