Инграм Микро / Ingram Micro https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 115м, ЕТС, блок D, етаж 2&markers=София,бул. Цариградско шосе 115м, ЕТС, блок D, етаж 2

Инграм Микро / Ingram Micro

До колегата със заплатите. Заплатите в Инграм са най- редовното нещо. За три години нямам и ден забавяне. Предполагам тези слухове се получават от това, че декемврииските заплати ги дават по- рано и става месец и половина докато вземеш януарските.

Относно всички екипи с немски език, положението е супер зле.Супервайзорката е адски злобна.Изгони всички кадърни хора - самоуволниги и нареди пионки.Отношението и към хората е на ниво роби.Дъвчейки вафли ще ти обясни колко си тъп, и как и е писнало от оплаквания

Работата в немския отдел за рекламации е на ниво 0.Некомпетентни мениджъри-парашутисти,които не разбират процесите.Изхвърлиха или накараха да напуснат всички тийм лидъри,които бяха в компанията от самото начало.Всички колеги бяха новаци.Заплатата ми не беше вдигната за двете години в компанията,а бонусите са мираж. Отделите се съкращават.Не ходете там!

Последните слухове са, че не са изплатени заплати за последните два месеца.
Някой може ли да сподели дали е вярно?

Не препоръчвам да започвате работа в немски екипи. Мениджмънтът е на ниво -10... Отношението към служителите е ужасно. Непрекъснато са крясъци и повишаване на тон от страна на тийм лидери към обикновените служители. Отиваш в немски екипи и ставаш роб и започваш да лижеш за*ници на всякакви тъпаци по етажите нагоре, в противен случай ти си неудобен и започват да ти търсят цаката да те изхвърлят. Да не говорим, че има тийм лидери на немски екипи, които изобщо не знаят немски... Хора, повярвайте ми, ако не сте г*зоблизци няма смисъл да си губите времето. Като се махнах от там се чувствах толкова добре, че се чудих защо съм бил такъв мазохист да работя там. Иначе от цялата тъпотия и простотия имаше готини колеги (мнозинството от тях знаеха на немски само гутен таг). Но те изискванията там са много ниски, такива са и заплатите... Като цяло не препоръчвам да си губите времето и енергията там. Има куп други места, на които ще се чувствате и ще бъдете оценени. Мениджърите са много долни хора и всички са се овързали като свински черва. Жалка картинка! Не си губете времето с тази пародия на международна компания! Всичко е побългарено и тъпотията е на макс!

Пичове от три години не работя никъде и си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://r.adbtc.top/1092055

Ако си търсите работа с немски език - ТОВА НЕ Е МЯСТОТО.Отдел обслужване на клиенти е супер зле. Така наречената им лидерка няма идея къде се намира.Поставено лице без необходимите качества и умения. Липсата на адекватно обучение ме накара да напусна бързо.Екипа е от нови напълно некомпетентни хора, без необходимите знания . Количеството на работа е МНОГО. Липса на човешко отношение и абсолютно никакъв професионализъм.

Задържах се само 6 месеца в тази фирма. Това е аутсорсинг фирма, чийто централен щаб е в САЩ и се опитват да растат като ползват евтини труд от страни като България. В този ред на мисли не си мислете, че почват на място, в което сте важен. По всяко едно време някоя умна глава от централата може да реши, че ще съкрати отдела ви и после да се спасявате. Има хора за такива фирми, но имайте предвид, че ако търсите сигурност, това НЕ Е МЯСТОТО. Ако имате деца и искате да ви плащат спрямо променящата се българска икономика - ТОВА НЕ Е МЯСТОТО.

Ако сте студент и искате работата за лятото, където да ви плащат съвсем ама съвсем малко над средното за София - това е мястото за вас. Но не почвайте с идеята да правите дългосрочна кариера - не, не и не.

Бях в период на активно търсене на работа и почнах в тази фирма само защото ми предложиха заплата, която беше над това, което ми предлагаха други български фирми в периода ми на търсене. Става дума за 1730 лв нетно + 60 лв ваучери за храна = 1790 близо чисто възнаграждение.

Шест месеца след започването си намерих работа с около 40% по-висока заплата от тази в Инграм Майкро и съответно напуснах. Съветвам всеки човек, който почват тук да не спира да оглежда пазара за труда и да не се колебае да напусне в момента, в койот има шанс да почне на друго място за повече пари.

Докато бях фирмата виждах как съкращават разни екипи и в същото време други екипи се разширяват. Което означава, че на високо ниво има страшно некомпетентни хора, които когато не успея да си докарат сметките пред ръководството, си мият ръцете чрез съкращения.

Има добри социални придобивки - но това трябва да ви грее само ако смятате да работите тук за кратко, докато си намерите по-добра работа.

Има интелигентни хора по коридорите на фирмите, но има и пълни селяни. Тоалетните редовно са опикани, веднъж дори имаше ползван женски тампон върху бокса с тоалетна хартия. Хигиената е под всякаква критика.

Дори и да попаднете в добър екип, дори и да ви плащат малко над средното за България, не се заблуждавайте и при първа възможност се преместете в по-добра компания, която не е бизнес аутсорсинг. Колкото повече стоите в Инграм, толкова повече ще съжалявате, че сте си профукали времето. Това е искрения ми съвет към евентуално интелигентните хора, които се колебаят какво решение да вземат.

Драги работодатели, научете се най-накрая на коректност, ако искат да ви взимат насериозно!
Не може да отида на интервю, на което да присъстват 3 „лициси” и да ми се усмихват най-мазно и лицемерно, после да ми кажат да очаквам отговор до 1-2 седмици, при което да не получа никакво обаждане. Първо,всеки лицемерничи на работа, ама вашето си личеше от километри, второ - несериозно и напълно безотговорно постъпвате като казвате, че независимо дали си одобрен или не, ще се обадят за обратна връзка.

Сори, скъпи, но не съм съгласен. С 2 езика всеки месец на 30 число получавам 1800 лв. По-малко от година съм във фирмата и работата си е супер.