Фобос Авто ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Плевен,Асен Халачев&markers=Плевен,Асен Халачев

Фобос Авто ООД

За пореден път се назначават хора, за пореден път си тръгват или се гонят... В новия им сервиз в Люлин същата история... И за пореден път търсят хора. Успех на всички които започват там въпреки че ще е за кратко. Съвет към жените: Ако не искате да бъдете секретарка (Асистент на управителя) която прави сви**и на управителя не започвайте там. В противен случай престоят ви ще бъде кратък и все ще сте виновна за нещо. То и да правите пак ще му омръзнете рано или късно... примери много. Ако някой каже че не е вярно ще попитам защо в чекмеджето на бюрото на господин управителя се търкалят презервативи? :)

Е как да не се повтарят мнения Ивайло?! При положение че всичко изписано е вярно! И всеки който е работил в тази фирма (а това са мнооого хора за по краатко време) бързо бързо му става ясно за какви гнили неща става въпрос! Как се КАРАТ СЛУЖИТЕЛИТЕ ДА ЛЪЖАТ КЛИЕНТИТЕ, и какво ли не! Толкова сте се самокомпроментирали че вече и обявите в джобса са от друго име (Гасконтрол) а не Фобос, щото за фобос в гас средите се носят легенди и вече май никой не иска да работи там...

Много ми е интересно къде точно се срещнахте с управлението :)

Има нещо неприятно в тази фирма. Продавачите са нормални и уважителни, обаче управляващите видимо са точно обратното!
Реших да прегледам мненията за работодателите и очакванията ми се потвърдиха!
Всеки сам си управлява бизнеса, но това важи и за клиентите.

за да покажем колко зле наистина е тази фирма, ще качваме всичките обяви за търсене на служители, които публикуват. Защото те не наистина не спират!

Каквото и да напише на бъдещети си служители няма да им стигне, за да разберат за какъв б става на въпрос!

Съдейки по еднаквата интонация и повтаряемостта на определени смислови акценти в постовете, смея да предполагам, че са написани от един човек.

Но ако оставим предположенията настрана, по-важното е, че в горните постове откривам единствено откровени лъжи. Хората имат различен морал и различни начини да водят своите битки в бизнеса. Не смятам да отговарям повече на писания от този род. Относно работата в събота - това е най-естествената практика в автосервизната дейност. Администрантивният ни отдел работи от понеделник до петък. Колегите от сервиза ни винаги получават предварително договорена компенсация за работата в съботните дни. Тоест, на практика също имат петдневна работна седмица.

Нашите служители са наясно с реалните условия на работа, а те са базирани на коректност, мотивиращо заплащане (което абсолютно винаги търпи увеличение при положителни резултати!) и открит диалог при решаване на проблемите.

На останалите желая повече работа и по-малко време, прекарано във форумите.

Бих искал да се обърна много сериозно и към модераторите във форума. Еднаквият стил на писане в горните постове, както и тенденциозните опити да бъде компрометирана фирмата, без да бъдат подкрепени с факти, според мен налага вашата намеса.

С уважение,
Ивайло Вендов

Каквото и да се пише за тази фирма винаги няма да е достатъчно. Тя е също толкова отвратителна, колкото е и самият й управител.
Поздрави,

Става въпрос за централния обект до Долни Богров. Както се експлоатира по тичпичния начин персонала 5 дни в седмицата, изведнъж решават, че трябва да се работи и в Събота. Някои хора си бяхме поискали увеличение на възнаграждението, защото беше смехотворно, а те натресоха и Събота. Следващото, което направиха е, да намалят (!!!) заплатите. Напуснаме почти всички, след изтичане на предизвестията. Това беше не чак толкова отдавна.
Типичните описани и от други хора тук условия важат с пълна сила, така че бягайте от тая "фирма"! Пазете си нервите, времето и бъдещето!
Клиенти, ако дръжите да си сложите Фобос, то разровете се в авто форумите на съответната ви марка и изберете утвърдил се представител според отзивите там, иначе само нерви, главоболия и разходи ви чакат.

Абе не знам въпросният управител как точно се защитава, обаче в джобс-а непрекъснато текат обяви, което на мен лично ми прави впечатление и никога не бих кандидатствала там!