Колфлоу /img/frontend/nomap.png"

В момента работя във фирмата като оператор. Специално на Георги искам да му кажа, че не съм била на по-обстойно и подробно обучение, каквото ми беше предоставено от Мениджърката! Тя е изключително компетентна и неповторим професионалист! Не знам кое наричаш "непрофесионално" при положение, че тази млада дама е с 2 висши образувания, говори 3 езика и има изключително модерен начин на трейнинг. Обучението, което провежда първоначално е 5 часа! След това има цяла седмица, в която ти обяснява пропуските ти! При теб вероятно проблемът е, че не те е избрала да работиш във фирмата след изпитателния срок. Колективът, които е сформирала е прекрасен, тъй като от самото начало се чувствам част от него! Да, заплатата първия месец не е много висока, което е нормално! През втория месец моята заплата беше около 750 лв за български проект и тенденцията да се увеличава продължава! Осигуровките са ти били на 4 часа, тъй като не са те наели на работа, след тест периода си на редовните пари!

Здравейте, пиша за тази фирма тъй като искам да ви кажа някой нещa които ще ви интересуват ако решите да работите там. Работих във фирмата до преди около 2 месеца и напуснах тъй като организацията им е на ниво 0, мениджърката им е по-некомпетентна от мен самия (работил съм 6 м в подобен кол център) а "баш шефа" изобщто не се интересува от случващото се- незнам как е назначена тази мениджърка и по какво е избирана, но там имаше доста служители които са много по подходящи за нейната длъжност. Първият ми ден премина в интервю на което на всички им беше смешно и лигаво(изключително непрофесионално) след това ми звъннаха за обучение на което присъствах за около 1,2 часа и повярвайте нищо не разбрах! Добре че имаше доброжелателни колеги които ми обясниха нещата, които тя ми каза с 2 думи!! Оставиха  ме да слушам разговорите на една от служителките им за около 1 час и след това решиха че вече съм готов да започна работа!! По време на работата ми там не съм получил едно нормално обяснение от мениджърката- тя смяташе че всеки трябва да си знае всичко!! Не стига че заплащенето не беше кой знае какво, пък и това отношение (всеки и е виновен за всичко и всеки е глупав) Баш шефа говореше за мотивация!!?? Каква ти мотиваця, ако нещо не е наред те глобяват и ти крещят(мениджърката) а когато всичко ти е 6  нищо не ти казват(нито бонуси,нито похвали) и после за какво да им работи човек! за 1 минута закъснение глоба от минимум 20 лева, ходиш на работа за 8 часа и не ти се полага почивка (ако искаш почивка идваш за 9 часа за да можеш 1 час да си почиваш и освен това те си ти плащат като за 8 часа, а не като за да 9) Осигуряват те на 4 часа!! Но като заключение искам да кажа, че това е фирма която не си заслужава нервите, пълна с хора които не те уважават, не те ценят и не ги интересува нищо друго,освен те да са добре и да си взимат заплатките