Р 2 ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Приморско, ул. ЕДЕЛВАЙС, 13&markers=Приморско, ул. ЕДЕЛВАЙС, 13
3 точки от 1 мнение

Всички мнения които звучат невероятно оптимистично и имат много зелени квадратчета отдолу са една лъжа.
Написани от хората които пускат обявите за работа и пресяват горките кандидати за светло бъдаще,просто това им влиза в задълженията и за това им плащат.
Но имайте поне малко съвест,защото някой ден ще бъдете изритани от работодатея и ще съжалявате за усърдието си.
Защото хората не предполагат какви издеватевства ще бъдат подложени с повторението на Фрази от рода на "ако не ти харесва напусни".Всеки е дошъл да си вади с честен труд препитанието на семейсвото си,а не да го правят на циркова маймуна.
Един съвет към кандидатите не вярвайте на обещания ,а на статистиката, много напуснали по собствено желание при голяма безработица,която е основен коз на работодателя