Си Три Ай Салюшънс https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Бизнес Парк&markers=София,Бизнес Парк

Си Три Ай Салюшънс

Интересното е, че и аз останах с впечатлението, че обявите им са фалшиви. Изпратих им автобиографията си и след няколко дни ми се обади една дама с ниво на е А2 и езика и проведохме разговора на английски. Въпросите бяха стандартни. След около една седмица проведоха скайп интервю, на който въпросите също не блестяха с оригиналност. Английския и немския ми са на доста високо ниво, но до интервюто на немски така и не се стигна. След 10 дни получих copy-paste съобщение, че кандидатурата ми е неуспешна. Според мен това е странно, тъй като интервюто определено не беше достатъчно за тази преценка. Като цяло поведението им при интервюто е много непрофесионално, имах чувството, че разговарям с някакви хотелиери от Златни пясъци от 1995 година. Интересното е, че на нито един мой въпрос не получих отговор, само общи фрази и увъртания. Така че като цяло останах с лошо впечатление.

Относно мнението по-долу във връзка с "фалшиви" обяви за работа на фирмата в гр. Варна - това е далеч е истината. Фирмата имаше административни затруднения, които наложиха забавяне откриването на офиса във Варна, но той вече е функциониращ (от Март месец тази година) и има наети и работещи хора там.

Подборът на хора в C3i е с по-високо ниво откъм изисквания към кандидатите, т.е. това, че някой говори даден език на добро ниво не означава, че ще бъде нает, в случай че персоналните му качества не съответстват с корпоративната култура на компанията.
Предвид начина на изказ на апликанта по-долу, е много възможно това да е причината да не бъде нает.

Ако сте от Варна, НЕ ИМ ПРАЩАЙТЕ автобиографията си. Вече от една година им вървят фалшивите обяви за технически съпорт с немски. Какво правят в личните ви данни, един Господ знае, но една сериозна фирма не би си позволила подобно поведение. ОБЯВИТЕ ИМ ЗА РАБОТА ВЪВ ВАРНА са фейк!
Привет на курвата от отдел ЧР и на дебелата хермофродитна свиня, на които имах глупостта да изпратя СиВито си. Намерих си работа за по-голяма заплата от тази в тъпата ви фирмичка.
Нямате съвест. Спрете да лъжете хората, защото никога няма да отворите офис във Варна. Вече изпратих жалба към съответните институции, за да проверят, дали законно събирате личните данни.

Добър ден кандидатствах и ме извикаха за трето интервю за tech custоm support s English and Russian, може ли да дадете инфо за заплата цена?

Бих желала само да изкажа искреното си съжаление, че посветих почти година от живота и професионалния си опит на Си Три Ай, защото определено тези хора не заслужават добър персонал, а там такъв определено има, но се третира по скандален начин - нищо чудно, че повечето ми бивши колеги сами избраха да си отидат оттам и очаквам още хора да постъпят разумно и да си бият шута, та да останат само скатавките и некадърниците.

Не знам липсата на човешко отношение дали е задължително като поведение от страна на мениджмънта, но определено е нещо, което ако не поправят, скоро ще останат без стойностен персонал.

Почти останах без покрив над главата си наскоро и се наложи да отсъствам извънредно, но те предпочетоха да ми направят фасон и да ме пратят на разговор с HR, което си беше ясно до какво ще доведе - дисциплинарно уволнение. Било трети ден без документирано и доказуемо отсъствие, според което имали правото да ме отстранят и най-голямата услуга, която можели да ми направят е било това, сама да си подпиша молба за напускане. Не обърнаха внимание на това, че личният ми лекар е несериозен и не си върши работата и буквално ме прецака с болничния лист, като не ми го даде. Бях ги предупредила за тази негова практика, но те решиха вместо да постъпят човешки и поне да ми дадат шанс, като на служител, който ако изключим инцидента с болничния, като цяло си вършеше работата доста добре и съвестно, просто избраха лесния изход и се отърваха. Да не споменавам и случая с един колега, който припадна насред офиса и след това и дума не се чу за него. Те нямат нужда от хора, искат просто някакви функциониращи звена за тъпия си механизъм. Хората се сменят лесно, независимо колко добре са се справяли с работата си. Нямаше значение, че почти през сълзи ги молех да ме задържат защото ако някой има отчаяна нужда от работното си място там в момента, това съм аз. Те не били благотворителна организация и всеки си имал лични проблеми.

Благодаря, че усложнихте живота ми в пъти и сега се намирам в отвратително финансово положение, дори не мога да си стъпя и на краката, докато вие си ходите по почивчици и не мислите изобщо за добруването на персонала си.

На кратко за българския офис на компанията:
колеги- млади и симпатични хора;
работа- интересна, има какво да се научи от всеки;
офис- неудобни бюра и столове, целта е повечко хора на по- малко пространство, ергономични фактори на работната среда- ужасни. След няколко месеца ще ви наболява това онова;
фирмена култура в бг офиса- единствено интересите на фирмата и резултатите имат значение. Мнението на служителите не е важно, нито развитието им(външни обучения няма, тийм билдинг само ако някой шеф иска да се разкърши с екипа);
компетенции на мениджмънта- хаха. Всичко е на приятелска основа- промотират се свои хора- много често некадърници и бездарници (справка Валери, Богдан И. и др.) без грам усет как се ръководят хора.
Ако не ви пука за отношението към вас и развитието ви е весело.

Здравейте, мили хора! Знаете ли какво е заплащането за позициите Customer support и Technicl support с датски?

Здравейте!Интересувам се получава ли се бонус за препоръчан и нает служител, както е в Sutherland, IBM и тн. Благодаря предварително за предоставената информация.

След няколко месеца влязох да погледна последиците от коментара си от 07.10.2016 г.

Веднага след мен виждам, че е писал друг настоящ служител, който все още е такъв, въпреки недоволството си. ;)

Уважаеми анонимен, не, не съм HR и дори не знам за какво интервю става въпрос ("шефа" на фирмата се намира в САЩ и ме съмнява да дава интервюта за БТВ). Разбирам, че сте се разпознал/а в описанието ми и това не случайно.

"Този трябва да е HR"
"Издигат се само слагачите"
"Никой служител няма да седне да пише в работен ден" (смях)

Всички клишета на описания от мен социален профил са изразени в един кратък пост. Само за протокола ще отбележа че в тази фирма има стотици служители, чиято работа не е да вдигат телефона - факт, с който този служител явно не е запознат.

Стоя зад всичко написано - откровено описание на фирмата (софийския офис) от моя гледна точка, след 1 година в нея.

Чета коментарите надолу и се сещам колко хора от фирмата съм се надявал да напуснат точно заради безкрайно мрънкане, мързел, недоволство и огромни претенции, които преливат тук. Сигурен съм, че 98% от тях са писали тези коментари или техни клонинги, които с удоволствие разбирам, че не са наети (дали в София или Варна).

Знаете ли какво е най-хубавото? Пълно е с аутсорсинг компании и сте свободни да тровите нечие ежедневие докато се оплаквате от положиението там, защото съм сигурен, че нещата също "няма да потръгнат" и level 2-ките, team lead-овете и management-а ще са ви виновни.